Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[Pomysł] Mała ulotka B@P

Zaczęty przez Cyfron, 15 Kwiecień 2011, 21:32

Cyfron

ja drukuję wersję moją w ilości na jaką pozwoli mi drukarka.
To co Wy zrobiliście - myślę, że można nad ulotką ciągle pracować i ją zrobić lepszą na następne akcje, wiec zróbcie to co miało być

No i prosiłbym aby była ta ulotka w wersji na jednej kartce A4 - ułatwia to drukowanie.

Cyfron

wole nożyk :)

Pracować mi nad ulotka a nie opowiadać głupot ;)

GRID

Właśnie miałem zamiar zrobić tą wersję A4 podzieloną na pół. Todam też do finajlej wersji logo kosmonauty bo powiedzieli że w zamian dadzą nasze logo na swoje ulotki.

3891mike

Jak tam dużo poszło ulotek ?:D


Cyfron

wydrukowałem z 200 ulotke, poszło kilkanaście/kilkadziesiąt, chociaż tego nie jestem pewien, bo nie patrzyłem na to cały czas (ale według mojego przekonania to mało ...

GRID

Zawsze coś :), tak to jest z tymi ulotkami, dzisiaj przyniosłem do sklepu kolejne 30 broszur. Wcześniej (dwa dni wcześnie jak kupowałem chleb) przyniosłem tyle samo.

3891mike

Wszystko powyżej 0 to sukces:)


Cyfron

jak robota z ulotkami?
Koszulki pcham do przodu, a do paczek bym powkładał trochę ulotek, m.in. tych małych, więc do dzieła  :whip:

GRID

#48
Przerobiłem dzisiaj trochę ulotkę. Lekko zmieniłem czcionkę tytułów i dodałem logo kosmonauty.
Ich logo zmieniłem bo podesłali mi prostokątne/poziome więc czekam na wiadomość od nich czy może tak być.
Może Mike wrzuci tam swoją ostatnią wersję okrągłego logo.
http://www.komm-n-act.eu/pliki/ulotka-B@P-papierowa(2).odt

Myśląc nad stworzeniem ulotki która bardziej będzie przyciągać spojrzenia zrobiłem coś takiego - przejdzie to ?
http://www.komm-n-act.eu/pliki/ulotka-B@P-papierowa(2).pdf
Jeżeli nawet będzie to problem w druku, można coś takiego zastosować w ulotce elektronicznej.

Cyfron

jak dla mnie ten glob jest świetny, nawet bym się pokusił o druk tego :)

GRID

a przy druku nie będzie marginesów ?
przynajmniej nie powinno ich być

Cyfron

marginesy (profesjonalnie nazywane spadami) niestety będą, ale myślę, że nie będzie tragedii :)
Tylko do wydruku bym chciał wersję na jednej kartce A4 z odległością pomiędzy kolumnami 2 x szerokość marginesów zewnętrznych (żeby po rozcięciu marginesy były równe)

Cyfron

Cytat: GRID w 17 Maj 2011, 23:59
Myśląc nad stworzeniem ulotki która bardziej będzie przyciągać spojrzenia zrobiłem coś takiego - przejdzie to ?
http://www.komm-n-act.eu/pliki/ulotka-B@P-papierowa(2).pdf
Jeżeli nawet będzie to problem w druku, można coś takiego zastosować w ulotce elektronicznej.

Rafale - to dasz to w wersji A4 (2 strony na jednej kartce) ?
Bo chciałbym w nadchodzącym tygodniu podrukować i wysłać tego trochę.
BTW: ten glob bym trochę rozjaśnił, bo się boję, że tekst na nim będzie nieczytelny.

GRID

Marcinie:

Ulotka papierowa - wersja odt
Ulotka cyfrowa - wersja odt (dwie strony na A4)

Ulotka papierowa -wersja PDF
Ulotka Cyfronowa :) - wersja PDF (dwie strony na A4)

Troll81

może będziemy do nich dołączać płytkę :D

Cyfron

dla mnie jest lux - w przyszłym tygodniu drukuje, pakuje razem z koszulkami i wysyłamy w świat :) :arrr:

GRID

To przyjemność z Tobą pracować mistrzu  :respect:

3891mike

zajebiaszcze są  :parrrty: