[Pomysł] Masz newsa, wrzuć tu info!!!

Zaczęty przez Troll81, 01 Lipiec 2011, 23:00

Troll81

Ten wątek stworzyłem po to by ludziska który nie chce się zostać newsmanami, lub brakuje wiedzy z zakresu obsługi wiki mogły tu wrzucać propozycje newsa. Każdy post ma być propozycja newsa, i ma być jakoś sensownie napisany. Czyli:

propozycja tematu

<body> News </body>

ewentualne uwagi.

Aktualnie do grona newsmanów należą:
Cyfron
sstratoss
tito
AL
Troll81
GRID
Ufol
Lolek

Jednocześnie gorąco zachęcam do wstępowania w szeregi newsmanów. Jest nas sporo i jeśli każdy choć raz na kilka dni napisze newsa to nasza wiki może się od nich zaroić. Cały ten portal, cała ta strona to nasze wspólne dzieło, to nasza wizytówka w polskim świecie BOINC. To tu mnóstwo ludzi odkrywa jak wiele i jak różne są projekty. To tu dowiadują się o tym że serwer padł, projekt sie zakończył, ze jest jakiś wyścig i o wielu innych rzeczach. Zadbajmy więc by nasza strona była właśnie taką bramą do świata BOINC.

GRID

#1
Chciałbym napisać newsa że jest coś takiego jak konkurs z wizytówkami (przy okazji popchnąć dalej ten długi tytuł). Generalnie nie mam problemu z napisaniem jakiegoś artykułu na wiki ale nową wiadomość to do końca nie jestem pewien.
Na stronie :
http://www.boincatpoland.org/wiki/Wiadomo%C5%9Bci
Jest link dodaj wiadomość. Jak go klikam to mogę edytować stronę wiadomości ale czy tak dodam nowego newsa ?sta


edit: Ok udało mi się, wystarczy dodać do artykułu na samym dole
[[Kategoria:Wszystkie wiadomości| 2011.12.31]]