Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Cyfron

Zaczęty przez Cyfron, 07 Czerwiec 2010, 18:59

mordi

Cytat: Cyfron w 17 Styczeń 2013, 09:48
Ktoś słuchał wczoraj ?  8)
gratuluję występu :) pokazałeś klasę w przeciwieństwie do kolegi z WATu, z którego śmiali się prowadzący :D tak jak obiecałem nagrywałem całość, niestety dwa razy podwiesiło się połączenie ale raczej nie rzutuje aż tak bardzo na jakość materiału. Jak Ci udostępnić materiał? :)
Guard well the secret of steel...


Troll81

poproszę o nagranie. A nawet o założenie odpowiedniego wątku na forum z wszystkimi wypowiedziami Cyfrona :D i Oficjalnie wnioskuję o uczynienie Cyfrona naszym Rzecznikiem :D

Cyfron

Pyra - o jakimś vlogu to ja już jakiś czas myślę - zobaczymy co z tego wyjdzie.
Bardzo się cieszę, że się podobało  :boing: - sam do końca nie pamiętam co mówiłem  %)
GRID - bardzo sobie cenię konstruktywną krytykę - możesz opisać, dlaczego nie była to rozmowa na 100% (lubię być idealny  8) )

Ja wszystkie swoje nagrania trzymam na moim kanale na YT - to też tam dołączy :)

PoznanskaPyra

Cytat: Troll81 w 17 Styczeń 2013, 17:48
poproszę o nagranie. A nawet o założenie odpowiedniego wątku na forum z wszystkimi wypowiedziami Cyfrona :D i Oficjalnie wnioskuję o uczynienie Cyfrona naszym Rzecznikiem :D
To że będzie rzecznikiem, postanowiłem jako samozwańczy dyktator  XD XD XD
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

Dobra - ostatnie wywiady są na moim blogu (zareklamuje się, a co  %) )
Są tam wywiady odnośnie FameLab, jak również ten co pewnie Was najbardziej interesuje - film z Polskiego Radia o BOINC (Polskie Radio Czwórka jest radiem z wizją :) ). Tutaj wielkie dzięki dla mordi, który zarejestrował tę audycję :)
Niestety nie mam czasu napisać niusa na stronę Fundacji - ktoś się tego podejmie?

mordi

polecam się na przyszłość ;) mam nadzieję, że następnym razem już na nowym sprzęcie :) jeszcze raz gratulacje :)
Guard well the secret of steel...


Tomek_TB

Świetny wywiad  :p_arr:
Pozdr
Tomek

Troll81

#247
mogłoby być lepiej  %)

"... radioactiveathome.org pisane przez c..."

i od razu dostałem pytanie od znajomka

radioaktivathome.orc?? co to za domena?

mordi

wszystko się zgadza, jest Troll, to jest i .orc :D
Guard well the secret of steel...


Tomek_TB

buahahaha XD XD XD :p_arr:
Pozdr
Tomek

Cyfron

no będę pamiętał :)
Szczerze nie spodziewałem się, że pozwolą powiedzieć adresów www naszych stron... dlatego nie byłem przygotowany...
Kolejnym razem będzie lepiej - obiecuję :arrr:

KrzychuP

Wywiad super!!  :respect:

Z pewnym zażenowaniem słuchałem wypowiedzi tego gościa z WATu. Się chłopak nie przygotował.

mordi

w pewnym momencie było mi go nawet żal ;) ale ponieważ moja uczelnia ma wieczna kose z WATem to pod nosem się cieszyłem :D
Guard well the secret of steel...


Cyfron

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jaki jest największy poziom ciśnienia akustycznego, jaki może zostać wygenerowany, albo czy dźwięk wygenerowany 10 lat świetlnych na ziemi mógłby spowodować zagładę ziemi, to polecam wejśc na mojego bloga:
www.propersound.pl
:arrr:

Troll81

Sam powinieneś zrobić takie wideo :D

V-sauce rządzi :D

mordi

dobre video :) ale przychylam się do słów Trolla ;)
Guard well the secret of steel...


Cyfron

dajcie spokój - koleś jest dla mnie bogiem jak chodzi o ciekawe mówienie. Pochłaniam jego każde wideo! :arrr:

Troll81

więc trenuj :D możesz zaczynać na nas :D

Cyfron

tym razem króciutko na temat zasadności stawiania ekranów akustycznych przed lasami lub ugorami. Materiały tam gdzie zawsze ;) :
www.propersound.pl/

mordi

no proszę :) po raz kolejny gratulacje dla kamrata! :D :arrr: :arrr: :parrrty: :parrrty:
Guard well the secret of steel...


Cyfron

jakoś się tak przypałętali :)
Ale fajnie posłuchać, jak nazywają mnie specjalistą  :whistle:

mordi

to prawda, nie ma nic przyjemniejszego dla ucha :D
Guard well the secret of steel...


Troll81

Bo jesteś specjalistą  :parrrty: :respect:

Cyfron

ale słodzicie - pewnie czegoś chcecie ;)

PoznanskaPyra

Wiesz specjaliści zawsze piwko stawiają :D
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

aaa :D
To jak tak, to zapraszam do Krakowa na piwko :)
Tylko pewnie dopiero w kwietniu, bo wcześniej nie ma kiedy...

Cyfron

ojj...
Niepisane od ponad 200 dni - trzeba coś napisać :)
Przy okazji się zareklamuję ;)

Jakby ktoś chciał coś poczytać o akustyce to zapraszam na mojego bloga.
Na nim m.in. ostatnio:

Naturalnie jest wiele innych :)
Zapraszam do regularnych wizyt i ew. polubienia na G+ :)

Jeśli macie jakieś uwagi, zastrzeżenia albo pomysły to śmiało pisać tutaj czy na blogu. Wszelka konstruktywna krytyka mile widziana :)

Cyfron

Nie wiem, ilu z Was interesuje się akustyką, ale będę się dzielił tutaj moimi wypocinami, zawartymi na prowadzonym przeze mnie blogu :)
Np może ktoś szuka pracy jako akustyk?

Troll81

Ej. Byłoby fajnie gdybyś zamieszkał we wro :D częściej byśmy się na piwie widzieli :D

Cyfron

Wrocław to ładne miasto, ale nie wiem, czy by mnie nie wkurzało poruszanie się po Wrocku (pewnie podobnie zakorkowany jak Kraków). Dużo mniej zakorkowana jest Częstochowa. Niestety ostatnio robią masę remontów dróg i korki są koszmarne, dlatego też tyle chodzę (co widać na moim FB :) ).

Troll81

Może i korki są :D ale za to ile piwa byś z nami wypił..... :D

Cyfron

oj tam piwa tylko  :arrr:

Cyfron

Ojj - jeżeli niedługo minie rok jak nikt nie pisał w mojej wizytówce, to najwyższy znak, aby coś dodać :)
Jako że wizytówka to mój własny kącik, to zacznę tutaj uprawiać prywatę :)

Ktoś jest zainteresowany obejrzeniem zdjęć i przeczytania relacji z pomiarów akustyki Kraków Areny?
Jeśli tak to zapraszam: Blog Akustyczny: Akustyka Kraków Areny

jeżeli wstawianie linku w tekście jest niemile widziane to proszę o info :)

Troll81

Jeśli to twój prywatny blog to nie widzę przeciwwskazań. Walczymy ze spamem ale bez przesady.....

Cyfron

Znowu mija rok od ostatniego wpisu tutaj. Tym razem pochwalę się, że powoli uruchamiam swój kanał na YT. Pierwsze nagranie już się pojawiło. Zapraszam do subskrypcji i dzielenia się (jeśli się podoba) lub do konstruktywnej krytyki :):

Kanał jest pod tym adresem

Pierwszy film:Sala koncertowa w wodzie

Troll81

 :respect: szacun  :parrrty:

Cyfron

Kurcze - może nieskromnie powiem, ale słyszę same pochwały, a ja uważam, że na pewno nie jest to takie super :) Jest ładnych kilka rzeczy do których bym się doczepił :)

sknd

No to ja się doczepię, ale tak na upartego - nie powiedziałeś, co grali muzycy  ;)

Troll81

Powiem ci tak.... jesteś dobry. Nie mam uwag.

Cyfron

Ehh... znowu trochę czasu minęło odkąd tutaj pisałem :)
To teraz będzie bardziej regularnie, będę wrzucał tutaj filmy z mojego kanału na YouTube. Teraz najświeższy - relacja z konferencji akustycznych (starsze dostępne na kanale):
Podsumowanie CISZA i innych wydarzeń akustycznych - ProperSound #8