Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Podwójny BOINC@Poland w BAM

Zaczęty przez Wrony, 03 Maj 2008, 23:29

Wrony

Pal sześć że absolutnie nie wyszło mi podłączanie menadżera BAM pod BOINCA, to przy okazji zauważyłem taką rzecz, chciałem podłączyć Primegrid pod drużynę. No i wiernie chciałem wybrać BOINC@Poland ale o dziwo miałem do wyboru dwie drużyny o tej samej nazwie. Wybrałem przypadkową, ale teraz nie ma to już znaczenia bo skasowałem konto.

Co do BAM to nie mogłem podłączyć Einsteina, bo a) był jakiś problem :P b) nie było drużyny BOINC@Poland.Obsługa BAMa niestety przerosła moje intelektualne możliwości.

Pozdrawiam!!

Mchl

z Einsteinem w BAMie rzeczywiście są jakieś kłopoty. W Primegrid widzę tylko jeden BOINC@Poland.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Wrony

Qrde może było odwrotnie. A może Einstein był podwójny a do u Primegrida nie mogłem podłączyć się do drużyny...... spróbuje wieczorem jeszcze raz i walne PrintScreeny.

Pozdrawiam

Kormiro

Ostatnio założyłem konto na boincstats i przyłączałem projekty już liczone. Miałem pietra, bo co i rusz czytam, że z BAMem są problemy... I nic się nie działo takiego, żebym miał narzekać. Pododawałem już istniejące projekty (choć tylko Seti synchronizuje się z BAMem jak trzeba ;)), ale gdy próbowałem dodać zespół, to okazało się że nie ma takiego zespołu jak BOINC@Poland w Einsteinie... I co Wy na to?

Mchl

Tak jak pisałem. Są problemy ze współpracą BAM i E@H. Trzeba zalogować się na stronie projektu i tam się przyłączyć do zespołu.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Kormiro

Na stronie projektu to się przyłączyłem... Natychmiast po przyłączeniu się do projektu...

bazaq

#6
Też podłączałem wszystkie projekty przez bama,dziś patrzyłem w statystyki i dla RieselSieve mam inny Identyfikator międzyprojektowy.Tak więc są dwa moje konta(zarządzam kompami z pierwszego) a punkty z Riesela lecą na te drugie(utworzyło się samo).Wczoraj jakąś część przydzieliłą mi do mojego właściwego konta,a dziś odjęło.Czy ktoś wie co z tym fantem zrobić,zsynchronizuje się czy cuś?


Edit:znalazłem -->odnów CPID,ciekawe czy pomoże.

Edit 2:dziś w dzień naliczało Riesela do starego konta,wieczorem doliczyło do nowego.ID jest juz takie jak powinno ww projekcie.
         Czy ktoś wie ile będzie trwała synchronizacja w bamie?