Jak NK robi nas w balona

Zaczęty przez Troll81, 28 Czerwiec 2010, 15:30

Troll81

http://osblog.pl/naszaklasa-pl-nk-pl-nasza-wlasnosc/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+OSblogpl+%28OSblog.pl%29

Szopler

Ja tam wykasowałem wszystkie zdjęcia i nie zaakceptowałem żadnego punktu. Niech kasują konto... Znajomych to ja mam na Skype, tlenie, GG i w komórce. Po co mi jeszcze jakaś NK?

Troll81

Myslałem że pójdą po rozum do głowy, ale najwyraźniej nie........

Lukullus

no też czekam aż minie te 30 dni i pożegnam się z n-k.pl

żeby było zabawniej nawet moja mama nie chciała tego zaakceptowac i również oczekuje usunięcia z n-k.pl

XD 

co ona będzie w pracy robić jak jej konto zlikwidują?


http://waypoint.com.pl

emik

ja już dawno zlikwidowałem konto


Waldek1989

@emik  -ja też już dawno skasowałem konto na nk  :parrrty:

PMG

NAjbardziej mnie śmieszą głosy osób które porzucają nk dla Facebooka.

w F. jest dokładnie to samo tylko że oni tak się tym nie chwalą.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

KrzychuP

co racja, to racja :parrrty:

EDU Enthusiast

hehe nawet nie wiem co to za servis  XP

Szopler

Dzisiaj uświadomiłem kilka osób w pracy... ciekawe czy pokasują konta ;)

Szopler

i jak? pokasowaliście konta? XD

apohawk

Nie. Nie logowałem się, ale jeszcze widać moje konto w mojej klasie z liceum, reszty nie sprawdzałem, bo nie chce mi się logować. Ciekawe, kiedy usuną  ;D
No good deed goes unpunished.


Troll81

J asprawę zlewam. Nie zaakceptowałem nowego regulaminu i mam ich daleko i głęboko.

gregre

nie usuwam ale mocno okroiłem ze zdjęć
a danych i tak nie miałem podanych...

Szopler

Ja dzisiaj próbowałem się zalogować. Oczywiście wyskoczyła stronka z prośbą o akceptację regulaminu bez tego nawet się do profilu nie da wejść. Na szczęście wcześniej wykasowałem wszystkie fotki.
Usunąłem konto i wysłałem formularz z prośbą o usunięcie danych z bazy (bo bez tego będą je trzymać dalej... choć pewnie i tak będą).

AiDec

Konto skasowalem, niewiele pozniej dostalem info dla uzytkownikow zachecajace do czegos tam, aktualnie czekam na wolna chwile zeby ich opier.... :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Nawiedzony

Mi się NK nigdy nie podobała i NIGDY nie miałem tam konta, jako jeden z nielicznych w moim gronie  :D w końcu nie będę sprzedawał swoich danych za kilka eurosów jakiejś pierwszej lepszej korporacji  :P

Szopler

Cytat: Nasza KlasaW związku z przesłanym przez Pana żądaniem usunięcia danych o którym mowa w art. 5.8 naszego Regulaminu, informuję, że fizyczne usuniecie danych z bazy danych Serwisu (anonimizacja danych) nastąpi w ciągu 30 dni, licząc od dnia 30 sierpnia 2010 roku. Z uwagi na zautomatyzowany system anonimizacji danych z bazy danych Serwisu, po upływie określonego terminu nie potwierdzamy dodatkowo tego faktu, odrębną wiadomością.
W przypadku zastrzeżeń co do usunięcia danych po upływie 30 dni prosimy o kontakt z Działem Obsługi Użytkownika.

Czyli mogą usunąć, mogą nie usunąć... a ja jako były użytkownik nie mogę tego w żaden sposób sprawdzić... XD

Troll81

możesz poprosić znajomych którzy nie usunęli konta by sprawdzili

Tomasz R. Gwiazda

mozesz na nich naslac GIODO zeby sprawdzil :)

Szopler

#21
Cytat: Troll81 w 31 Sierpień 2010, 21:59
możesz poprosić znajomych którzy nie usunęli konta by sprawdzili

Mylisz pojęcie usunięcia profilu z NK, a usunięcia Twoich danych z bazy...
Żeby usunęli Twoje dane z bazy musisz (po potwierdzeniu i usunięciu profilu) wysłać im formularz kontaktowy z prośbą o usunięcie danych. W formularzu musi się znaleźć adres e-mail jaki podałeś przy zakładaniu konta nawet jeśli on już jest nieużywany. Po czym dostajesz list z prośbą o potwierdzenie, po czym dostajesz info jak wyżej ;) w którym mówią Ci dyplomatycznie "pocałuj się w dupę" jak zechcemy to usuniemy, a Ty i tak nic nam nie zrobisz jak nie usuniemy bo nie będziesz tego świadomy.

Do tego kolejna zmiana właściciela ... http://www.tvn24.pl/-1,1671635,0,1,nasza-klasa-wyjezdza-do-ameryki,wiadomosc.html