Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

BOINC (atPoland) w Trójce

Zaczęty przez KrzychuP, 10 Wrzesień 2009, 22:41

KrzychuP

Ciekawe, czy ktoś słuchał dziś Trójki około godziny 16.30 do 17.30.

Najpierw była rozmowa z profesorem fizyki na temat LHC, a po wiadomościach o 17.00 była piosenka, a po piosence nasz zespół miał swoje 15 sekund w Trzecim Programie Polskiego Radia. Jakiś słuchacz zadzwonił, że do badań może przyłożyć się każdy użytkownik domowego komputera. Wystarczy pobrać program i dane. A więcej informacji jest na www.boincatpoland.org.
XD

Aegis Maelstrom

Hurra! :)

O tej porze akurat intensywnie tyrałem w pracy i nie w głowie mi były słuchaweczki i radio, ale akurat Trójka to moje radio. :)
Cieszę się, że podejmują takie tematy - i że mamy takich łebskich liczydłowych.  :parrrty:

Troll81

#2
no to teraz patrzymy na wykresik liczby liczydłowych

http://www.allprojectstats.com/usergraph.php?mode=4&projekt=0&team=119693

szuu

Cytat: KrzychuP w 10 Wrzesień 2009, 22:41
Ciekawe, czy ktoś słuchał dziś Trójki około godziny 16.30 do 17.30.

Najpierw była rozmowa z profesorem fizyki na temat LHC, a po wiadomościach o 17.00 była piosenka, a po piosence nasz zespół miał swoje 15 sekund w Trzecim Programie Polskiego Radia. Jakiś słuchacz zadzwonił, że do badań może przyłożyć się każdy użytkownik domowego komputera. Wystarczy pobrać program i dane. A więcej informacji jest na www.boincatpoland.org.
XD

Tak czytam posta i miałem nie odparte wrażenie że tym tajemniczym sluchaczem dzwoniącym do radia okaże sie KrzychuP :)
Przyznaj sie ? zgadłem ?   :D
BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

Kryniek

No to teraz oby serwer na którym jest strona wytrzymał   XD

Troll81

może przejmiemy hosting od erepa?? :D

KrzychuP

Cytat: szuu w 11 Wrzesień 2009, 01:49
Przyznaj sie ? zgadłem ?   :D

Jaaaa? No skądże!   ;) XD

Akira

Można gdzieś pobrać tą audycję? Na stronie trójki są podcasty, ale niestety nie mogę znaleźć tej audycji.