2011.02: WCG

Zaczęty przez Arthusp, 04 Styczeń 2011, 18:20

Co policzymy w lutym?

ABC@home
1 (1.7%)
AlmereGrid
0 (0%)
AQUA@home
2 (3.4%)
CAS@home
0 (0%)
Chess960@home
0 (0%)
Climateprediction
1 (1.7%)
Collatz Conjecture
1 (1.7%)
Cosmology@home
0 (0%)
DNETC
0 (0%)
Docking@home
6 (10.3%)
DrugDiscovery@Home
0 (0%)
EDGeS@Home
0 (0%)
Einstein@home
4 (6.9%)
Enigma@home
1 (1.7%)
FreeHAL@home
0 (0%)
Gerasim
0 (0%)
Goldbach's Conjecture Project
0 (0%)
GPUGRID
0 (0%)
IBERCIVIS
0 (0%)
Leiden Classical
1 (1.7%)
Malaria Control
11 (19%)
MicroFluids@home
0 (0%)
MilkyWay@home
1 (1.7%)
NFS@Home
0 (0%)
PicEvolvr
0 (0%)
PrimeGrid
5 (8.6%)
QMC@home
1 (1.7%)
Quake Catcher Network (QCN)
0 (0%)
QuantumFIRE
0 (0%)
Rectilinear Crossing Number
0 (0%)
RSA Lattice Siever
0 (0%)
SETI@home
3 (5.2%)
SETI@home Beta
0 (0%)
Spinhenge@home
1 (1.7%)
SZTAKI Desktop Grid
1 (1.7%)
UCT: malariacontrol.net
1 (1.7%)
Vtu@home
0 (0%)
WCG
16 (27.6%)
WEP-M+2 Project
1 (1.7%)
Yoyo@home
0 (0%)

Głosów w sumie: 58

Głosowanie skończone: 27 Styczeń 2011, 18:20

Troll81

CytatBOINIC@Polant
XD

a mi chodziło o to że jeden głos nie zmienia wiele. Wiele głosów zmienia wszystko. jak wielu ludzi zagłosuje z GPUGrid to będzie znaczyło ze wielu ludzi ma karty NV i są gotowi liczyć :D

SKYFOX

#41
touche  :(  Przepraszam literówka oczywiście BOINC@Poland

   
      
      

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie.

Cyfron

Mój głos na Malaria Control jako, że będzie to liczone w Charity Contest w którym zamierzam brać udział!


apohawk

Cytat: Cyfron w 21 Styczeń 2011, 22:13
Mój głos na Malaria Control jako, że będzie to liczone w Charity Contest w którym zamierzam brać udział!
No to bez sensu, bo dla Charity Contest trzeba przejść do tej drużyny tymczasowej.
No good deed goes unpunished.

Cyfron

ale poza tym można to i tak policzyć :)

apohawk

No good deed goes unpunished.

mihal83


Tobas

W związku z lutowym wyścigiem tak czy inaczej będę liczył moje ulubione i IMHO najsensowniejsze WCG !

Cyfron

jeszcze ktoś głosu nie oddał ?

Jutro wieczorem ankieta się kończy!

apohawk

Przypominam wszystkim, że wciąż możecie zmienić głos i zagłosowac na Docking  :parrrty:
No good deed goes unpunished.

Szopler


Sebastian M. Bobrecki

A ja by zagłosował na Mersenne@home ale nie ma na liście :(
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

dziubas

* Death is the highest priority non-maskable interrupt *

Tomasz R. Gwiazda

Mersenne@home tezbym zaglosowal, ale to moze nastepny miesiac.
Dopiero wczoraj aplikacja na Windows sie pojawiala i to stabilna :)

Slavkoyama

Malaria (z chęcią na marzec, ale zachęcam do nabijania głosów już teraz) lub WCG (to zdecydowanie na luty :) )

Arthusp

To WCG po raz piąty!  :parrrty:

PanStaszek

Nie ukrywam, jestem zadowolony  :)


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

sciagacz


PanStaszek

Cytat: sciagacz w 27 Styczeń 2011, 20:04
Stachu a dasz mi fory :)

Oczywiście, mam w baku jeszcze sporo simapa i muszę go wypalić do końca  :)


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

sciagacz

i tak nie mam szans może kiedyś :)

Tomasz R. Gwiazda

to dostaniemy po dupie w pkt :P

apohawk

Czy w następnym miesiącu Docking zdoła pokonać Malarię? Kamraci, pamiętajcie o Docking!

WCG, no cóż, trochę policzę, jakiś wyścig jest, to się dorzucę. Ostatnio na kompie z linuksem nie chciał mi się łączyć z WCG ze względu na jakiś błąd SSL. Może będę liczyć WCG na windowsie, a na linuksie SIMAPa. Może tak oszukam sam siebie  XD
No good deed goes unpunished.

Szopler

Panowie łapcie WU i liczcie do 99%. Załapią się z deadline akurat w wyścig! :attack:

mimeq

Cytat: Szopler w 27 Styczeń 2011, 20:31
Panowie łapcie WU i liczcie do 99%. Załapią się z deadline akurat w wyścig! :attack:

Malo liczylem WCG rozumiem ze checkpointy pozwalaja wstrzymac obliczenia na tym 99% bez zadnych konsekwencji ?


apohawk

Można też napchać bufor na 10 dni i potem po prostu nie odsyłać próbek, o ile deadline jest po 2., 3. lutego, powinno być ok.
Można też liczyć SIMAPa do końca miesiąca :P
No good deed goes unpunished.

Slavkoyama

Dobra, lecimy z tym WCG. A jest o co walczyć. Zajmujemy mało zaszczytne 34 miejsce. Sukcesem nie lada byłoby, gdybyśmy wskoczyli do 30-tki. Brakuje nam w tym momencie 12 M. Sporo.

A miejsca 30-34 wyglądają tak:



Do pracy rodacy !!

Nawiedzony

No ja tam cały czas powolutku liczę WCG  ;) co prawda mam tam bardzo skromny RAC ale zawsze coś, no i przy okazji PM

G

Mam drobny problem, albo i nie. Boincstats miał rozróżniać user'a po adresie mailowym. W moim przypadku loginy się różnią ponieważ używany przeze mnie dotychczasowy "G" został odrzucony w WCG podczas rejestracji. Widzę już jego zmienioną wersję "G-wcg" w PM. Moje pytanie brzmi : czekać aż bazy danych się zaktualizują? Jeżeli nie, to jak to naprawić?

Cyfron

Ja też miałem problem, że właśnie miałem inne loginy na BAM i WCG

Zmieniłem login na chwilę w BAM, podpiąłem konto WCG do BAM i wróciłem do poprzedniego loginu - wszystko zajęło 30 sekund :)

G

Ok - Dzięki za pomysł. Odczekam jeszcze dobę ( doliczam Einsteina i Docking ) i zrobię jak piszesz  :respect:

G

Niestety algorytm nie działa w sytuacji gdy ponad 100 osób w różnych zespołach używa tego samego loginu. Jeżeli wejdziesz w statystyki sumaryczne użytkowników ( zaczynające się od Steve*) i wpiszesz login G dla opcji "użytkownicy"/szukaj dokładnie to... będziesz zdziwionym user'em  XD .
Na tej stronie http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=8880d0453a7f1910ab53052fdd5ab8a7 jestem identyfikowany poprawnie, ale PM pobiera dane z innego źródła. Mogę więc machnąć na to ręką lub całkowicie zmienić obecny login.



Troll81

chyba łatwiej zmienić login :D

PanStaszek

Hej G ja bym zmienił login. Punkt to tak niewiele a jakie cuda może zdziałać. Dlatego proponuję login: Punkt G


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Troll81


G

#75
Super pomysł  XD . Widzę, że myślimy podobnie. Zaproponowałem "+eQuieroPu+a" ale cenzura mi to wywala.
edit :   - A co o tym wszystkim sądzi Mister RAD-Poland?

Slavkoyama

Cytat: Slavkoyama w 01 Luty 2011, 15:11
Dobra, lecimy z tym WCG. A jest o co walczyć. Zajmujemy mało zaszczytne 34 miejsce. Sukcesem nie lada byłoby, gdybyśmy wskoczyli do 30-tki. Brakuje nam w tym momencie 12 M.

Cóż... podsumowując nieco - nie udało się wskoczyć do 30, ale to było bardzo mało realne. Jesteśmy 1 oczko do przodu (33) i niedługo pewnie wskoczymy na 32 miejsce.

Ech, żeby tak wskoczyć do top 10 kiedyś :)