Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

dużo ich

Zaczęty przez Juras23, 10 Czerwiec 2006, 18:14

Juras23

Właśnie

Ostatnio dużo tych nowych projektów....pytanie czy dałoby się je zbierać ( wystarczy chyba nazwa, link i oznaczenie czy mamy tam Team założony czy też nie) w jakiejś tabeli lub w wątku przyklejonym w tym Forum.( chyba że nie ma to sensu) :-k

Decyzja myślę powinna być podjęta przez Mchl-a.

bartsob5

mozna ewentualnie zrobic to na ppb wiki... z tym ze zeby bylo bardziej tak ekhm poprawnie politycznie musielibysmy miec wypisane nazwy wszystkich polskich zespolow z polski... (lub 10 najlepszych)

Juras23

myślę, że można zrobić to tu i tu tyle, że na wspólnych tabelach, z czego u nas dotyczyło by to bardziej B@P a tam na PPB byłoby bardziej polityczne, ale jak to już do omówienia na tamtym forum.:)

Mchl

A czy punktem wyjścia jakimś mogło by być zestawienie?



Co trzeba by tu zmienić (oprócz zaktualizowania informacji i dodania nowych projektów)?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

jak najbardziej mogłoby być - ale czy tam są dodawane wszystkie znalezione?
myślałem o czymś krótszym w stylu aktualizowanego posta przyklejonego, który zawierałby tabelkę np:


PROJEKT......I........LINK......I............MAMY TEAM.............................I......DZIEDZINA NAUKI
..........................................( JEŚLI TAK TO JAKA POZYCJA W POLSCE)................................  --------------------------------------------------   ----------- --------------------------------------------

1.  
2.
3.

aktualizowany co tydzień lub co odkrycie nowego projektu

ułatwiło by to przegląd, do którego z projektów lepiej jest się podłączyć / przełączyć

w zalezności od tego czy chcemy koncentrować się na wybranej dziedzinie nauki czy na podium punktowym.

oczywiście można przy nazwie PROJEKT dać odnośnik do szczegółowego opisu na stronce o którym wspomina Mchl.

Mchl

No to mniej więcej pokrywa się z tym, nad czym już z Gavem trochę myśleliśmy.

Na przykład przyklejony na forum każdego projektu post, z podstawowymi informacjami, odnośnikiem do w.w. spisu, odnośnikiem do strony projektu, konta użytkownika, zakładania konta itp.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Juras23

Cytat: "Mchl"No to mniej więcej pokrywa się z tym, nad czym już z Gavem trochę myśleliśmy.
, zakładania konta itp.

Fajnie ze już nad tym myśleliście. Znaczy że nie tylko mi się zdaża mieć przebłyski fantazji :P

To zakładanie musicie dawać wszędzie ? :) przecież każdy wie jak się zapisac to chyba wszędzie nie trzeba go dołączać jako guziczka :)

Szerpa

A takiej tabeleczki jak u kolegow z BoincSynergy nie dalo by sie zrobic nie ??????????????? http://www.boincsynergy.com/

:([/url]

Juras23

no bardzo ładna, tyle że zamiast światowego rankingu team'u ja bym wstawił ranking w Polsce i dodatkowo gdzieś odnośniki do naszych opisów :)

Mchl

O kto się podejmuje opracowania skryptu do aktualizacji statystyk? Powiększyli nam ostatnio transfer na serwerze, więc moglibyśmy sobie pozwolić na jedną aktualizację dziennie ;D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Szerpa

Byloby zajebiscie - ze tak powiem :))
a jeszczcze z odnosnikiem do tak skonstruowanych statystyk indywidualnych to wogole bomba
no ale nie od razu Krakow zbudowali

m2marek

kosmiczna ta tabela BS.  :P chcę taką (może zamiast środka na głównej stronie)

Szerpa

No to widze ze nie ma chetnych coby popracowac nad tabelka - szkoda szkoda
:((

Mchl

Muszę sprawdzić, jak nuke zachowuje się z PHP5. A to dlatego, że w piątce pojawiły się bardzo fajne funkcje do parsowania xml.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org