Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Checkpointy

Zaczęty przez AL, 31 Lipiec 2006, 10:58

AL

CytatI just submitted my master's thesis today. So I want to thank everyone who crunched the last couple of months. I could not do it without you.

Tentively, this Friday I will release an upgrade for the science app. This will begin the phasing in of checkpoints. Until then the upbend work units will be done. These only take about 8 hr and have error rates less than 2%.
No więc wygląda na to, że pojawią się checkpointy i mniej błędnych próbek. Info pochodzi z forum μFluids.

KrzychuP

Strasznie mnie to cieszy, bo próbki są dość długie, a nie zawsze mogę zostawić kompa włączonego na noc.

Gave

No i po powrocie do "cywilizacji" i do netu będę mógł wznowić liczenie, tego projektu.  :lol:

bartsob5

jak pisza jeszcze nie wszystkie jednostki beda mialy checkpointy, i oto co mi sie dzis trafilo:

http://www.ufluids.net/workunit.php?wuid=20487

co o tym myslicie? "checked but no consensus yet" :|

Gave

Czy ktoś z aktywnych uczestników projektu (lub nie ;) ) mógłby mi powiedzieć jak obecnie wygląda liczenie płynów. Tzn czy przebiega to już bezproblemowo? Chciałbym wrócić do liczenia, ale muszę pozwalać na liczenie się Climata - chcę zakończyć obecną jednostkę, a pozostało jej jeszcze na ok. miesiąc.

bartsob5

checkpointy dzialaja calkiem dobrze, zapuisuje co chyba 10% albo cos takiego, probki sa raczej krotkie wiec bez problemu... jednak uwazaj, bo resetowanie kompa 2 razy w trakcie liczenia jednej jednostki moze spowodowac blad... (przynajmniej tak bylo wczesniej, ostatnio tego nie sprawdzalem)

KrzychuP

Czy ktoś może mi powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja z checkpointami?
Dostałem 63-godzinną próbkę i nie wiem,czy w ogóle zaczynać ją liczyć, bo tyle na raz na pewno nie będę miał kompa włączonego.