Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Witam jestem nowym klubowiczem

Zaczęty przez Janusz, 21 Październik 2005, 21:36

Janusz

serdecznie pozdrawiam wszystkich jestem od 21.10.05 nowym klubowiczem
niestety od razu z  problemem--- program (Predictor@home)
dziś jest 21.10.2005 nie można połączy się z programem ciągle coś sie dzieje
błąd obliczeń próbki nagminnie
przerwy w pracy serwera
osobiście mnie to wkurza nie wiem jak reszta kolegów może przesadzam ale mam zaangażowane 3 kompy i prawdę mówiąc szkoda mi czasu żeby praca szła na marne!!!!!!!!!! ciekaw jestem co sądzą o tym inni koledzy pozdrawiam Janusz

Nietoperek

witka ;) - predictor ostatnio caly czas ma jakies problemy wiec moze poprostu wstrzymaj go na pewien czas i zapakuj inny projekt - jak np. przez kolejne kilka dni znow zacznie dzialac gladko bez zaciecia zapusc ponownie i po klopocie :) - zawsze jest pokrewna rosetta , ktora coprawda daje kosmicznie dlugie jednostki ale jest stabilna - pozdrawiam

bartsob5

witaj janusz;) kosmicznie dlugie??? mi tam jakos tak jak w zegarku daje 3 godziny... jesli chodzi o predictora to ja nie mam zadnych problemow (a przynajmniej ich nie zauwazam...)

Mchl

Witam kolegę. Im nas więcej tym weselej ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Nietoperek

Cytat: "bartsob5"kosmicznie dlugie???
- seria kosmicznie dluga byla na rosetta - okolo 10 h ale teraz sa ladne jednostki po 30 minut ;) - nawet momentami mniejsze od predictor'a i lepiej punktowane

jack78

A mnie przelicza poniżej 1 godziny. Przeważnie pomiędzy 41 a 53  minuty.

Kubek_pl


jack78

Znośny.
AMD 2500XP Barton tylko minimalnie podkręcony, bo się już chłodzenie nie wyrabia.
Przy najbliższym napływie większej gotówki zmiana na AMD 64 X2. Ale pewnie szybko to nie nastąpi.

CzarnyZajaczek

Witam! Jako kolejna osoba dołączylem wczoraj do tego projektu. Mi się obecne próbki liczą ~5 godzin (na razie pierwsza się nie skończyła, bo na noc kompa wyłączam). 2GHz Celeron

Dzisiaj dopiero wstawiłem sobie uruchamianie automatyczne przy starcie systemu, wczoraj odpalałem jeszcze ręcznie, żeby przetestować.
omasz Dąbski "CzarnyZajaczek"
http://www.swiri.pl - Stowarzyszenie Wspierania Innowacji i Rozwoju Internetu