Moze by tak oglosic na stronie glownej ze w RALPH@Home walczymy o mistrzostwo swiata.

Zaczęty przez Pluto, 16 Marzec 2007, 19:45

Pluto

Moze by tak oglosic na stronie glownej ze w RALPH@Home walczymy o mistrzostwo swiata... Juz od dluzszego czasu gonimy lidera. Jest to proces dosc mozolny ze wzgledu na przerwy w pracy. Sadze jednak ze mozna by to zmienic reklamujac projekt z krzykliwym haslem na stronie glownej. Nie zmieni to przerw w pracy, ale sprawi, ze gdy pliki beda -dystans bedzie ginal w oczach... A potem przewaga bedzie rosla w oczach, tak bysmy wypracowali bezpieczna przewage.

Tomislaw

Tym bardziej ,że dawno nie udostępniali tyle jednostek do policzenia co w tej chwili.

UWAGA:  w wersji 5.52 pod Vistą po kliknięciu w "pokaż grafikę" wywala momentalnie errory! (~ 300 pkt poszło się dzisiaj kiwać  :evil: ) pod XP jest OK - jak narazie



Bober

A nie widzę błędu zgłoszonego w tym wątku forum RALPHa :-k

Ogólnie dla tego projektu ogromną wartość mają takie sytuacje. Szczerze mówiąc jednostki, które się dobrze przeliczyły od początku do końca nie wnoszą prawie nic, poza tym, że potwierdzają, że jest ok.

Więc jeszcze raz: zgłaszajcie błędy :!:

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Cytat: "Mchl"A uważasz że to normalne? ;)
Hehe, no wiesz nie takie rzeczy w BOINC widzieliśmy  :wink:
Zgłoszę to...po filmie

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober


Tomislaw

Cytat: "kempler"A długi postój na 1% to błąd czy już tak ma ?
Jeżeli to ciągle model 1 to wszystko OK. Ja miałem 1% przez 4 godziny na szybkim kompie potem skończył ten 1 model, zrobił checkpointa i zwiększyły się %-ty



PBT_vergere

pobudzony poczuciem solidarności wobec Teamu dołączyłem sie do RALPH@home
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

kempler

Cytat: "PBT_vergere"pobudzony poczuciem solidarności wobec Teamu dołączyłem sie do RALPH@home
Ze swojej strony dziękuję że się dołączyłeś i nieśmiało proszę o zmianę kraju na Poland ponieważ aktualnie nie masz nic  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....