Pawel Beneke

Zaczęty przez Pawel Beneke, 10 Lipiec 2011, 22:12

Pawel Beneke

BOINC

Moja przygoda z BOINC to 3 dni :)
Ale dawno, dawno temu ...  uczestniczyłem aktywnie w projekcie SETI@HOME. Moja przygoda z SETI zakończyła się wraz z zaprzestaniem tego projektu, a raczej na zmianie platformy na BOINC. Kilka dni temu przypomniałem sobie o SETI i ... licze Einstein i Rosetta.

Sprzęt: Lapek z i3-380. Jutro w firmie odpale jeszcze jednego lapka. Stacjonarne są zapracowane :)

Licze ideologiczne ....  nie mam zamiaru inwestować w sprzęt by piąć się w rankingach. Uważam że taka forma wspomagania szeroko rozumianej nauki jest jak najbardziej słuszna. Tyle mocy się marnuje w prockach, więc warto ją jakoś wykorzystać.


Prywatnie

Rocznik: 1969 :)
Rodzina, dom, samochód, ogródek, stała praca i działalność gosp.
Zainteresowania: software and hardware :) ; Lao Che, Rammstein, Star Wars ; Ikariam : dobre piwo :)
Mieszkam w Gdyni (pomorskie) - z okna w pracy widzę zatokę Gdańską, choć przesłania je trochę Sea Towers.
I to by było na tyle.

P.S. Oczywiście nie nazywam się Pawel Beneke. Kim był ten zacny człowiek? Odpowiedź znajdziecie w google.com
Jest to nick którego od dłuższego czasu używam w necie :)


stasieks

Witaj,

uruchomiłem google i Pawel Beneke pasuje do naszej piracko-marynarskiej "stylizacji" - obecnie już bardziej tradycji.

Pawel Beneke

Zgadza się. Bardziej jednak pasuje do tej postaci: korsarz, kaper.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Paweł_Beneke

Troll81

Witam cię na forum :D jak nam podasz swe województwo to dopiszemy cę do rankingu województw  :parrrty:

aborek

Witam kamrata na pokładzie  :ahoy:

Cyfron

Witamy:)

A ten lapek to co za lapek? Może byś dał rady na nim liczyć Quake Catcher Network (jeśli właśnie będzie miał użyteczny czujnik drgań)

sknd


Pawel Beneke

Lapek, niestety nic ciekawego - Samsung R540 - taki złomek do odbierania poczty i przeglądania sieci. Jedyny stosunkowo mocny punkt to procek - zdecydowanie na wyrost do reszty konfiguracji.