Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

APS@home

Zaczęty przez Bober, 14 Maj 2007, 00:56

emik

ja teraz dostałem jakąś dłuższą jednostkę, bo po godzinie mam dopiero 30% a wcześniej też dostawałem te godzinne


RAD-Poland

Dołączyłem do projektu, ale niestety narazie nic nie policzę  :cry:
wersja aplikacji pod Linuksem 64 bit wymaga GCC_4.2 (obecnie pracuję na ver 4.1 - w następonej dystrybucji Mandrivy będzie ver 4.2 to nie będzie już problemów)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AL

Narazie to nikt nic nie policzy, bo jak zapowiedzieli na srtonie prośbę o oblężenie projektu i jego serwerów w piątek celem testów stabilności pod wysokim obciążeniem - to wu brakło już w czwartek wieczorem :lol:  No może rano jeszcze coś dorzucą, póki co zauważyłem wzrost ich długości po pierwszych dwóch półtoragodzinnych wu - do momentu ich wyczerpania zacząłem dostawać same takie "dłuższe".

KrzychuP

Cytat: "AL"Narazie to nikt nic nie policzy, bo jak zapowiedzieli na srtonie prośbę o oblężenie projektu i jego serwerów w piątek celem testów stabilności pod wysokim obciążeniem - to wu brakło już w czwartek wieczorem :lol:  

Jak to się pisało? BOINC RULEZ !!! czy jakoś tak  :wink:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

cezar

Już są dostępne jednostki do liczenia





Simek

Nie wiem czy ktoś pisał, ale można się już rejestrować bez zaproszenia! ;)

sourcerer

Witam :)
Dzis dostalem z APS@Home maila o tresci:

CytatTeam member end-r-you has asked that you
transfer foundership of BOINC@Poland in APS@Home.
Please visit
http://www.apsathome.org//team_change_founder_form.php?teamid=31
to transfer foundersnip or decline user's request.

If you do not respond to this request within two months, end-r-you will
be given the option to become the team founder.

Please do not respond to this email.
The mailbox is not monitored and the email
was sent using an automated system.

Jesli jednak wejde na podany wyzej link to pisze:

CytatTeam member end-r-you has requested this team's founder position. This may be because you left the team or haven't had contact with the team for a long time.

Use the following form to transfer team founder position or

z ikona/przyciskiem " decline proposal "

Pytanie co z tym zrobic bo nie za bardzo kumam " english language " :)
Dzieki za podpowiedzi :)

Gave

Cytat: sourcerer w 14 Styczeń 2008, 07:05
Pytanie co z tym zrobic bo nie za bardzo kumam " english language " :)
Dzieki za podpowiedzi :)
W wolnym tłumaczeniu: użytkownik end-r-you poprosił Cię o transfer pozycji foundera w zespole Boinc@Poland w tym projekcie. Jeżeli zgodzisz się na propozycję lub jeżeli nie zareagujesz w żaden sposób w ciągu dwóch miesięcy to będzie mógł przejąć ten tytuł dla siebie, jeżeli odmówisz ("decline proposal") to Ty pozostaniesz founderem. Jest to mechanizm pozwalający na przejmowanie zespołów z "martwymi" (nieaktywnymi) founderami.

Jako że wygląda na to, że jest to zupełnie obcy nam user, zaleca się byś odmówił jego prośbie.  ;)

sourcerer

Dzieki " Gave " za podpowiedz.Tak tez zrobie:)