Świąteczny Wyścig

Zaczęty przez Bober, 26 Listopad 2007, 19:38

Bober


emik

to już wiem co teraz będę liczył  :D


Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober


sourcerer


Tomislaw

Też się przyłączę

EDIT:
PS.  
Rzucą pierwszego jakąś specjalną serię WU czy już teraz chomikujemy by 1.XII zaraz po północy  odsyłać wyniki  :wink:  :?:



kret

o ten..to ja w sumie się bym mógł zapisać :P ale nie wiem do końca jak :) w sensie do The World Community Grid? :P do wszystkich projektów mam się podpiąć?? można potem sobie jakoś dodać jesli się nie wybierze wszystkich? ale noobowe pytania  :oops:

Thomas

W sumie mogę się przyłączyć. Mam tylko nadzieję, że TJM się nie pogniewa, że na 3 tygodnie zniknę mu z Enigmy z moim C2D :).

Pigu


Bober

Cytat: "kret"o ten..to ja w sumie się bym mógł zapisać :P ale nie wiem do końca jak :) w sensie do The World Community Grid? :P do wszystkich projektów mam się podpiąć?? można potem sobie jakoś dodać jesli się nie wybierze wszystkich? ale noobowe pytania  :oops:

Przyłączasz się i w opcjach wybierasz, które projekty na WCG chcesz liczyć. Może być jeden.

@Pigu: Ja tam optuję za Enigmą. Nie wiadomo jak to długo potrwa. A na WCG pewnie jeszcze niejeden konkurs będzie.

Pigu

ja enigmie po prawdzie oddam kawał racu dopiero po pierwszym stycznia - mam swój prywatny mały cel - do końca roku w pierwszej dziesiątce w seti w teamie - po dołączeniu się "bandy świętego mikołaja" (800k) trochę mi się plan skomplikował, ale nie składam broni

kret

Cytat: "Bober"Przyłączasz się i w opcjach wybierasz, które projekty na WCG chcesz liczyć. Może być jeden.
yhym..no to sobie dodam w sumie..ciekawe projekty nawet..ale zgadzam sie z Przedmówcą w sprawie Enigmy :] nie przerzucę całych mocy przerobowych naECG tak jak na Gauntlecie :)

Thomas

Właśnie podłączyłem nowy komp do WCG i od wczoraj nie może klienta sobie ściągnąć (błąd u nich czy u mnie? - w logu piszę 'HTTP internal server error' więc chyba u nich), na drugim komputerze, na którym klienta już dawno miałem ściągniętego, zadania przeliczają się bez problemu.

emik

ja dziś podłączyłem się pod WCG i ładnie mi wszystko ściągnęło i już się przelicza


Tomislaw

A ja chciałem ruszyć z kopyta od samego rana. Pobrał mi jedną jednostkę i ...

2007-12-01 09:37:27|World Community Grid|Message from server: No work could be sent.
2007-12-01 09:37:27|World Community Grid|Message from server: No work is available for Help Conquer Cancer
2007-12-01 09:37:27|World Community Grid|Message from server: (there was work but it was committed to other platforms)


:(



TJM

To zaznacz, że chcesz dostawać zadania z innych podprojektów kiedy nie ma tych które chcesz.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Bober

14. miejsce po 2 dniach

Bober

Ładny wynik dziś zrobiliśmy. Aż mnie to zachęca do liczenia WCG  :D

Bober

Awansowaliśmy na 13. miejsce i mamy szanse na 12! (na 102 drużyny)

Przydałoby się więcej mocy  :wink:

Thomas

Wyścig skończony, a tu żadnego podsumowania - z dorobkiem 2 558 835 pkt mamy 15 miejsce ze 102 drużyn

(niestety Bulgaria wyprzedziła nas rzutem na taśmę o 300 pkt :/ w ostatnim momencie)

Tomislaw

#20
Dziękuję wszystkim współliczącym/współbawiącym się  za uzyskanie i tak przecież dobrego wyniku.



lukaszde

Widzę, że w WCG zespół Poland kopie nam tyłki. A jakiś czas temu było odwrotnie... Siły nam słabną :/