Bunny Race - wyścig WCG - worldcommunitygrid

Zaczęty przez Bober, 23 Luty 2008, 16:23

Bober

Rodzi się tradycja świątecznych wyścigów WCG. Po grudniowym (w którym zajęliśmy 15. miejsce), kolejny czeka nas w marcu, z okazji zbliżających się świąt wielkiej nocy.
Zachęcam wszystkich do liczenia dla WCG w czasie wyścigu.
A Mchla proszę o dodanie nas do:
wyścigu

Wątek na forum WCG


Wyścig potrwa od 1 do 24 marca. Żeby wspomóc B@P wystarczy liczyć w tym czasie WCG dla B@P.



sourcerer

Zglaszam sie do liczenia:)

bartsob5

a poprawilo sie cos z punktowaniem? to wtedy moze zaprzege troche lapsa do roboty...

Bober

Moim zdaniem się poprawiło. Tzn. znam projekty, które punktują gorzej  :P

Mchl

Oto nas dodałem
P.S. Puszczajcie mi takie prośby na PM, bo już dawno nie czytam wszystkiego co się pojawia na forum...   

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

remix85

Powoli przenoszę moc obliczeniową na WCG. Przez miesiąc mogę się wstrzymać od liczenia innych projektów ;)

Bober

Wyścig jest nieźle obstawiony. Zapowiada się pasjonująca rywalizacja na szczycie tabeli. Pierwsze miejsce wydaje się być w rękach Team 2ch, ale L'AF czy SETI.Germany potrafią się zmobilizować. W związku w wyścigiem swoje moce "przełączyła" również drużyna Electronic Sports League (ESL).

A o które miejsce my powalczymy  ???

P.S. W pierwszym poście w temacie umieściłem tabelę wyścigu.

Tomislaw

Cytat: Bober w 01 Marzec 2008, 20:01
A o które miejsce my powalczymy  ???
Z pewnością o odzyskanie pierwszego miejsca w Polsce   >:(



PBT_marian_boss

No to ja też się przyłącze do wyścigu. Całe 12K RAC ładuje na WCG

sourcerer

Tak z ciekawosci zapytam ,jak dlugie jednostki macie w WCG?
Bo ostatnimi czasy to lapie same 20-30 godzinne.

PBT_marian_boss

U mnie na laptopie 8h, na serwerach pokazuje 2-3h. A jakiego masz proca?

sourcerer

W domu : AMD 64 3800+
w pracy : AMD X2 4600+

PBT_marian_boss

Wydaje mi się że długość liczenia zależy od próbki jaką przelicza. np FightAIDS@Home - 3h, a Human Proteome Folding - 15h. Może trafiasz same długie próbki.

sourcerer

Skoro tak trafiam w dluugie jednostki, to moze uda sie i w Lotto:)

Bober

Na półmetku zajmujemy 20. miejsce, czyli awansowaliśmy o 2 oczka w stosunku do pierwszego dnia.
Jesteśmy nie bez szans na poprawę pozycji, tylko musielibyśmy się nieco bardziej wysilić  ;)

taktu

O ile strona WCG nie mija sie z prawda jest 19 miejsce :)


remix85

W samej końcówce spadliśmy na 20 :/
No nic... Wracamy do normalnego liczenia...