Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Użytkownik dnia | User of the day | UOFD

Zaczęty przez ethan72, 22 Kwiecień 2006, 10:48

Troll81



A dziś trzy wieńce. Oj chyba zostane nałogowcem.

emik

potrójne gratulację


kret


Bober

Gratki dla Ojca Założyciela  ;D

Troll81

a dzis kolejny wieniec na glowke
i do tego znalazlem robote od 1 lutego :D

Troll81

W sobotę przelazłem kawałek gór izerskich i znów UOTD. Chyba częściej muszę w góry chodzić :D

Mchl

Byłem UOTD? Nie zauważyłem... darn... :-\ A w jakim projekcie?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober


Troll81

A dzis już 11 wianuszek na główkę. Tak więc nieźle idzie. Carlsberg już się chłodzi (hainekkena nie mieli). No i od tygodnia dzierżę zaszczytne stanowisko młodszego inżyniera systemowego. Oj ciekawie zapowiada się ten rok.

Troll81

KOlejny wianuszek i milestone 100 000.

emik



Troll81

I kolejny wianuszek

Pigu

wchodzi w nawyk jak widzę  ;)

Duster

Po dłuuuuuuuuuugim czasie uczestnictwa w Tanpaku i ja doczekałem się UoTD   ;D



Bober

Gratulacje. To pewnie dlatego, że przez długi czas w Tanpaku Uotd zostawało w kółko tych samych 12 użytkowników. Widać naprawili  ;D

Troll81

A ja zaostałem dziś UOTD na boincstats. Mam już screenshota :D

Troll81

kolejny wianuszek do kolekcji

Pigu

ile już tego wyhodowałeś?

AL


Troll81

ano 15 i czekam na wiecej :D

AL

This is mambo number 69  ;D


Troll81

A ja dzis wianuszki dostałem od enigmy (back online) i superlink@techion

kempler

A ja WEP :) Ani jedna nie przeliczona jednostka :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

cezar

Cytat: Troll81 w 21 Marzec 2008, 10:04
A ja dzis wianuszki dostałem od enigmy (back online) i superlink@techion
I RCN. Jaka ładna potrójna korona. Gratki





Troll81

ale piwa dzis niestety niet. bo dzien postny. NIe żebym byl specjalnie wierzacy, ale w koncu to jest jakas tradycja.

Bober

Nieźle ostatnio przycisnęliśmy. 11 punktów w ciągu 2 dni. Może nawet niedługo wyprzedzimy BOINC@Australia! (mowa o rankingu MyBoinc)

patyczak

No proszę, jestem w Sudoku dopiero od dwóch dni a tu już korona na główce  :)
Skeczu z papugą nie będzie



MJ19

Grzebałem i nie dogrzebałem się.Czy jak się zostaje UoTD to przysyłają z projektu jakiego maila??Jeszcze mi się nie trafiło więc pytam :P

sourcerer

Mnie przyslali ostatnio z APS:)

kempler

Cytat: MJ19 w 10 Kwiecień 2008, 16:37
Grzebałem i nie dogrzebałem się.Czy jak się zostaje UoTD to przysyłają z projektu jakiego maila??Jeszcze mi się nie trafiło więc pytam :P
Chyba nie każdy projekt.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

emik

ja dziś MindModelinig ;D


bartsob5

Cytat: kempler w 10 Kwiecień 2008, 18:59
Cytat: MJ19 w 10 Kwiecień 2008, 16:37
Grzebałem i nie dogrzebałem się.Czy jak się zostaje UoTD to przysyłają z projektu jakiego maila??Jeszcze mi się nie trafiło więc pytam :P
Chyba nie każdy projekt.

z założenia każdy, ale nie zawsze wszystko działa jak należy... więc brak maila powinien być bardziej wyjątkiem niż regułą (w sumie to ja się dowiaduje tylko po mailach)

kempler

Hmm ja kilka a może kilkanascie razy byłem UOTD i jakoś mało tych maili dostałem  ::)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

emik

może w niektórych projektach masz ustawione, aby projekt nie wysyłał do ciebie maili


kempler

Cytat: emik w 10 Kwiecień 2008, 22:49
może w niektórych projektach masz ustawione, aby projekt nie wysyłał do ciebie maili
Możliwe, zbytnio się tym nie interesuje  ::)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

KrzychuP

Jak sięgam pamięcią to tylko z trzech/czterech projektów, w których biorę udział, nie dostałem maila zawiadamiającego o UOTD.

A właśnie - UOTD:
WEP - 3 dni temu
3x+1 - przedwczoraj
Hydrogen - dzisiaj

;D

KrzychuP

Udało mi się zaktualizować trochę profile ostatnio, więc jest szansa.
Może niedługo prześcignę RAD-Poland i Emik'a w ilości UOTD, a tym samym zbliżę nas zespół w rankingu światowym do BOINC@Australia (tylko 20 UOTD różnicy :) )

Troll81

Dlatego proponuję by dodać nasz śliczny crunch@monster vel skb@p do wszystkich projektów i stworzyć mu śliczny profil-reklamę naszego teamu. Nabijemy przy okazji troche UotD :D i dościgniemy australię

Mchl

No to proponuję, żebyście w tym wątku opracowali ładną zajawkę dla naszego monsterka. W końcu jesteście tu specjalistami od ładnych profili :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

This is a profile of a Boinc@Poland crunching machine. Born as a result of distribued financing project of our team.

Umieściłbym jeszcze śliczne foto naszego potforka :D i ew screenshot z cpu-z z danymi na temat tego jak go przetaktowano :D