motocyklista

Zaczęty przez Troll81, 07 Czerwiec 2011, 16:45

Troll81

http://www.youtube.com/watch?v=XihQeZpwqpE&feature=player_embedded

Grzes

Skubaniec dobry  :p_arr:

Tobas

Tylko, że ewidentnie w przyspieszonym tempie

Troll81

w przyspieszonym czy nie. Jak dla nie wystarczyłoby żeby ktoś w tym tłoku drzwi od auta otworzył.....

gregre

no tak i to zawsze mówią że kierowcy aut są niebezpieczni dla motocyklistów, ale jak jechać bezpiecznie skoro patrzysz w lusterko - pusto wykonujesz manewr a tam motor 150km/h pocina, nie ma szans na reakcję...

AL

Cytat: Tobas w 07 Czerwiec 2011, 17:29
Tylko, że ewidentnie w przyspieszonym tempie

Dokładnie, zresztą dosyć stary film. Ja tam wolę jeszcze starszy film - za to bez tuningu:
Black princes - rzecz się dla odmiany dzieje na obwodnicy Paryża.

Lubię jeszcze kilka filmików, ale tym razem z samochodami w roli głównej (zresztą marzę o obu z nich - ale tylko w tych wersjach - nie nowszych):
M5 vs. RS4

Przyznaję się bez bicia, że jestem piratem drogowym i sam na codzień jeżdżę w podobny sposób, choć w moim przypadku jest to częściowo spowodowane małą mocą auta. Rozpędzenie się do 140 czy 150 zajmuje mu wieczność - więc jak już się rozpędzę, to robię wszystko, żeby broń boże nie zwalniać, a wiadomo, że w polsce "najszybsi" jeżdżą lewym pasem - co wymusza ich wyprzedzanie prawym pasem lub w inny jeszcze bardziej niebezpieczny sposób. Nie mam uzależnień (nawet przez rok udawodniłem sobie i żonie, że nie jestem uzależniony od B@P i BOINC), z wyjątkiem jednego - PRĘDKOŚĆ.
Te autka pozostają w sferze moich marzeń i choć prawdopodobnie byłoby mnie już stać na jakiś mocno używany egzemplarz - to celowo sobie je odpuszczam, bo choć przyjemność z jazdy nimi byłaby zapewne nieziemska - to w moim przypadku byłaby prawdopodobnie z powodu przedawkowania bardzo krótka...

Poza tym polecam filmiki o rosyjskim tunelu Lefortovo

phobos

Ee, jedzie tylko po prostej między samochodami, ciekawe ale bez przesady.
http://www.youtube.com/watch?v=l1MgGgh68b0&playnext=1&list=PLC276DF710A26B21E
temu tutaj to dopiero się śpieszy ;] Filmik w kiepskiej jakości ale co ma być widać to widać