Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Nasza firma w eRepublik

Zaczęty przez Troll81, 28 Sierpień 2009, 14:03

ksysju

Hi

No właśnie,  i to tak ani  "pa pa" nie napisał, a już pracuje w innej firmie.

Nic to,  zatrudnimy kogoś z "ulicy".

ksysju

TJM

I znów nas 9-ciu, chyba od wczoraj.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

No nic nie poradzę, oferta na dwie osoby wisi.
Ten "9" jest też tylko jako "sztuka" do licznika, przy najbliższej okazji wylatuje.

Coś nasza firma Iron nie ma szczęścia do stabilnej ekipy.
Manu pracuje jak dobrze naoliwiona maszyna  ;D, a Land się krztusi i ma drgawki.

W sumie na zasady , na jakich działamy, to najlepiej szukać innymi kanałami niż z job market.
Tak ktokolwiek zna, ktokolwiek wie szukamy 2 osoby do pracy w Land. 
ksysju

lolek

od jutra przestawię lolekboinc na land, te 2 skill powinien osiągnąć w 5 dni, chyba że przejmiecie 0 skilowca za 1 pln, a broń zaczniecie podsyłać jak złapie te 2 skill, czy jak tam to liczycie

Machloj

pozwoliłem sobie zająć na dzień-dwa miejsce w landzie :)

ksysju

Hi

Machloj: Witamy uniżenie    :respect:, Coś ty na eWęgrzech porabiał ?

Lolek: bierzemy od razu, to jutro zmienię ofertę tak o 17 ?, co by nikt inny Cię nie uprzedził.
ksysju

Machloj

oczywiście wkurzałem Węgrów i walczyłem w powstaniach - w ciągu 7 dni zostałem wyrzucony z 6 firm (jeden się nie zorientował, że z niskim wellem pracowałem i udało mi się dwa razy zapracować) ;)

lolek

jutro nie będę przy kąpie, zmień ją w poniedziałek

Wargas

Witam! Chętnie bym dla Was popracował, z tym że skill land mam niski 1,75 tylko ale w manu mam 5,2. Jak by było wolne miejsce to zgłaszam parę rąk gotowych do pracy :-) Pozdrawiam!

Machloj

uciekłem do Peru bronić nasz jedyny high iron ;)

Voice1980

Witaj Wargas!

Panie i Panowie przedstawiam Wam mojego dobrego znajomego z real world  :parrrty:

Pewnie zmęczony moimi opowiadaniami o Boinc i ciągłymi namowami do liczenia ;) postanowił dołączyć do naszego Teamu  XD  Najlepiej przekonać się na własnej skórze.

Powodzenia!

emik



ksysju

Hi

Wargas:  W Manu mamy na dziś stabilny komplet, Do Land chętnie przyjmiemy.
ksysju

Troll81

witamy i zapraszamy do działu wizytówek ;D

Wargas

Ksysju - dołączyłem do firmy. Niestety dziś już pracować nie mogę ale od jutra pełna gotowość  ;D Pozdrawiam i dziękuję!
Voice  - dzięki za ciepłe słowa  :parrrty: Obliczamy, przetwarzamy i działamy  :)

TJM

W B@P Iron od paru dni świecił pusty slot, żeby więc nie marnować produktywności namówiłem znajomego żeby tam wbił (to ten z rozdartą japą na avatarku). Skill ma lipny ale lepsze to niż 9 pracowników pracujących na 90% możliwości. W razie potrzeby w każdej chwili można go zwolnić, bardzo dobrze jest zorientowany w sytuacji %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81


Machloj


ksysju

Witam

Dziękuję w imieniu brygady  :D

Ale jego jmeno mnie powaliło  ;D,
ksysju

lolek

możecie wyrzucić lolekboinc z firmy. Wcięło mi hasło, i email na który był zarejestrowany  >:(

TJM

Dane sobie trzeba koniecznie zapisywać, bo serwery erepa mają dziwny zwyczaj wylogowywania gracza w najmniej oczekiwanym momencie. Po tym jak przez godzinę zgadywałem na którym mailu postawiłem orga zdecydowałem się wydrukować wszystkie hasła %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

Ej, lolek ale ile ty kont pocztowych masz?. Jak zły wpiszesz przy odzyskiwaniu hasła to erep nie przyjmie.

Ja tak za 3 razem trafiłem i się udało.  I zapisałem   ::).
ksysju

lolek

problem w tym, że to był email tylko pod erep, miałem go zapisanego tylko na kompie, a system poszedł się ...........  .

Troll81

a ja mam przekierowanie maili ze wszystkich kont na jedno :D

w kontach podrzędnych mam wyłączone filtry antyspamowe a w koncie nadrzędnym filtr włączony :D

w ten sposób jakiego maila bym nie podał podczas rejestracji to i tak dojdzie na jedno konto na którym pracuję :D

TJM

No tak tylko że jak nie pamiętasz tego maila, to że tak powiem c**j wielki i bąbelki  XD

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

TJM

Znowu brakuje nam zawodnika w ironie. Dałem ogłoszenie na swoim orgu, że poszukujemy kogoś ze skillem 4+ chętnego pracować za kasę na chleb i 2 giwery.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

TJM

#226
Wyskoczyłem na chwilę z firmy iron w celu odwiedzenia cioci w ameryce, za chwilę wrócę i wbiję korzystając z wiszącej na markecie oferty.
EDIT: wróciłem i wbiłem, więc ofertę na job market trzeba odświeżyć.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Nuriel

CytatBOINCatPoland has transfered 2 products to your inventory. Check your donations list. 14 minutes ago
Ale jakby klamki przyszły przed końcem walk, to byłoby fajniej :/.

Gargul

Korci mnie, żeby założyć firmę land pod Berlinem.

Machloj

nie ma sensu :) już to przerabiałem jak poprzednim razem zdobyliśmy berlin - obstawiam, że najwyżej tydzień-dwa się pocieszymy berlinem, no góra miesiąc - w ciągu miesiąca Ci się nie zwróci firma land grain, szczególnie, że dużo polskich firm zostało po ostatnim podboju i lada chwila ludziska je uruchomią...

Nuriel

Od jutra daję z siebie 100%, bo w końcu mam wymarzony domek Q5 :D.

ksysju

Witam

Ktokolwiek wie.
Czy kolega Jarek Gdak aka lolek całkiem opuścił erepa ?  bo z firmy się nie zwolnił a już 3 dni go nie ma.
I nie wiem wywalać czy nie. 
A może konto na dwu klika  by mógł zostawić  :-)
ksysju

Aegis Maelstrom

Dobre pytanie.

A ja mam kolejne: czy posiadamy filię iron w Peru (albo Grecji..)? Kolega PX narzeka, że spłukał się z gold, a chce intensywnie trenować dla dobra eOjczyzny. Pyta się, czy jest jakieś zapotrzebowanie na zawodnika ze skillem iron, praca na well 100. Ma domek q5 więc może spokojnie tyrać nawet w kazamatach q3, a techniką niskiego wella lub przy lepszych chlebkach to nawet w gorszych miejscach. :)

PX dziś będzie miał 53 dni pracy pod rząd, więc raczej można na niego liczyć. :)

Gargul

Pytanie, do rekinów inwestycyjnych. Lepiej z miejsca postawić w Polsce firmę manu (chlebki) q1, czy dalej oszczędzać na porządną firmę land (w nim posiadam skill)?

ksysju

Witam

Nikt nie krzyczy, ale chlebek q2 kosztuje ostatnio około 1,5zł.  Jako że płace w Iron q2 miały starczać na odbudowę wellness to wypadało by dać małą podwyżkę.  Jak nie ma sprzeciwu i uwag to od wtorku tak będzie  ;D
ksysju

Nuriel

Zwolniłem się z naszej firmy manu, bo jestem spłukany i muszę trochę popracować za gotówkę.

TJM

Ze względu na kiepską sytuację ekonomiczną mój znajomy tymczasowo ewakuował się z B@P Iron żeby wspomóc firmę gdzie jest bardziej potrzebny, mam nadzieję że dość szybko wszystko wróci do normy i da radę powrócić (oby Niemcy szybko odbili swoje tereny %)).

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Waldek1989

@ksuju -tak powinno być. Za prace w q2 powinna być wypłata na chlebek q2

Waldek1989

Mała statystyka:
Wczoraj w wepon mieliśmy 170 pkt. produkcyjnych ,z których wyprodukowaliśmy 170/5=34 klamki.
Chłopaki z iron wydobyli 77 iron.

34 klamki /18 osób =1,8 klamki/osobę.

Ps. Kto dofinansowuje naszą firmę?


TJM

Firma Iron to Q2, więc wydobycie pomnóż *2, bo tak się przelicza na guny Q1. Wychodzi więc koło 150, ale i tak jest pewien deficyt.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.