Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Nasza firma w eRepublik

Zaczęty przez Troll81, 28 Sierpień 2009, 14:03

TJM

No a ja nie zwróciłem uwagi i nie walczyłem w ogóle z tydzień jak nie lepiej %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81


TJM

Mam takie zajebiście ważne pytanie:
Dlaczego nasza firma iron ma 20-tu pracowników ?  XD

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

Bo były wolne sloty, a ludzie z RA przylatując do polski, nie znaleźli lepszych ofert :-)

Tracić na tym nie tracimy chyba, a mam nadzieje , że po jakimś czasie sytuacja się unormuje.

Jak ktoś nie ma na bilety a jest w RA lub BB to dajcie znać, podeślę.
ksysju

sesef

Niezła kasę teraz ludzie na biletach robią. Wczoraj 1 bilet po 25zl był.

TJM

Dziś rano najtańszy q1 po 13 z groszami.
Farta miałem że wczoraj w południe na wszelki wypadek kupiłem jeszcze po starej cenie, ponad połowę taniej %)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Aegis Maelstrom

Właśnie skopano ePolsce rzyć, ale to też oznacza, że nasza firma powinna zyskać na opłacalności (broń droższa, pracownicy w raw tańsi więc pensje im obniżać można :P).

Z uwagi na rosnącą opłacalność oraz potrzeby bojowe mam pytanie - czy moja postać może dostawać przynajmniej 3q1 dziennie?  %) Tak po prawdzie to codziennie produkuje już w zasadzie 7,4 klamki i liczba ta rośnie. Moim skromnym zdaniem należy jej się.  %)

A jeśli chodzi o raw, jeśli się przyda wkrótce może wrócić mój znajomy. Produkuje już prawie 15 q3. Solidny gość, codzienna praca z well 99.7-100.  :)

ksysju

Hi

Klamek produkcja to ok 50szt , "naszych" ludzi jest 17. 17x2=32,  razy 3 dla wszystkich się nie da.

Jest już kilku FM, którym w spokojne dni broń do niczego nie potrzebna. 
Ktoś jeszcze chce 3 ? :-)

Wiecie co z Mchl w erepie ?, od 2 tygodni jest nieobecny. Całkiem zrezygnował ?

ksysju

TJM

A dziś już jest nas 30-tu %)
Co do FMa, to nie wiem czy doczytaliście, ale po upgrade FM ma nie być ostatnim stopniem, a to znaczy że pewnie warto wbijać dmg wyżej.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Aegis Maelstrom

Przed dziewiątą musiałem zwolnić się z naszej firmy i wyemigrować do Hiszpanii w poszukiwaniu bitew - epolski nierząd nie potrafił ich zapewnić przez całą dobę. Wcześniej uczciwie zapracowałem. Kiedy wrócę - nie wiem, to zależy od tego kiedy wreszcie "waadza" się pozbiera. Nie będę przecież latał i giftował codziennie z własnej kieszeni, wolę na Napka czy gifty uzbierać.

A PX uciekł do Grecji. Gdzieś się tymczasowo zatrudnił, ale w razie czego pewnie będzie wolny. Sądząc po prędko rosnących cenach biletów pod koniec dnia, nie ja jeden zwiewałem.

ksysju

#330
Hi

Treningu nie da się ustawić bo naokoło nie ma z kim.
Czekamy na kilka mpp i powinno być łatwiej.
Na odmianę Słowacja wypowiada nam wojnę. ??

Jak już to można co drugi dzień latać i bić przed dc i po dc  :-).


Pip, coś podatki od broni podnieśli.

ksysju

bASteker

Ja na długi weekend wyjeżdżam więc nie będę mógł pracować przez te dni. Można się wstrzymać z wysyłką broni do mnie do wtorku.

TJM

Cytat: bASteker w 30 Kwiecień 2010, 23:53
Ja na długi weekend wyjeżdżam więc nie będę mógł pracować przez te dni. Można się wstrzymać z wysyłką broni do mnie do wtorku.

NUOB

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

sesef

ocb z tym donatem na 64 zl ?

ksysju

#334
Hi

Zyski z firmy.  Liczba całkowita Skil x 8.

Ja dalej sytuacja będzie dobra, to jak w kasie będzie koło 1000zł, akcje powtórzymy. :-)


ksysju

Aegis Maelstrom

Tylko wylatuję, a tu dywidendy i akcjonariat pracowniczy. :D

Jeszcze wrócę potyrać, gdy będę miał względną pewność co do rządzących tym epaństwem... a tymczasem AiDec, co z tą ofertą na Land w Grecji? :D

AiDec

Oferta wazna caly czas - odezwij sie do BatP w grze. Oferta jest wystawiona dla skilla 3 za 1 GRD (zeby nikt inny nie wbil). Wal do srodka - rozliczymy sie pozniej :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Waldek1989

dzięki ksyju za donate  :)

sesef

Ksysju możesz wystawić ofertę pracy w weapon bo poleciałem do braci Chorwatów i tera nie mam jak się zatrudnić.

ksysju

Hi

Już jest nowa oferta.


Będzie ciekawa końcówka w Central. Od wczoraj stoi w murze.
ksysju

ksysju

#340
Hi

Kupował ktoś gifty w firmie ? bo 6 sobie leży i miejsce zajmuje.
Jak nikt, to albo ja mam zaniki pamięci, albo cuda/bug  

edit:

Dobra coś znika, czyli się obsługa nałożyła, erep działa ok, a ja nie mam zaników p. :-)

ksysju

ksysju

Hi

Koniec miesiąca, zyski wysłane  :) Wysoko wyszło bo ceny broni były ładne, teraz to spada co dzień niżej.

Na zaokrąglony skill wyszło 1 punkt - 10zł. Co niektórzy dostali część w złocie, ale nie chciało mi się tego zmieniać na pieniądze.



ksysju

Waldek1989


Troll81

HOUSE PL +95 Well

You cannot work today because the company does not have enough money to pay you. We have just sent an alert to the general manager about this issue.

a zostały mi 4 dni do hard workera :wth:

RAD-Poland

#344
@Troll81

zwolnij się i szukaj pracy nie stracisz HW liczy się ciągłość pracy a nie praca w konkretnej firmie

Organizacja "eR.org Rezerwa Zbrojeniowa" nie istnieje (została zbanowana) podobnie jak Fundusz, Bank, magazyny broni i wiele innych organizacji (na razie doliczyłem się 15) założonych z mojego konta, które zakończyło swój e_żywot 14 dni temu

jeśli administracja odbanuje firmę to oczywiście możliwy będzie powrót do pracy

EDIT (w co wątpię) ta gra to pożeracz czasu zwłaszcza MM ale był czas całkiem dobrej/ciekawej zabawy

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Troll81


kermit

Siemka, czy możecie mnie zatrudnić w firmie? Mam 18 lvl, 6,08 skill w produkcji żywności, broni, biletów itp
Jedyny szkopuł to mój wellness, bo mam niski bo przez błąd systemu była cofka i straciłem 1 kolejkę i się nie uleczyłem. Na nowy (kolejny) dzień mam około 60 życia, myślę że dogiftowanie by rozwiązało sprawę, tylko że przyznam że ani razu nie stosowałem tego i nie wiem na czym to polega :P

Troll81

POdaj mi link do swojego profilu to dogiftuję :D

kermit

#348
http://www.erepublik.com/pl/citizen/profile/2532932

Z góry dziękuję ;]

//Edit
Dzięki za gifty :)

Nuriel

Robię w Boincowej firmie WeaponQ1 i mam uwagi w związku z migracją do V2.

Jak wiadomo, manu będzie teraz podzielone na 2 skille do food/tickets i 4 skille do weapon (a nawet jeden potworek ticket/hospital/DS o_O). I tu rodzi się problem. Ponieważ firma będzie potrzebować konkretną ilość konkretnych pracowników (podejrzewam, że zależną od typu produkowanej broni i ilości przydzielonych do niej punktów) powinniśmy ustalić, kto leci w jakiego skilla. Żeby się później nie okazało, że firma potrzebuje więcej fitterów, niż mamy, a techników jest więcej, niż wynosi zapotrzebowanie firmy.

Obecnie jestem na permanentnym dwukliku (sesja, dziewczyna w szpitalu i ogólnie gra nudzi mnie za bardzo, żeby się angażować bardziej, ale za mało, żeby skasować/sprzedać konto), więc niech może ktoś ogarnie, policzy i podyktuje jakie skille mamy wziąć :).

A tak w ogóle, to boję się, że po upłynięciu terminu na transfer skillów na markecie zapanuje chaos. Wystarczy, że za dużo ludzi z manu wybierze skille do produkcji broni a za mało do produkcji żywności i ceny chleba poszybują w górę. Tudzież na odwrót. Zużywanie się domów spowoduje pewnie przepływ pracowników z firm z wysokim Q do firm z niższym Q. Zaprawdę, zapowiada się shitstorm. Na wszelki wypadek naładuję sobie 20 chlebków na orga.

ksysju

Hi

Staram się nad tym zapanować, jak już dojdzie co do czego wyślę do każdego z manu PM.

Chyba, że jest kto chętny to posprawdzać i zastanowić się co chcemy na rynku sprzedawać, albo raczej co się sprzeda.
ksysju

TJM

Cytat: Nuriel w 25 Czerwiec 2010, 21:57
Zużywanie się domów spowoduje pewnie przepływ pracowników z firm z wysokim Q do firm z niższym Q. Zaprawdę, zapowiada się shitstorm. Na wszelki wypadek naładuję sobie 20 chlebków na orga.

Domek Q5 średniej jakości ma durability 600+ dni.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

TJM

Widzę, że przy migracji do v2 da się całkowicie zmienić skill - poważnie się zastanawiam nad przejściem z land do którejś z gałęzi manu.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

ksysju

Hi

A dlaczego ?, bo z powodów "ekonomicznych" chyba nie warto.
Land na świecie ma najwyższe płace i to się chyba nie zmieni.

Przy okazji,  jeżeli prawdą jest , że firmy przechodzą z Q1, to zrezygnował bym naszego  landu w pl, na jakiś region high.

ksysju

TJM

#354
Nie jest to prawda - dla przykładu weapon q3 - firma level 3 w v2 i 150 punktów do rozdysponowania w produkt. To już nie beta, tylko 'customize company' które pojawiło mi się na orgu.



A co do przeniesienia do manu - to jak łatwo zauważyć, mam swoje firmy i w manu miałbym gdzie pracować, firmę land mam w Grecji a tam od zawsze było gorzej z walkami, dlatego nie wyjechałem.
Co do płac w Land - owszem jest to obecnie najlepiej płatny sektor i ogólnie taki, za wyjątkiem krótkich boomów w const.
Ale raczej nie dla siedzących w Polsce, a już tym bardziej nie dla pracowników B@P - nie ma co się oszukiwać, za wyjątkiem dużych kryzysów kiedy inni klepią mocną biedę, kokosów się w naszych firmach nie zbija. Znajomy z ciut nawet mniejszym skillem spokojnie zarabia średnio z 5x więcej w niezależnej firmie. Siedzę głównie dla renomy i dlatego, że znalazłem inne możliwości zarobku.

Przy okazji, rzućcie jakieś propozycje jak rozwijać weapona, bo nie mogę obmyślić żadnej koncepcji :D



W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Timaxi

TJM płace w land mogą wzrosnąć gdyż Polska może w najbliższej przyszłości pozyskać regiony high więc to pewnie z powoduje małe boom w sektorze land jednak z drugiej strony sektor manu posiada w mojej opinii dość stałe i w miarę "wysokie" pensje w porównaniu z innymi sektorami, wydaje mi się że najbardziej intratny będzie sektor construction  gdyż wzrośnie zapotrzebowanie na domki z racji tego, że będą się one zużywać

P.S. wiecie może do kiedy należy wybrać sobie skille do v2 i kiedy w końcu zadebiutuje oficialnie v2 ?


ksysju

Hi

TJM: Już gdzieś pisałem, stawiam na max dmg i max atak, takie doświadczenie z  1 bety.

Aczkolwiek były osoby lubiące wysokie Durablity
ksysju

TJM

No ja mam trochę doświadczenia z pola bitwy w becie - może będzie trochę inaczej, gdy na polu bitwy będzie więcej 'plebsu' - czyli cieniasów którym łatwo będzie naklepać; pograłem trochę krótko po otwarciu serwera i nie wyglądało to za ciekawie - bronią poniżej level 3 z dobrze wbitymi statsami ciężko było w ogóle jakiś sensowny dmg przywalić - praktycznie ciągle przegrywałem. To że taka broń wystarczała na długo (chyba z 30 walk albo lepiej) jest praktycznie zbędne, gdy jest ona do dupy krótko mówiąc.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Troll81

za dużo babranie będzie.... gdzie można sprzedać konto :D ??

ksysju

Hi

Kiedy (i ile)  ostatnio była wydawana bron w firmach boincatpoland ?

Szukam kogoś do pomocy w wydawaniu broni.

ksysju