Mistrzostwa Europy w piłce nożnej

Zaczęty przez Robert1970, 18 Kwiecień 2007, 12:22

Robert1970

No i mamy te mistrzostwa :) Po raz pierwszy mamy pewność że zagramy w finałach :)

Borsook

tylko czemu final z naszym udzialem bedzie na stadionie w Kijowie :evil:  :lol:  :lol:

Bober

Rzeczywiście szkoda, że finału nie będzie u nas. Ale byłem w Kijowie i powiem, że to miasto, choć betonowe i o totalnie komunistycznym wyglądzie, bardzo mi się spodobało.
Trzeba pamiętać o jednej ważnej rzeczy związanej z Ukrainą - można tam pić alkohol w miejscach publicznych (tj. dosłownie wszędzie) - zaje*ista sprawa - polecam na wakacje :P

Więc finał w Kijowie to może być fajna impreza :D

Z drugiej strony Ukraina jest generalnie w rozsypce - weźcie polskie drogi, zaorajcie a dostaniecie stan dróg ukraińskich :P
Będzie ciężko u nas coś pobudować, a tam...

Cieszę się, że dostaliśmy te mistrzostwa i chociaż mam pewne obawy, jestem pełen wiary, że się nie skompromitujemy :!:

bartsob5

trzeba teraz sciagnac wszystkich polakow z anglii, bo kto te stadiony wybuduje? :D

nie no, juz wole final w kijowie niz tej wiesniackiej warszawie... w gdansku bedzie cwiercfinal, wiec jak co, to bede mogl zapewne kogos przenocowac ;)

kempler

Dobrze się stało.
Oby tylko "władza" nie obudziła się z ręką w nocniku w 2011 że trzeba stadiony i drogi pobudować, Znamy tempo budowy dróg w Polsce :/ o stadionach nie wspomnę. Mam nadzieje że się za to ktoś kompetentny weźmie.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

MJ19

Cieszę się cholernie i jak dożyję to pewnie spróbuje się wybrać na jakiś mecze/mecze.Finał w Kijowie to dobry wybór.Największy stadion więc wybór był oczywisty.Jeden tylko zgrzyt powstał a mianowicie z szanowną osobą Pana Bońka,który najpierw wręcz śmiał się z naszej kandydatury i nie dawał nam żadnych szans a za chwilę promieniał jakby to dzięki niemu mamy EURO.Straciłem szacunek do tego człowieka :? Ale co tam.MAMY EURO!!! :)

Mchl

Sukces jak wiadomo ma wielu ojców. Porażka jest sierotą...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomislaw

Mam nadzieję, że dożyję czasów gdy będę mógł się wybrać z dziećmi na taki mecz bez obawy, że dostanę zaraz w głowę wyrwanym krzesełkiem lub inną butelką...



Bober

Podobno tych z dziećmi nie biją :P

A poważniej, na mistrzostwach to sobie może na wstrzymanie dadzą i pójdę na swój pierwszy mecz :P
Na rozgrywkach ligowych to nie wiem czy to się kiedyś zmieni...

Yoshi

Wszystko ładnie, pięknie... Tylko kto te stadiony i autostrady wybuduje? Chińczycy? Znając życie to z połową (jak nie więcej) rzeczy nie zdążymy :/
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

MJ19

Cytat: "Yoshi"Wszystko ładnie, pięknie... Tylko kto te stadiony i autostrady wybuduje? Chińczycy? Znając życie to z połową (jak nie więcej) rzeczy nie zdążymy :/

Musimy zdążyć bo UEFA wszystkiego będzie pilnować i doglądać.Jeśli nie dotrzymamy terminów to mogą odebrać nam mistrzostwa i przenieść gdzieś indziej :?

Bober

Cytat: "Yoshi"Wszystko ładnie, pięknie... Tylko kto te stadiony i autostrady wybuduje? Chińczycy? Znając życie to z połową (jak nie więcej) rzeczy nie zdążymy :/

W takich momentach Polak potrafi. My lubimy wyzwania, a tak na co dzień się nie sprawdzamy. Dlatego jak nie trzeba było to przez 30 lat nie zbudowaliśmy żadnego stadionu a teraz w 5 lat zbudujemy 5 i jeszcze 10 linii metra, 4 lotniska, i miliony kilometrów autostrad tylko po to, żeby udowodnić, że jak chcemy to możemy, ale zwykle nam się nie chce :wink:

P.S. A we Włoszczowej to pewnie nawet kosmodrom postawią (bo lotnisko i port to już ma chyba zagwarantowane)  :P

kempler

Cytat: "Bober":

P.S. A we Włoszczowej to pewnie nawet kosmodrom postawią (bo lotnisko i port to już ma chyba zagwarantowane)  :P

Hahah kosmodrom, dobre :)

No ba !! Polak potrafi. Jestem optymistą, wierzę że się uda :)

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Yoshi

Cytat: "Bober"
P.S. A we Włoszczowej to pewnie nawet kosmodrom postawią (bo lotnisko i port to już ma chyba zagwarantowane)  :P
A może całe mistrzostwa niech zorganizują we Włoszczowej? :lol:
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

MJ19

Cytat: "Yoshi"
Cytat: "Bober"
P.S. A we Włoszczowej to pewnie nawet kosmodrom postawią (bo lotnisko i port to już ma chyba zagwarantowane)  :P
A może całe mistrzostwa niech zorganizują we Włoszczowej? :lol:

We Włoszczowej odbędą się Mistrzostwa Europy,Świata,skoków narciarskich i krykieta.A kosmodrom to chyba za tydzien otwierają czy jakoś tak :wink: Kumpel gdzieś wynalazł stronkę co jeszcze powstanie we Włoszczowej i znalazły się tam m.in. takie rzeczy jak elektrownia atomowa i suchy dok do produkcji łodzi podwodnych :)

A wracając do tematu to dziś dopiero krzyknięto start a teraz dopiero się praca zaczyna.Ale jestem pewien,ze sobie poradzimy.Po EURO wszystko sie zmieni na lepsze :)

PBT_Bulleczek

Cytat: "Borsook"tylko czemu final z naszym udzialem bedzie na stadionie w Kijowie :evil:  :lol:  :lol:
powiedzcie mi co z finalistami, nasi reprezentanci mają gwarantowany finał a reprezentacja Ukrainy? A może w finale spotkają się nasza i ich drużyna? Nie jestem zapalonym kibicem tak więc wybaczcie moją niewiedzę. Będę wdzięczny za drobne rozjaśnienie.
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

bartsob5

gospodarze maja zagwarantowany udzial w imprezie (bez eliminacji), ale do finalu to juz musza dojsc samemu (niestety ;) )

Borsook

to miala byc taka mala dygresyjka jesli chodzi o naszych w meczu finalowym, a nie ogolnie w finalach ME.
A nasuwa mi sie inne pytanie: skoro mecz otwarcia gra zawsze gospodarz to kto u nas bedzie tym bardziej gospodarnym? jak sadzicie? czy moze wiecie cos?

PBT_Bulleczek

To w takim razie na otwarcie powinna wystąpić nasza drużyna i Ukrainy ;)
o trzeba żyć, a nie tylko istnieć.

MJ19

Cytat: "PBT_Bulleczek"
powiedzcie mi co z finalistami, nasi reprezentanci mają gwarantowany finał a reprezentacja Ukrainy? A może w finale spotkają się nasza i ich drużyna? Nie jestem zapalonym kibicem tak więc wybaczcie moją niewiedzę. Będę wdzięczny za drobne rozjaśnienie.

Obie reprezentacje mają zagwarantowaną grę w finałach mistrzostw bez eliminacji :)
Pozdrawiam

bartsob5

Cytat: "Borsook"to miala byc taka mala dygresyjka jesli chodzi o naszych w meczu finalowym, a nie ogolnie w finalach ME.
A nasuwa mi sie inne pytanie: skoro mecz otwarcia gra zawsze gospodarz to kto u nas bedzie tym bardziej gospodarnym? jak sadzicie? czy moze wiecie cos?

a w meczu otwarcia nie wystepuje zwykle aktualny mistrz? -> francja vs senegal w 2002, chociaz faktycznie, niemcy vs kostaryka 2006


w meczu otwarcia zagra wiec zapewne polska, bo to w warszawie, lub ewentualnie zwyciezca euro 2008

PMG


Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

Robert1970

Ciekawe będzie rozstawienie drużyn przy losowaniu do grup w mistrzostwach. Normą jest że gospodarze są rozstawieni i losowani z pierwszego koszyka wraz z najsilniejszymi zespołami. Czyli szansa na przejście dalej będzie spora :)

bartsob5

Cytat: "Robert1970"Ciekawe będzie rozstawienie drużyn przy losowaniu do grup w mistrzostwach. Normą jest że gospodarze są rozstawieni i losowani z pierwszego koszyka wraz z najsilniejszymi zespołami. Czyli szansa na przejście dalej będzie spora :)

no chyba ze do tamtego czasy spadniemy do 4 koszyka (wiec w grupie bedzie druzyna z 2, 3 koszyka i 2 z 4 ;) ) ale nie ma co tu gdybac, najpierw trzeba euro2008 wygrac ;)

MJ19

My tu sobie gdybamy o koszykach a na razie mamy...jeden stadion :) Trzeba zrobić pospolite ruszenie,ściągnąć wszystkich z Anglii i do roboty!!! :wink:

Yoshi

Cytat: "MJ19"[...] Trzeba zrobić pospolite ruszenie,ściągnąć wszystkich z Anglii i do roboty!!! :wink:
A nie będzie taniej chińczyków? :D
Tutaj mała dawka tego co może nas spotkać ;)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

Mchl

Och jak piknie... Ciekawe będzie w tym budownictwie. Z tego co wiem, to już teraz firmy wypożyczające żurawie mają zamówienia na kilkanaście miesięcy do przodu... Ciekawe, czy za pięc lat nadal będę wynajmował ten pokój co teraz i spał w rozkładanym fotelu...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

kempler

Z budownictwem może być krucho. Mam styczność z tą branżą, a konkretnie remonty, i naprawdę jest ciężko z terminami. Listopad jako najbliższy termin nie jest niczym szczególnym. Już w tej chwili odczuwalny jest brak budulca a co za tym idzie wzrost cen materiałów budowlanych 20-30%
O braku ludzi nie wspomnę bo to widać w wielu dziedzinach gospodarki. Rzeczywiście może trzeba zwrócić się na wschód w poszukiwaniu pracowników...

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

MJ19

Cytat: "Yoshi"
A nie będzie taniej chińczyków? :D
Tutaj mała dawka tego co może nas spotkać ;)
Świetny artykuł :)
A co do budownictwa to trzeba będzie się sprężać z decyzjami bo już teraz brakuje materiałów i sprowadzamy z zagranicy.Sam mam remont i cierpię z tego powodu bo czasem nawet najprostsze rzeczy ciężko dostać :? Mam nadzieję,że rząd uruchomi swoje wpływy i załatwi co trzeba.