Dobra komórka w rozsądnej cenie?

Zaczęty przez Juras23, 28 Luty 2007, 00:14

Juras23

Osobiście jestem zwolennikiem SonyEricsson.
Szczególnie w miarę możliwości finansowych proponowałbym K750i i dałbym temu aparacikowi ocenę 8/10.

Jakie są Wasze propozycje?

gaciu

Ja rowniez jak najbardziej polecilbym SonyEricsson. Uzywam T630 i jestem zadowolony. Znaczy bylem do czasu kiedy zdjalem simlock-a w badziewnym serwisie za 10 zloty. Od tamatej pory telefon wylacza sie samoczynnie kilka razy dziennie. Ale to juz nie jest wina telefonu.

MadMan

Mam Nokię 6822, jestem zadowolony. Pewnie długo będzie u mnie, bo na E70 kasy nie mam :)
img]http://www.boincstats.com/signature/user_83293_banner.gif[/img]

Tomislaw

Ja mam starego SE T68i i chociaż jest nieźle poobijana i napisy na klawiaturze są już całkowicie wytarte to ciągle działa :) i ma się dobrze. Bateria ma już 4 lata i trzyma 6 dni ! ( być może taki unikalny egzemplarz trafiłem). Pradę mówiąc ta bateryjka ciągle mnie powstrzymuje przed zmianą telefonu.
Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem dobrej komórki ( jakieś preferowane parametry ) czy dobrej ceny (jaki pułap).
Osobiście żal mi kaski na telefon za 1-2k zł - już prędzej bym zmodernizował swojego kompa lub sprzęt wędkarski  :wink:



sourcerer

Uzywalem (teraz lezy w szufladzie) Nokie 6310i, trzymala ok. 7-8 dni bez ladowania.
Obecnie ( w tej chwili ) mam Nokie 6680, trzyma ok. 6 dni.
Nastepny jaki mam zamiar posiadac to Nokia N93 ( opcjonalnie N93i , w zaleznosci ile bedzie kosztowac ) lub tez iPhone:)

ansuz

Sam mam Nokię 6280, fajny i poręczny tylko jedna rzecz mnie drażni w nim, że jest rozsuwany :( Ale tak poza tym jest ok. Pewnjie jeszcze długo go nie zmienię bo jak na moje potrzeby zupełnie wystarcza.
Jeśli ktoś zdecyduje się dołączyć do eRepublik , proszę użyj tego linku:
http://www.erepublik.com/en/referrer/fehu

Bober

A ja mam Nokię 3330 i nie narzekam :D
Cudowny, niezniszczalny telefon.

kempler

Moja Nokia 6610i też jest niezniszczalna :) Ma aparat, irde więcej mi nie potrzeba a cena też jest chyba niezła.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

bartsob5

no skoro wszyscy mowia po kolei co maja, to ja sie pochwale, ze mam nokie 3220.. to jest biedniejsza wersja wypasniejszych komorek, stylizacja raczej dla nastolatki, zbedne troche swiatelka (dziwnie to wyglada w czasie dzwonienia) ale generalnie ma aparat, dyktafon i spora skrzynka odbiorcza, czyli to co chcialem... cecha ktora odroznia ja od wypasniejszych telefonow? brak irdy i bluetootha, ale jest kabel wiec jest dobrze...

PMG

Minister Łączności
Świadecwo Homologacji
Nr. 725/99


Taki tekst jest napisany wwwnątrz mojej Nokii 3210 :> Bateria trzyma około 4 dni i jedyne czego mi brak w tym telefonie to to ze nie ma wibracji. Bo SMSy pisze się szybko i przyjemnie i dzwonić można.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

PBT_vergere

A ja posiadam i jestem zadowolony z sharpa 770sh, kosztował mnie grosze a ma dla mnie 2 nieocenione rzeczy:
1:wejście na kartę SD(w zestawie na dzień dobry dają 64 Mb
2.Można czytać na niej e-booki, słuchać audio-booków (uwielbiam czytać!!!!! - mam kilka tysięcy książek)

poza tym standard, 2 kamery(video-rozmowy), mp3, bluetooth, ble ble ble

wada - słaba bateria,jak się czyta starczy tylko na 4 dni  :(

W Irlandii nówka kosztuje 80 euro z tego można było dostać kredytu na wygadanie 120 euro(dopłacali 40 euraków -dziwaki)
zym że są chmury jeśli nie wytłumaczeniem nieba? Czym że jest życie jeśli nie ucieczką przed śmiercią.

MJ19

Po bardzo długim czasie wróciłem do Nokii i wiem,że nie zmienię jej na inny telefon przez długi czas.A potem tylko i wyłącznie na inną Nokię :) Nokie IMHO mają najbardziej intuicyjną obsługę spośród wszystkich telefonów a posiadałem już 3 Motorole,3 Sagemy,Samsunga i teraz mam drugą Nokię(poprzednia była jednym z pierwszych telefonów komórkowych dostępnych na rynku i nie pamiętam jej oznaczenia).Także polecam każdemu Nokię :)
A osobiście posiadam model E50.Full wypasik,metalowa obuowa i inne bajery.No i cena ostatnio poszła sporo na dół :wink:

kaimoon

Ja z kolei mam SE K510i, którego jestem bardzo zadowolony - przyjemnie mi się z niego pisze smsy (drażni mnie jedynie ciut za duża czcionka podczas pisania), jest głośny co dla mnie ma niebagatelne znaczenie, bateria długo trzyma (5dni przy normalnym użytkowniu), no i dają kabel, powgrywałem dzwonki MP3 i jestem  :D

Generalnie przez kilka lat użytkowałem Siemensy - najpierw M35, później bardzo udany (jak dla mnie) CX65 a na koniec EL71 - po doświadczeniach z tym ostatnim postanowiłem definitywnie skończyć z tą naiwną miłością do Siemensa i poszukać czegoś innego.

Robert1970

Widzę, że SE ma się całkiem nieźle :) Ja też mam SE K700i i chociaż powycierana jest okropnie - noszenie w kieszeni spodni - to chyba na razie nie zamieniłbym jej na żaden inny. Zalety - niebieski ząbek, trzyma około 6 dni ( ma 2 lata ), nic nie trzeszczy i skrzypi jak w nokiach ( przynajmniej za czasów jak je używałem  :) A używałem Motki - egzemplarz prehistoryczny gdzie zamiast akumulatora można było włożyć cztery paluszki i .... działało, wysuwana antena i takie bajery, no i solidny rozmiar i waga - telefon z roku około 1998 - jednym słowem mega cegła, nokii - kilka modeli, siemensa - kilka modeli i teraz SE.

Juras23

Cytat: "MJ19"a posiadałem już 3 Motorole,3 Sagemy,Samsunga i teraz mam drugą Nokię :wink:

no widzisz - a nie miałeś dobrego SE - heh - moze warto sprawdzić. sam dla odmiany miałem przez tydzień N90 i muszę przyznać że spisywała się fajnie, ale była zdecydowania za ceglasta w porównaniu do SE K750i, a funkcje mają prawie identyczne.

PBT_marian_boss

Zdecydowanie SE K750i + większa karta pamięci. Mam ten telefon od 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Motorola ma bardzo ciężkie menu, a nokia ostatnio się zepsuła dla mnie jako marka.

MJ19

Cytat: "PBT_marian_boss"Zdecydowanie SE K750i + większa karta pamięci.
SE odpada dla mnie zdecydowanie.Miałem takowego k 610i bodajże i oddałem po 2 dniach do komisu wtedy jeszcze za ponad 900 zł bo mnie za bardzo nie odpowiadał(menu,układ klawiszy).Co do wspomnianego k 750i to dla mnie osobiście jest za gruby przez co źle leży w dłoni(wina rozsuwanej zasłonki obiektywu),ma mało intuicyjne menu i sporo mniejszy ekran od konkurencji a karty pamięci kosztują horendalnie dużo(Memory Stick Duo to najdrożnsze pamięci na rynku).Na aparacie mi nie zależy w końcu to telefon a nie cyfrówa :wink:

PBT_marian_boss

Wiesz każdy lubi co innego, ja naprzykład nie lubię małych i cienkich telefonów bo na biurku zaraz giną mi pod sterta papierów. Poza tym nie jest wcale taki gruby. Prawda aparat nie jest najważniejszy ale kiedy trzeba szybko pstryknąc fotkę to masz pod ręką coś co zrobi ci w miarę przyzwoitę zdjęcie. A co do ceny kart pamięci to przeciez nie kupujesz ich co miesiąc ;) Przerobiłem już troche telefonów i K750i zaliczam do ścisłej czołówki.

Borsook

ja tez obstawiam za SE. Mialem przez rok F500i a teraz ma W810i i z obu bylem w pelni zadowolony. System dzialal bez zarzutow, nie tak jak wczesniej w siemensie sl45 gdzie sie co chwila wieszalo, telefon jest dosc wytrzymaly na upadki, bateria trzyma tak dlugo ze niekiedy zapominam  kiedy ladowalem, a aparat 2mpix spokojnie wystarcza do robienia zdjec na spacerze w parku, czy na wycieczce w gorach. Jedynym mankamentem poprzednich serii byl joystick ktory szybko sie syfil i nie kontaktowal jak powinien. Nie wiem co rozumiecie przez malo intuicyjne menu bo ja tam zadnego problemu z poruszaniem sie po nim nie widze. To tyle. SE rulez... :!:

Juras23

Cytat: "MJ19"(Memory Stick Duo to najdrożnsze pamięci na rynku)

No tu się nie zgodzę. Najdroższe są do cyfrówek Olympus'a i Kayboard-ów karty typu: SMARTMEDIA.

Za 128 MB (to max rozmiar) trzeba zapłacić 150 zł.

MJ19

Cytat: "Juras23"
Cytat: "MJ19"(Memory Stick Duo to najdrożnsze pamięci na rynku)

No tu się nie zgodzę. Najdroższe są do cyfrówek Olympus'a i Kayboard-ów karty typu: SMARTMEDIA.

Za 128 MB (to max rozmiar) trzeba zapłacić 150 zł.

Zapewne masz rację ale miałem na myśli karty pamięci używane w telefonach.Mea culpa bo nie dopisałem tego w poprzednim poście :wink: