Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Ankieta

Zaczęty przez Troll81, 10 Październik 2011, 11:53

Troll81

Z racji tego, że nasza drużyna chce się promować jak najskuteczniej proszę was o wypełnienie krótkiej ankiety. Pozwoli to nam lepiej poznać naszych członków i skuteczniej adresować akcje promocyjne. Pokaże też zapewne do jakich gron ludzi docieramy zbyt słabo lub wręcz wcale. Ankieta jest anonimowa i ma za zadanie jedynie zebranie danych statystycznych. Wielu spośród nas mimo aktywnego wkładu nieczęsto pojawia się na forum stąd też zdecydowaliśmy się na formę ankiety. Osoby które nie chcą pisać w formie postu na forum moga wysłać do mnie wiadomosć PW wtedy ja napiszę posta a dane nie zostaną powiązane z nickiem na naszym forum.

-wiek
-płeć
-wielkość miejscowości w której mieszkasz
-wykształcenie

aborek

- 36
- facet
- stolyca
- wyższe

Troll81

30
facet
wrocław
wyższe

lukaszja

34,
facet,
Wrocław,
wyższe

mimeq

-33
-facet
-Tychy (129 386 mieszkancow)
-srednie tech.


AL

-31
-facet
-Do niedawna Bielsko-Biała (ok175tyś.), obecnie Czechowice-Dziedzice (ok.35tyś.)
-licencjat, mgr ukończone ale bez napisanej i obronionej pracy.

Svistak

39
facet
szczecin
wyższe

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

RAD-Poland

- 36
- facet
- Legnica (~104 tys.)
- wyższe

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Krzysiak

- 31
- mężczyzna
- Gdańsk coś koło 450 tyś
- wyższe inżynierskie



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

pawg

18
facet
Warszawa
klasa maturalna ;)



patyczak

32
facet
wrocław
wyższe
Skeczu z papugą nie będzie



Grzes

27
facet
bytom (~181,5 tyś)
wyższe

lolek

#12
25
facet
wieś
wyższe

Troll81

Anonim :D

-wiek: 34
-płeć: mężczyzna
-wielkość miejscowości w której mieszkasz: ponad 17 tyś mieszkańców
-wykształcenie: średnie - wyższe nie skończone, zawieszone.

gaballus

35
facet
wieś
średnie techniczne (elektronika)
Studiowałem kiedyś, nawet parę lat, ale około 90% czasu na uczelni spędzałem w sali od informatyki. nie spodobało się to wykładowcom innych przedmiotów :) Zresztą nie oszukujmy się więcej wiedzy czerpałem z internetu (a było to dobrych kilkanaście lat temu więc internet nie był jeszcze tak "nasycony: informacją, ale tez nie był tak koszmarnie zaśmiecony) czy z własnych lektur niż z zajęć, wiec nie miało to większego sensu.

Cyfron

26
facet
Kraków/Częstochowa
Wyższe

Telefax

40
menszczyzna :)
Kraków ~755 000
średnie

stiven

28
facet
Łódź
wyższe

simonic

26
facet
Łódź
wyższe (licencjat)


gregre

23
facet
wieś
średnie


ale widzę że ja tu gówniarz jestem :P

dagomir

Trzeba tu panom ten męski klub rozbić :P

-24
-dziewczyna :P
-miasto do 100k
-wyższe

legis

- 32
- facet
- Tychy
- Średnie

KrzychuP

* 32
* mążczyzna
* 632tys.-> 4 miasto w Polsce -> Wrocław
* wyższe inżynierskie

gigi2000

- 29
- facet
- Poznań (550 tyś)
- wyższe

sknd

30
facet
ok. 25 tyś.
wyższe

Pantarhei

30
facet
Łódź (trzecie miasto w Polsce)
wyższe

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

andy101fah

38
facet
Krosno (podkarpackie)
?? kiedyś istniała kategoria policealne po 2 letnim kierunku(technik informatyk).

GRID

29
facet
Bruksela (1 448 120)
Licencjat (wyższe zawodowe)

Aegis Maelstrom

29
Mężczyzna
Warszawa
Wyższe

Sergeant

43
mężczyzna
Michałowo (miasteczko 2,5 tys)
wyższe
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

_Aleksander_

36
mężczyzna
Ciechocinek (10 tys.)
wyższe

WUPES

Cytat: Troll81 w 10 Październik 2011, 11:53
....  wypełnienie krótkiej ankiety. Pozwoli to nam lepiej poznać naszych członków i skuteczniej adresować akcje promocyjne. Pokaże też zapewne do jakich gron ludzi docieramy zbyt słabo lub wręcz wcale. Ankieta jest anonimowa i ma za zadanie jedynie zebranie danych statystycznych....

-wiek
-płeć
-wielkość miejscowości w której mieszkasz
-wykształcenie

wiek, płeć i miejsce pobytu sa w profilu uzytkownika; czy nie prościej dodać w profilu nowe pola "wielkość miejscowości" - wybór ze słownika (np do 5k, 5-20, 20-50, 50-100, 100-500, pow.500 lub inne wg kryteriów badania na które chce się uzyskać dane) oraz dodać pole wykształcenie ukończone - także z wyborem ze słownika ( wyższe  średnie itd) ?
wtedy zamiast dokonywać w tym wątku niezbyt precyzyjnych wpisów do ankiety wystarczy poinformować użytkowników o dodanych polach w profilu i poprosić o uzupełnienie danych; kto będzie chciał to zrobi, a kto nie - trudno;
po pewnym czasie wystarczy zapuścić odpowiedni skrypt i dane będą "jak na dloni" ;
- a w tej postaci to jakoś nie bardzo sobie wyobrażam Trollu że w ramach wolnego czasu siądziesz z kartką papieru i zaczniesz zestawiać dane z ankiety zastanawiając się przy tym która miejscowość jest większa lub mniejsza i czy Prezydent jest magistrem;
pozdrawiam   :parrrty:

emik

38
facet
Kudowa Zdrój (10tyś)
policealne


Tarcza

25
Mężczyzna
Warszawa (1 720 398)
Średnie

phobos

24
mężczyzna
551tys. wg wikipedii
średnie/student

Pigu

27
samiec
Poznań
wyższe

Troll81

czytanie 7000 profili jest mniej uciążliwe niż wątku :D a ponadto ja nie mam dostępu do bazy danych :( co znacząco utrudnia tworzenie wykresów.

Krzysiak

Troll ma rację bardziej wolę brać udział w takich akcjach niż wpisywać w profil (w ogóle tego nie robię)

A co do ankiety ale z nas wykształciuchy  XD


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

migawron

29
facet
Siemianowice Śląskie (70tys+)
wyższe prezydenckie (nieobroniona praca)



NG

38
facet
Częstochowa
Zawodowe :p