Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Nowy administrator www - Akira

Zaczęty przez Mchl, 31 Styczeń 2010, 18:48

Mchl

Mając na uwadze, że z powodu małej ilości czasu, jaki poświęcam na opiekę nad stroną www zespołu, komfort korzystania ze strony jest dość niski, postanowiłem poszukać osoby chętnej do współadministrowania.

Na wezwani odpowiedział Akira

Ponieważ jako administrator strony, miałby on dostęp do wszystkich danych przechowywanych w bazie danych, a w szczególności:
- adresów email użytkowników
- treści wiadomości PW

zapytuję niniejszym: czy komykolwiek nie odpowiada kandydatura Akiry na współadministratora strony WWW?

Odpowiadać można w tym wątku, lub bezpośrednio do mnie na PW

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomasz R. Gwiazda

a ktos jeszcze oprocz Ciebie mialby dostep ? Troll, kempler?  bo oni tez powinni miec moim zdaniem

Co do Akira(y) to ja nie mam zadnych obiekcji

Mchl

Moderatorzy mają dostęp do adresów email. Do samej bazy danych mam dostęp tylko ja w tym momencie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Sebastian M. Bobrecki

Skoro już się takimi rzeczami zajmował to też nie widzę problemu.  :)
Kocham pracę, mogę na nią patrzeć godzinami.

toooomelo

Jeżeli Akira ma odpowiednią wiedzę i praktykę to nie mam żadnych przeciwwskazań  ;)

Kamilos9117

nie widzę przeciw wskazań co do kandydatury Akira(y) :) 

kempler

Jak dla mnie to jest mi to obojętne kto będzie administrował. Ważne żeby wszystko dobrze działało a wszelkie zmiany były szybko wykonywane. PHP/MySQL to dla mnie czarna magia, nie znam się na tym. Nawet gdybym mógł administrować stroną to nie wiem jak  ;) Z wiki nie ma problemu.
Generalnie jestem za.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

manieq82

Każda chętna osoba jest mile widziana.  :)


lolek


Tomasz R. Gwiazda

czyli przeszlo przez aklamacje :)

Peciak

Mnie trochę przeraża młody wiek - 17 lat to absolutnie żaden zarzut i proszę nie traktować tego jako głosu na nie. Może Akira dałby o sobie jakieś info lub linka do info.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Skret

profil na naszej klasie ? :D ... cv i list motywacyjny :D - i może przejdzie proces rekrutacji :P

Akira

Już za 8 dni 18 lat;)

Ale jeżeli to może okazać moją hmm "dojrzałość" jestem pilotem samolotowym i nie uważam, że mógłbym zrobić coś nieodpowiedzialnego. Hmm jestem aktywnym członkiem stowarzyszenia Wikimedia Polska, pomagam aktywnie w rozwoju Wikipedii. Prywatnie jestem uczniem liceum ogólnokształcącego w Legnicy. Na drugi etat robię jako goniec w jednej z firm w Legnicy. W wolnym czasie przesiaduje "trochę" przy komputerze i interesuję się hobbystycznie administracją sieciową oraz sprzętową.

Janek

No to za 8 dni pełnoletniość - WSZYSTKIEGO NAJ :parrrty: Jeżeli znasz się na rzeczy to masz moje pełne poparcie 8)


sciagacz


Troll81

Popieram kandydaturę :D 18 lat to nie jest dl mnie problem :D choć sam jestem nieco starszy...... zna się... chce... to do boju  :attack:

pod warunkiem że raz pozwoli mi się przelecieć samolotem..... :D

Akira

Cytat: Troll81 w 31 Styczeń 2010, 21:22
pod warunkiem że raz pozwoli mi się przelecieć samolotem..... :D
Z tym akurat problemu nie będzie ;) Pierwszy lepszy dzień w sezonie, ściepa na samolocik i lecimy, nawet będziesz mógł byka za rogi potrzymać^^ Jutro strzeż się bo podbijam wrocławskie drogi L-ką :P

Troll81

A kiedy wpadniesz na spotkanie we wro???

krzyszp

Cytat: Akira w 31 Styczeń 2010, 20:28
...jestem pilotem samolotowym i nie uważam, że mógłbym zrobić coś nieodpowiedzialnego. Hmm jestem aktywnym członkiem stowarzyszenia Wikimedia Polska, pomagam aktywnie w rozwoju Wikipedii.
Jestem pod wrażeniem, zwłaszcza biorąc wiek pod uwagę :respect:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Akira

Cytat: Troll81 w 31 Styczeń 2010, 21:56
A kiedy wpadniesz na spotkanie we wro???
Przez cały tydzień mam jazdy z rana, po południu praca, wieczorem w domu trochę roboty mam. W drugi tydzień ferii można by się umówić na jakieś spotkanie ;)

Troll81

w tygodniu pracuję.... a w następny weekend jadę w górki połazić.....

Pigu

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 31 Styczeń 2010, 20:13
czyli przeszlo przez aklamacje :)


czekaj czekaj - a Pigulec pozwolił?  %)


khm..

Pigulec również nie ma nic przeciwko
  :parrrty:


Bober

To w ogóle cud, że ktoś się zgłosił :P

Go go go Akira  :attack:

Troll81

Wielu ma umiejętności ale niewielu ma czas....

Machloj

ja tam nie mam ani umiejetnosci ani czasu :)

powodzenia Akira  :arrr:

Niekumaty Burak

Za 7 dni będzie mógł kupować alkohol i żenić się za zgodą sądu. Nie widzę problemu.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Skret

CytatZa 7 dni będzie mógł kupować alkohol

No i się skończy wolny czas :D

Pantarhei

Nie!!! Absolutnie nie!!!
Akira nie możesz mieć tak dobrze, żeby wszyscy byli za.

Ja jestem zdecydowanie przeciw!!!

A, że nie mam merytorycznych argumentów i jestem sam nie ma to żadnego znaczenia.:( Może tylko takie, ze podganiam Trolla w ilości postów.  XD

XD  :parrrty:  XD
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Mchl

Cytat: Pantarhei w 01 Luty 2010, 10:56
Nie!!! Absolutnie nie!!!
Akira nie możesz mieć tak dobrze, żeby wszyscy byli za.

Ja jestem zdecydowanie przeciw!!!

A, że nie mam merytorycznych argumentów i jestem sam nie ma to żadnego znaczenia.:( Może tylko takie, ze podganiam Trolla w ilości postów.  XD

XD  :parrrty:  XD

Zapomniałem napisać w pierwszym poście. Jak ktoś będzie przeciwny, to kasuję mu konto i po sprawie :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pantarhei

Dobrze... Bardzo Dobrze!!!
Założę własny team i macie przerąbane  XP
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Machloj


Niekumaty Burak

Młody człowiek wchodzi w dorosłe życie, przejmie odpowiedzialna funkcję, a wy sobie jaja robicie.  ;)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

lolek

bo my młodzi jajcarze, a nie stare zgredy  XP

kempler

Dobrze że jest młody. Ma czas. Kto ze starszych znalazł by go na tyle ? Pewnie nikt.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

apohawk

Czyli, że za rok mu przejdzie ochota i skończy czas wolny ?
No good deed goes unpunished.

Troll81

Czas wolny skończy się w okolicy magisterki...

Akira

Cytat: Troll81 w 01 Luty 2010, 20:03
Czas wolny skończy się w okolicy magisterki...
A po co to komu  XD

Szopler

W okolicy magisterki zacznie go brakować... Jeszcze gorzej będzie po znalezieniu pracy... a potem po... ;)

Aegis Maelstrom

Dokładnie jako rzecze Szopler... tymczasem powodzenia!  :attack:  :parrrty: