Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Gry

Zaczęty przez Puma, 21 Maj 2011, 18:31

Puma

Gra ktoś w World of Tanks?

goofyx

Cytat: Puma w 21 Maj 2011, 18:31
Gra ktoś w World of Tanks?
:p_arr:

Ufol

Coś dla lubiących klimaty baśniowe:
www.sercezimy.pl
Nie chcę zdradzać fabuły, bo coś bym napewno zepsół, więc napiszę tylko, że akcja toczy się w Polsce i Rosji podczas wojny w 1812 r. Jak mały chłopiec musiałem przejść wszystkie misje i ponad pół dnia poszło, mignęło dosłownie. Od klawiatury oderwać się nie mogłem. To tak, jakby na chwilę odwiedzić inną rzeczywistość, ze zjawiskami i stworzeniami, które nam się nie śniły. Mocną stroną są wymagania stojące przed graczem. Musi on często autentycznie wysilić szare komórki. Autorom udało się nawet oddać klimat walki na szable.
Słowem, kawał dobrej roboty!
Jest to gra dźwiękowa, oznacza to, że gracz może być całkowicie ślepy. Cieszy mnie to, że coś takiego wreszcie powstało w Polsce. Dźwiękówki są produkowane w sporej liczbie, dotychczas jakoś w naszym kraju nic większego powstać nie mogło. Mam cichą nadzieję, że teraz to się zmieni.

bush-men

ja katuje Conquera online

Troll81

witamy na forum bush-men i zapraszamy do działu wizytówki

AiDec

Tak sie gra w Diablo III :D







Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

dobry projektor rozwazalbym, bo te ramki w LCD to jeszcze dlugo wkurzac beda :)

Troll81

powyżej rozmiarów lazmy czy dużego LCD warto juz zainwestowac w dobry projektor....

KAcperek13579

Ja lubię grać w gry strategiczne , wiścigowe (bo mam kierownice to lubie  XD) , czsami lubie postrzelać dlatego można jeszcze zaliczyć gry FPP , ale najlepsze według mnie to gry na logike  :p_arr:
Pozdrawiam wszystkich graczy :) . :P

sknd

ja to sie od wczoraj jaram bo mi kumpel powiedzial ze wyszlo x-com enemy unknown. remake jednej z gier mego życia XD

AiDec

Juz gram wlasnie :). Gra swietna jak na razie, tylko praca kamery to dzielo szalonego, pijanego i niedouczonego polglowka, ktoremu nalezaloby zakazac programowania do konca zycia.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

sknd

ja pewnie dlugo nie zagram, bo po pierwsze zapewne mam za słaby sprzęt a po drugie nie mam windy... ale na pewno w wolnej chwili spróbuje to odpalić po wine... tylko kurde wolnje chwili nie widać na horyzoncie  :wth:

Martin Fox

Ja za to w końcu siadłem do wiedźmin 2 - i dziś jestem niewyspany, zła decyzja :P

Tomasz R. Gwiazda

ja czekam na nowe SIM CITY :D

http://www.joemonster.org/p/758927/SimCity_5_Official_Announcement_Trailer_HD_

jeszcze zeby wyszedl Transport Tycoon  :love2:

Ania

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 15 Październik 2012, 10:16
ja czekam na nowe SIM CITY :D

http://www.joemonster.org/p/758927/SimCity_5_Official_Announcement_Trailer_HD_

jeszcze zeby wyszedl Transport Tycoon  :love2:

Też lubię te GRY !
I jeszcze CIV.

Troll81

SimCity zeżarło mi trochę życia :D

sknd

Cytat: Ania w 15 Październik 2012, 16:00
Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 15 Październik 2012, 10:16
ja czekam na nowe SIM CITY :D

http://www.joemonster.org/p/758927/SimCity_5_Official_Announcement_Trailer_HD_

jeszcze zeby wyszedl Transport Tycoon  :love2:

Też lubię te GRY !
I jeszcze CIV.

no, cywilizacja jedynka (i ufo jedynka) to dla mnie dwie gry wszechczasów  :love2:

migawron

transport tycoon to można powiedzieć wychodzi cały czas - jest rozwijany jako OTTD. http://www.openttd.org/en/

W porównaniu z oryginałem wygląda podobnie (chociaż można mocno zmodyfikować grafikę) ale liczba nowych funkcji powala na kolana. Ja pierwszy raz na transport tycoon trafiłem ze 13-14 lat temu chyba i ciągle uznaję go za jedną z gier wszechczasów...



Morys0856

Jakby miał ktoś wolny klucz do Crysisa 3 Alpha to z chęcią przygarnę bo już się nie załapałem :(
Jak coś to proszę pisać na PW :)

emik

od dziś (jak co roku) wsiąkam w najnowszego Football Managera 2013 :)


PMateusz

Mogę oddać kody origin do gry FIFA10

emik

chętnie przyjmę :)


PMateusz

Gry
#22
Poszło na PM, pozostało jeszcze parę.

cp

Od dwudziestu lat wierny fan serii Civilization (qrcze, to już tyle czasu minęło?  |-?  Ale jestem stary)

Troll81

Bo twoja cywilizacja jeszcze nie wymarła :D

mordi

Cytat: cp w 04 Styczeń 2013, 19:45
Od dwudziestu lat wierny fan serii Civilization (qrcze, to już tyle czasu minęło?  |-?  Ale jestem stary)
przybij piatke kamracie :D :arrr: zacna to seria, a szczególnie pierwsze części :)
Guard well the secret of steel...


sknd

zacna to mało powiedziane  ;D dla mnie civ 1 i ufo 1 to dwie gry wszechczasów :P

mordi

jak ktoś reflektowałby pograć w civ2 to ja chętnie się przyłączę ;)
Guard well the secret of steel...


Rafaelllo25

A znajdę tutaj może jakiegoś fana Heroesa 3 który chętny stoczyć partyjkę przez neta ???

mordi

bardzo chętnie ale dopiero około weekendu ;)
Guard well the secret of steel...


migawron

ja też chętnie, ale raczej piatek sobota poznym wieczoerm, w razie czego pm do logowania sie na hamachi