Błąd za błędem przy 2x59 nawet na świeżym systemie - co jest?

Zaczęty przez 33oliver, 03 Styczeń 2011, 19:04

33oliver

Posypały mi się stery w kompie na 2x59 - odinstalowałem je i zainstalowałem na nowo ale... przy denacie wyskakiwał błąd za błędem po 3min i 7sek

Postawiłem system na świeżo, stery 10.10, instaluje BM, zapuszczam denata i.... to samo - ręce opadają.

Zapuściłem MW, liczy 4 próbki na raz ale... liczy w nieskończoność.

W CCC na trzech rdzeniach nie widać żadnej aktywności, czwarty jakby nie isnial, przy temp i aktywnosci wszedzie zera, na pozostalych zero na aktywnosci ale temp chociaz pokazuje...

w GPU-Z nie widać aktywności na 3 rdzeniach a jedynie na jednym...

Co jest?

Po restarcie kompa BM nie ma nic w zasobach, czysty jak dupa niemowlaka...

pszyklejony



33oliver


tito

Off top: I co z tego, że nie jest  z naszej drużyny? Nieładnie panowie, nieładnie. Tego się nie spodziewałem.

pszyklejony

Ale co jest żałosne, miałem na myśli, czy Ci nie przeszkadza.

lukaszja

Panowie!
Z całym szacunkiem ale przychodzi człowiek, grzecznie pyta a Wy wyskakujecie w dość obcesowy sposób. Po co?
Na naszym forum pojawiają się członkowie innych teamów, co tylko dobrze o nas świadczy! Pax!
33Oliver - nie mam pojęcia what's up - mądrzejsi pewnie się odezwą, choćby na PW!
pozdr, luke

tito

Cytat: 33oliver w 03 Styczeń 2011, 19:04
Posypały mi się stery w kompie na 2x59 - odinstalowałem je i zainstalowałem na nowo ale... przy denacie wyskakiwał błąd za błędem po 3min i 7sek

Postawiłem system na świeżo, stery 10.10, instaluje BM, zapuszczam denata i.... to samo - ręce opadają.

Zapuściłem MW, liczy 4 próbki na raz ale... liczy w nieskończoność.

W CCC na trzech rdzeniach nie widać żadnej aktywności, czwarty jakby nie isnial, przy temp i aktywnosci wszedzie zera, na pozostalych zero na aktywnosci ale temp chociaz pokazuje...

w GPU-Z nie widać aktywności na 3 rdzeniach a jedynie na jednym...

Co jest?

Po restarcie kompa BM nie ma nic w zasobach, czysty jak dupa niemowlaka...

A próbowałeś odpalić jakąś aplikację graficzną, która wykorzysta 4 rdzenie GPU? Może to nie wina BM i BOINCa wogóle, ale sprzętu?

mimeq

Ja tez raczej jestem laikiem, ale 33oliver "troche" dla naszego teamu policzyl i niewazne ze teraz jest gdzie indziej. Troche wiecej wyrozumialosci i luzu panowie. Jesli ktos moze pomoc niech to zrobi.
Czy najczesciej nie powodowal problemow CF ?


Tomasz R. Gwiazda

wiesz, zalezy kto jakie ma zasady moralne, skoro sie odchodzi bez slowa pozegnania, a potem z problemami ciagle sie zwraca to cos tu jest nie tak :)
forum gdzie indziej sie popsulo ? :)

niezbyt wiem co u nas takiego niefajnego jest zeby nie liczyc znami, a co tak fajnego zeby wrzucac tu wszystkie swoje problemy.

ale EOT


Co do pytania, to rozumiem ze 2 karty 59xx sa ?  (ogolnie zauwazylem ze z tym wiekszy problem niz 58xx a juz konfigi x2 to 2x wieksze problemy :( )
a jak z zainicjowaniem kart w CCC ? widac wszystkie karty ?
a jak sie ma sprawa z monitorami, czy masz mozliwosc podlaczyc do kart monitory czy masz vga dummy

Tomasz R. Gwiazda

co do sterow to moze jeszcze nizsza wersja 10.8 i bonc w stabilnej wersji

a no i proponuje zeby nie uruchamiac zadnych projektow CPU

lolek

Tomek, Pszyklejony trochę przesadziliście, chodź mnie też wkurza jak kamrat bez słowa pożegnania odchodzi z drużyny.
Co do graf to zainstaluj starsze stery i przetestuj w czymś innym niż BOINC, jeśli będzie lipa to lepiej dla Ciebie żebyś miał ważną gwarancję na te karty. A jak masz tylko jedną kartę w budzie to liczy?

Tomasz R. Gwiazda

dobry trop

zainstalowac 1 karte sprawdzic czy liczy bez problemu, jak tak do dorzucic druga

Troll81

@ pszyklejony i Tomek. Nieładnie.....

A jak z zasilaniem? może zasilacz pada?

33oliver

Zasilacz to SS 1500W...

Już wszystko załatwione, wszystko chodzi, a już miałem wyrzucać kompa przez okno, blisko ma do niego bo stoi na parapecie ale poradziłem sobie na spokojnie od nowa instalka i za każdym możliwym razem restart - ruszyło....




Nie żegnałem się bo jak widać jestem ciągle aktywnym użytkownikiem tego forum. W mojej wizytówce wszystko na bieżąco uzupełniam i tu i na PNT i z niczym się nie kryje. jeśli moja wizytówka jest tutaj i na PNT identyczna to chyba o czymś świadczy....

Jestem w innej drużynie ale czy tzn ze nie mogę tu być i uczestniczyć w życiu również tego forum? Nie dotyczy to jedynie pomocy...

Powiem Wam jeszcze jedno, jak byłem w B@P to PNT pomogło mi baaaardzo, za co i tu podziękuję. Bywam na irc`u PNT i tu, i gdziekolwiek skieruje swoje kroki o pomoc to nie powinno to nikogo dziwić. Oczywiście o moralności najwięcej mają do powiedzenia Ci co są zacietrzewiałymi przeciwnikami fuzji, pisząc ogólnie.

Nie chce wywoływać kolejnej wojny, mam nadzieję, że Ci którym nie odpowiada to, że jestem w PNT a wypowiadam się na tym forum nie będą wysuwać tego na pierwszy plan jak to odbyło się tutaj w tym temacie tylko przemilcza sprawę i jak chcą nie muszą pomagać, nie muszą się wypowiadać w takich sytuacjach i to dotyczy nie tylko mojej osoby.

Dobrze, że takie osoby są jedynie w mniejszości.

apohawk

Uważam, że to bardzo dobrze, że 33oliver i inni zwracają się do nas ze swoimi problemami. Świadczy to o klasie forum.
Po co robić focha i palić mosty? Lepiej pomóc koledze. Wtedy może wróci do teamu. A tak...

EDIT
Jeszcze dodam co nieco. Takie odejście bez słowa też mnie nie cieszy, ale ta reakcja była niewspółmierna.
No good deed goes unpunished.