Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Miasteczko BOINC@Poland

Zaczęty przez Mchl, 14 Grudzień 2007, 12:07

AiDec

Ja na swoim koncie juz mam:

Place      Name      Visit count      Today   IP
137      AiDec         11065         3517      4



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

może dołączysz do wspólnego?  :D

AiDec

Cytat: Pigu w 06 Październik 2008, 17:33
może dołączysz do wspólnego?  :D

Tak zrobie, choc szkoda mi deczko wypracowanych punktow :(. Lubie ladne staty ;D. Ale ok, dawaj namiary do mnie na GG :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

stan na dzień dzisiejszy:
ranking 4
population 244963
incomes 62210050
com="15459"
env="65904"
ind="77128"
sec="61658"
tra="49363"


Troll81

sklepów jakby trochę przymało :D

KrzychuP

Pigu, czy mi się zdaje, czy utopia w jakiś sposób zaczęła obsługiwać zmienne IP??

Pigu

w sensie? po zmianie ip można przejechać listę ponownie, co powinno nas popchnąć wyżej w statach utopii, co z kolei powinno dać nam trochę więcej odwiedzin

KrzychuP

Z tego, co pamiętam to nie obsługiwała z automatu, a jak się wczoraj (po małej przerwie) na wspólne konto zalogowałem, to kazał mi zainstalować nowszą wersję rozszerzenia do FF
Wersja 1.6. A w opisie:

Changelog
* Version 1.6 - ip change automatization, computer shutdown and stand-by, improved error reporting.

A w opcjach Utopii pojawiło się: Advanced options  -->  IP change automatization    czego wcześniej nie było.
Ale nie wczytywałem się jak to działa.

Pigu

ach - w sensie, że sama zmienia ip? tego nie wiedziałem

KrzychuP

tak mi się zdaje,
może uda Ci się też tą opcję zaprzęgnąć do roboty

Troll81

ciekawe kto jeszcze zagląda do naszego miasteczka??

KrzychuP

JA!

i Pigu

i kilka tysięcy osób, które zapraszamy przez Utopię, Hydrę i co tam jeszcze Pigu ma w zanadrzu  XD XD XD

Troll81

Ja tez zaglądam :D ale czy ta promocja wypaliła?? czy wiemy ile osób dotarło do nas dzięki miasteczku??

Pigu

spamuj na biuletynie miasteczka, ja to tylko koxam :P

Pigu

http://www.boincatpoland.org/wiki/Miasteczko_BOINC%40Poland

dodano nową fotkę 8) cała galeria powstanie w tygodniu

Voice1980

tak tak odwiedzam regularnie  :) nawet próbuję własnych sił w miasteczku Goonzoo  8). Stwierdzam po czasie jednak, że to budowanie to trochę nudna sprawa :)

Nie wiem jak to czujesz Pigu. Jesteś Burmistrzem całkiem sporego miasta. Wielu odwiedza miasteczko z myślą o rewanżu ale chyba musisz sporo agitować na innych biuletynach skoro tak wiele jest odwiedzin. W sumie odpowiednia agitacja faktycznie może się przełożyć na nowych członków naszego teamu. Po to warto to robić faktycznie. Zwłaszcza, że posiadacze tych wszystkich miast to bardzo dobry profil przyszłych członków teamu  :D. Co prawda nastawionych na zbieranie pkt - codzienne klikanie,zbieranie punktów rankingu, ale kto z nas co jakiś czas nie sprawdza jak stoi w statystykach  ::). Ale żeby jakieś takie walory estetyczno-czasowożerne lub innewartościowe... to miało...niestety :) tu się nie postarali. Myślę, że trochę za mało jest losowych zdarzeń, możliwości wpływania na faktyczne życie miasta itp.

W każdym razie poklikam jeszcze trochę na nasze miasteczko. Ku chwale

Pigu

systemy wymian, nabijarki proxy, tor, agitacji nie ma wcale, dobrze by było, gdyby ktoś zajął się reklamowaniem teamu na biuletynie

Mchl

Hmmm.. że niby puścic xmla z naszymi newsami? :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

hehe bardzo chętnie - o ile dasz radę z tym małym ocr'kiem , poza tym biulety ma skłonność do wywalania linków - ma alergię na "www."  tzn wiadomość się niby pojawia, ale po odświeżeniu już jej nie ma

Pigu

popełniłem kawał roboty: http://www.boincatpoland.org/wiki/Miasteczko_BOINC%40Poland

niestety 2 kwestie pozostają nierozwiązane:

1: przy 2 datach nie potrafię ustalić liczby mieszkańców: 16 kwiecień 2008 i 29 marzec 2008  - są 2 rozwiązania - olać albo wyciągnąć liczby z dupy 16 kwiecień 2008 jest 2 dni po 14stym, a jest także dana z 7dmego, więc można policzyć szacunkowy przyrost dobowy i dodać go x2 do 14stego - rozwiązanie będzie bardzo bliskie prawdy [bo i tak wiele zależało od godziny zrobienia shota 7dmy - 14:44 14sty - 21:35, 16sty 23:49], 29 marzec 2008 wnioskując z rozmów na forum byliśmy kilkaset mieszkańców poniżej 40k [troll zauważa jubileusz Marzec 31, 2008, 17:41:09 ]

2: posklejały się opisy w galeryjce - gdyby ktoś lepiej rozumiejący wiki ode mnie mógł wyedytować

Troll81

Cytat[troll zauważa jubileusz Marzec 31, 2008, 17:41:09 ]

obawiam się że nie kumam  |-?

Pigu

nie pij tyle wieczorem, bo ci się mózg lasuje  XD

31 marca 2008 zauważyłeś, że mamy 40k mieszkańców

Troll81

No właśnie czas teraźniejszy mi nie odpowiadał... to ty tyle nie pij bo ci się czasy mylą...

Troll81


Pigu

czuję się jak ostatni samuraj - zapraszam innych do współpracy w budowie naszego miasteczka - chętnie udzielę conieco informacji na privach chętnym do pomocy

KrzychuP

no nie mów, że Cię nie wspomagam  XP

Pigu


AiDec

Codziennie jade i programka i utopie.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

KrzychuP

no widzisz, nie jesteś sam  :)


ostatnio coś takiego się reklamowało

http://clickautomatic.com/

nadaje się?

Pigu

przerabiam od tygodnia 8)

Voice1980

również wspomagam przez tą stronkę  :)

Mchl


INSERT INTO CityEvent (date,type,cityId) VALUES ('2009-07-26 13:07:40', 'birth', 90134) Duplicate entry '2147483647' for key 1



MyMiniŚwiat się przepełnił XD

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AiDec

W temacie Utopii. Czy komus juz sie udalo zainstalowac przyspieszacza do najnowszej wersji FF (3.5.0/3.5.1). Bo odkad przeszedlem na nowsza, to ni cholery nie moge zapiac Supermode extension.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

działa bez problemu |-?

KrzychuP

Piguniu, podeślij mi na PW login i hasło do utopii, bo w nowej pracy mam nowego kompa a w domu po reinstalkach się im znikło.
Choć hasło to w zasadzie pamiętam XD
Jest dość charakterystyczne ;)
XD XD XD

Szopler


Troll81

Ktoś jeszcze pamięta o miasteczku??

Pigu

ja - codziennie wbijam kilka k wizyt  %)

Troll81

ty Pigulcu jesteś obserwacją przypadkową :D daj lepej v+s na moją gazetkę :D

KrzychuP

Cytat: Pigu w 28 Maj 2010, 00:17
ja - codziennie wbijam kilka k wizyt  %)

ja też, JA TEŻ !!!  :P