GPUForce & MilkyWay

Zaczęty przez Pantarhei, 09 Marzec 2010, 11:32

Troll81

Fakt że wąttek się ześmiecił. Proponuje przenieść tę dyskusje do IRC bo szkoda forum ne taka dyskusję. Pyskówki, chamstwo, dziecinada. Opamietajcie się ludzie....

Peciak

Ej, wy tam, dorośli chcecie po nożu, to macie

:attack: to dla Roberta Z

:attack: to dla Roberta R

:attack: a to dla Ciebie Aegis

:attack:  :attack:  :attack:  :attack:  :attack: jak ktoś chce jeszcze to proszę

ja sobie posiedzę i  XD  XD  XD




,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

Mchl

Wątek zamykam, ale nie mam w tej chwili czasu żeby posprzątać. Wypowiedzi odnośnie GPU Force zostaną przeniesione gdzieś obok. Możecie sobie już teraz założyć nowy wątek, a ja później je połączę.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

X X X

#43
Znów tu zamykają usta w trakcie dyskusji, co za maniera... jak za komuchów. Kontynuuję...

Cytat: Aegis Maelstrom w 10 Marzec 2010, 15:44Robert: "jak byłem mały, to pokazywałem"
I znów dowiodłeś, że tylko ględzić potrafisz. A jak trzeba coś konkretnego zrobić to... nie widzę, nie słyszę, nie ma mnie - żenada nie mentor.

Cytat: Aegis Maelstrom w 10 Marzec 2010, 15:44rozważenie banów
Tak, tak, koniecznie i konto pousuwać, najlepiej jak najszybciej, zanim ktoś wklei grafikę dowodzącą, że B@P też korzysta z dobrze punktujących zadań i upadnie mit jedynego "sprawiedliwego" teamu pośród całego świata.

Ech, WY, mieliście złoty róg... a teraz ścigajcie się z Gabonem i Burkina Faso.

Aegis Maelstrom

Roberciku, odszedłeś od nas, by nie mieć z nami do czynienia.

Ale tęsknisz.  XD

----

Administratora proszę o zamknięcie, usunięcie, itd...

Mchl

Cytat: [GPU Force] Robert 7NBI w 10 Marzec 2010, 16:06
Znów tu zamykają usta w trakcie dyskusji, co za maniera... jak za komuchów. Kontynuuję...

Założę, że napisałeś to zanim napisałem dlaczego wątek został tymczasowo zamknięty...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

BOINC@POLAND[HA$]

normalnie żal.....   XD

Pantarhei

Polecam obu stronom Peciakową piosenkę. Kempler ją wynalazł we wrzucie, a link jest w "Czego słuchacie".

I tymczasem:

PAX, PAX między chrześcijany!!!
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

apohawk

Cytat: [GPU Force] Robert 7NBI w 10 Marzec 2010, 16:06
Znów tu zamykają usta w trakcie dyskusji, co za maniera... jak za komuchów. Kontynuuję...

Cytat: Aegis Maelstrom w 10 Marzec 2010, 15:44Robert: "jak byłem mały, to pokazywałem"
I znów dowiodłeś, że tylko ględzić potrafisz. A jak trzeba coś konkretnego zrobić to... nie widzę, nie słyszę, nie ma mnie - żenada nie mentor.

Cytat: Aegis Maelstrom w 10 Marzec 2010, 15:44rozważenie banów
Tak, tak, koniecznie i konto pousuwać, najlepiej jak najszybciej, zanim ktoś wklei grafikę dowodzącą, że B@P też korzysta z dobrze punktujących zadań i upadnie mit jedynego "sprawiedliwego" teamu pośród całego świata.

Ech, WY, mieliście złoty róg... a teraz ścigajcie się z Gabonem i Burkina Faso.
To, że potrafię coś takiego napisać, wcale nie oznacza, że muszę. Nie widzę powodu, aby sabotować projekt MW, dla chwilowego wzrostu RAC, a udowadnianie GPU Force swoich umiejętności na pewno nie będzie do tego powodem.
Wiele osób tutaj potrafi coś takiego napisać. Niektórym się nie chce, inni uważają, że to niewłaściwe w ten sposób nadużywać luki.
Po co mamy wam cokolwiek udowadniać, skoro przecież super zdolni z GPU Force "wcale z tego nie korzystają".
No good deed goes unpunished.

Kryniek

Tylko szkoda że cierpi na tym idea BOINC.
Tak kombinować może tylko punktomaniak a nie osoba, która chce pomóc naukowcom. Bo raczej jakieś skrypciki które nabijają tylko punkty niż dostarczają efektywnych wyników to chyba pomyłka.
Proponuje takim Panom Tibię czy inną gre gimnazjalistów tam też jest dziecinna walka o punkciki XD oraz  dziecinne przepychanki o pozycje dorastające do rangi problemów życiowych.

Ps. Patrzcie na mój BSrac XD

Peciak

Ależ to są punktomaniacy i trzeba się z tym pogodzić. Ja też mam takie ciągoty i się tego nie wstydzę. Ale co innego punktomaniactwo co co innego pieniactwo.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

BOINC@POLAND[HA$]

wy nie rozumiecie...nic a nic to jest wyścig.
a jak jest wyścig to:
1 trzeba sie ścigać
2 wygrać
3 lub zająć jak nalepsze miejsce

nie ważne jak wynik idzie w świat, a kogo obchodziło, że maradona strzelił gola na MŚ ręką....

Kryniek

Cytat: Piotr R. (Peciak) w 10 Marzec 2010, 17:11
Ależ to są punktomaniacy i trzeba się z tym pogodzić. Ja też mam takie ciągoty i się tego nie wstydzę. Ale co innego punktomaniactwo co co innego pieniactwo.

Moje słowa tyczyły się punktomaniaków - bez podziału na drużyny.

sesef

Cytat: Piotr R. (Peciak) w 10 Marzec 2010, 17:11
Ależ to są punktomaniacy i trzeba się z tym pogodzić. Ja też mam takie ciągoty i się tego nie wstydzę. Ale co innego punktomaniactwo co co innego pieniactwo.

Piotrze najśmieszniejsze, że takie dymy są 2x do roku na wiosnę i na jesień.

W zeszłym roku w B@P pojawiły się optymalki do milki tylko dla B@P to, że część członków liczyło po 5x szybciej to nikomu w B@P nie przeszkadzało (ale np przeszkadzało innym drużynom w milce), wręcz odwrotnie "przecież liczą dla dobra teamu".

O VTU czy FH nie wspomnę.

Ehh widać to wszystko moja wina... w każdym z tych dymów brałem udział, albo go wywołałem.

X X X

I na tym proponuję zakończyć te "daremne żale" = zamknąć wątek w cholerę.

Troll81

Liczenie na optymalce to jedno a abortowanie zadań które zapycha serwer projektu to już co innego. Kto tego nie rozumie nie pojmie skąd oburzenie niektórych ludzi..

sesef

Cytat: Troll81 w 10 Marzec 2010, 17:46
Liczenie na optymalce to jedno a abortowanie zadań które zapycha serwer projektu to już co innego. Kto tego nie rozumie nie pojmie skąd oburzenie niektórych ludzi..

Trollu zapychanie serwera proszę... To nie jest pegazus, większymi zapychaczami są "udane" optymalki do MACa które masowo wysypują próbki i tysiące innych zadań które się posypały, a  przy quota 10k trochę zajmuje zjechanie do 0 jak host sypie błędami.

Troll81

Nie mówię że szkoda była duża. Mówię że stosowanie skryptu abortującego jest działaniem na szkodę. Jak ukradniesz bankowi 10 zł to też nie zrobisz dużej szkody. A będziesz złodziejem....

X X X

Pewnie, że co innego - jedno zmienia aplikację używaną do obliczeń, drugie używa przycisku, który każdy ma w swoim Boinc Menedżerze, to zupełnie inny wymiar zagadnienia.

Serwer Milki daje limit dzienny 10.000 zadań/ core - ledwie część z przydzielonego limitu jest wykorzystywana.
Zasady ustala admin projektu, wystarczy się do nich stosować.

PS: Trollu, kto Ci ukradł przycisk Abort z BM?  :deadman:

krzyszp

Po raz pierwszy głosuję za banem, poziom dyskusji pana [GPU Force] Robert 7NBI woła o pomstę do nieba, czysta demagogia bez odrobiny samokrytycyzmu...
Poza tym, przecież pożegnał się z tym zespołem, a jego opinie na forum GPUF potrafią zdenerwować. Jeszcze trochę, a stracę cierpliwość i też trochę tam popiszę.

7NBI - proszę, miej litość nad moimi nerwami i już tutaj nie pisz...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

X X X

Dawaj tego bana, dawaj stary, pokaż, że ty tu rządzisz.  ;D

krzyszp

Cytat: [GPU Force] Robert 7NBI w 10 Marzec 2010, 19:19
Dawaj tego bana, dawaj stary, pokaż, że ty tu rządzisz.  ;D

Prosiłem grzecznie, nie pomogło...
Cała Twoja kultura...

Ps. Ja nie jestem adminem ani moderatorem tutaj, ale nie tylko ja Ciebie tu nie chcę. Natomiast Ty jak widzę, nie potrafisz zrozumieć nawet prostej aluzji.. EOT

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

BOINC@POLAND[HA$]

dajcie spokuj ludzie....

niech każdy idzie na swoje podwórko i do swojej piaskownicy....
o co znowu wam chodzi??? nie możecie bez siebie żyć? czy bez bonica???
wyluzujcie, usmiech i zrozumienie...
tolerancji bracia.

proponuję watek zamknąć do archiwum, bez komentarza dla potomnych.

WYLUZUJCIE i ZAPOMNIJCIE o tym co was łączyło i co was dzieli.
Jak z sąsiadem, którego nie lubisz ale i tak mówisz mu dzień dobry.

Bober

Chwilowo zamykam na prośbę 7NBI, do czasu aż ochłoniecie.