Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Brak Danych do pracy

Zaczęty przez donimik, 11 Wrzesień 2006, 21:41

Pigu

Cytat: "pa_well"No na razie pobranie jakiejkolwiek próbki graniczy z cudem. Udało się to tylko jednej maszynie z kilkunastu chodzących mojej stajni . Nie wiem czy warto już ustawiać "Delayed detach"  dla Rozetki która chwilowo zastąpiła mi S@H.

obawiam się, że liczysz rozetkę dla "starego teamu" czyli dla pozostałości po fuzji  :(

PanStaszek

Cytat: "Pigu"
obawiam się, że liczysz rozetkę dla "starego teamu" czyli dla pozostałości po fuzji  :(

Fakt .. liczyłem, bo nie zauważyłem, ale poprawiłem swój błąd wczoraj.


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Yoshi

A mnie w menadżerze wyskakuje coś takiego:
2007-05-15 22:24:21|SETI@home|Sending scheduler request: Requested by user
2007-05-15 22:24:21|SETI@home|Requesting 2972 seconds of new work
2007-05-15 22:24:26|SETI@home|Scheduler request failed: HTTP internal server error
2007-05-15 22:24:26|SETI@home|Deferring communication for 1 min 0 sec
2007-05-15 22:24:26|SETI@home|Reason: scheduler request failed

Czyli na razie muszę czekać
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

PanStaszek

Tak tak ... z próbkami nadal bieda. Ja również ciągle testuję swoją cierpliwość. Jak tak dalej pójdzie to chyba mały zielony ludzik sam prędzej zapuka mi do drzwi.


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Yoshi

Na jednym kompie udało mi się zaciągnąć 4 próbki, nawet je przeliczyłem, ale nie mogę ich odesłać. Na szczęście deadline jest ustawiony na początek czerwca. Może się uda zdążyć ;)
-
Pozdrawiam
Yoshi
[align=center]

[/align]

bartsob5

moge was prosic o danie znac, jak bedzie wszystko w porzadku? obiecalem to jednemu macedonczykowi, a jako ze sam seti nie licze...

PanStaszek

Nieomieszkam publicznie wyrazić swojej radości w tym wątku jak tylko sytuacja wróci do normy.
Ponadto cały czas zastanawiam się czy całe to zamieszanie z awarią serwera to nie jest przypadkiem moja wina, bo biedak padł w tym samym dniu kiedy zostałem UOTD  w S@H.  :D


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Pigu

seti na ten moment już działa (przynajmniej na moich maszynkach), ściąga, liczy, tylko nie odsyła ;),  leżą walidoatory i assymilatory, ale liczyć idzie

AL

Cytat: "pa_well"
Ponadto cały czas zastanawiam się czy całe to zamieszanie z awarią serwera to nie jest przypadkiem moja wina, bo biedak padł w tym samym dniu kiedy zostałem UOTD  w S@H.  :D

Oj niegrzeczny :lol:

KrzychuP

Cytat: "AL"
Cytat: "pa_well"
Ponadto cały czas zastanawiam się czy całe to zamieszanie z awarią serwera to nie jest przypadkiem moja wina, bo biedak padł w tym samym dniu kiedy zostałem UOTD  w S@H.  :D

Oj niegrzeczny :lol:

Pewnie chciał sobie punktów dopisać w nagrodę z tej okazji i serwer się posypał ;)  :lol:

Pigu

aaach validatory podniesione, teraz tylko assymilatorki

PanStaszek

Cytat: "Pigu"seti na ten moment już działa (przynajmniej na moich maszynkach), ściąga, liczy, tylko nie odsyła ;),  leżą walidoatory i assymilatory, ale liczyć idzie

No dobra panowie ... to szukam podpowiedzi. W czym mam problem że pobrać nic mi się nie udaje ? Wersja 5.9.10 ? , czy może optymalizacja KWSN ???


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"

Loader

Nie wiem u mnie nic nie ściąga, tylko odesłało 2 ostatnie próbki i cisza.
img]http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:9118/prj:13/trans:off/.png[/img]

MJ19

Cytat: "Pigu"aaach validatory podniesione, teraz tylko assymilatorki
Na szczęście podnieśli bo sporo próbek poszło by do piachu.Swoją drogą zaczyna mnie irytować cała ta sytuacja :?

Czerwek

u mnie regularnie Seti sie wyklada od kilkunastu dni. Zwykle miedzy 10% a 15% :)
mocno drazniace to jest, ale widac caly czas cos jest nie do konca rozwiazane...

Loader

U mnie SETI leży cały czas po wysłaniu 2 próbek cisza. Nawet na kompach w pracy nie są ściągane nowe zadania. Nie powiem, że mnie to nie denerwuje ciągle mam coś w tym stylu:

SETI@home|Sending scheduler request: To fetch work
SETI@home|Requesting 4007 seconds of new work
Project communication failed: attempting access to reference site
SETI@home|Scheduler request failed: couldn't connect to server
SETI@home|Deferring communication for 6 min 40 sec
SETI@home|Reason: scheduler request failed
Access to reference site succeeded - project servers may be temporarily down.
img]http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:9118/prj:13/trans:off/.png[/img]

Pigu

http://boinc.setiatwork.com/team/stats.cgi?teamid= 30228

arrr ruszyło

cracovian

A ja nie moge wyslac dziesiatek przeliczonych probek... request incomplete...
img]http://www.boincstats.com/signature/user_124014.gif[/img]

Loader

Nic już nie rozumiem?? Mam na PC jako drugi system zainstalowany Mac OSX Tiger 10.4.9. Na nim też mam BOINC, którym liczę tylko SETI. Tutaj wszystko działa normalnie, ściąga próbki, przelicza i odsyła. Gdy zresetuje kompa i przejde do windowsa BOINC nic nie robi (poza rozetą) i wysyła ciągle wcześniej przytaczane info. Zgłupiałem??
img]http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:9118/prj:13/trans:off/.png[/img]

bartsob5

Cytat: "Loader"Nic już nie rozumiem?? Mam na PC jako drugi system zainstalowany Mac OSX Tiger 10.4.9. Na nim też mam BOINC, którym liczę tylko SETI. Tutaj wszystko działa normalnie, ściąga próbki, przelicza i odsyła. Gdy zresetuje kompa i przejde do windowsa BOINC nic nie robi (poza rozetą) i wysyła ciągle wcześniej przytaczane info. Zgłupiałem??

nieee

poprostu sa rozne jednostki dla roznych systemow... tzn jednostki pod wzgledem danych wejsciowych moga byc identyczne, ale przystosowane sa pod aplikacje z konkretnej platformy...

Loader

Cytat: "bartsob5"
Cytat: "Loader"Nic już nie rozumiem?? Mam na PC jako drugi system zainstalowany Mac OSX Tiger 10.4.9. Na nim też mam BOINC, którym liczę tylko SETI. Tutaj wszystko działa normalnie, ściąga próbki, przelicza i odsyła. Gdy zresetuje kompa i przejde do windowsa BOINC nic nie robi (poza rozetą) i wysyła ciągle wcześniej przytaczane info. Zgłupiałem??

nieee

poprostu sa rozne jednostki dla roznych systemow... tzn jednostki pod wzgledem danych wejsciowych moga byc identyczne, ale przystosowane sa pod aplikacje z konkretnej platformy...



To rozumiem ale bardziej chodziło mi o to, że Boinc pod OSX działa bez zarzutu. Pod windowsem zaś jakby wogóle nie łączył sie z serwerem SETI. W tej chwili pod windowsem nie mam żadnych próbek SETI do przeliczenia a pod OSX ściąga caly czas!
img]http://boinc.mundayweb.com/one/stats.php/userID:9118/prj:13/trans:off/.png[/img]

MarekZ

Cytat: "Loader"To rozumiem ale bardziej chodziło mi o to, że Boinc pod OSX działa bez zarzutu. Pod windowsem zaś jakby wogóle nie łączył sie z serwerem SETI. W tej chwili pod windowsem nie mam żadnych próbek SETI do przeliczenia a pod OSX ściąga caly czas!

A może masz plik app_info.xml dla seti? To może wywal go chwilowo z katalogu projektu i zobacz czy to nie rozwiąże problemu.

Bo mnie się ściagaja unity w zasadzie normalnie. Jednostki danych są te same, bez wzgledu na platformę, do której są wysyłane. Różnią się tylko aplikacje.

Pigu

CytatMay 18, 2007
If your BOINC client is not able to upload to or download from the SETI@Home servers, look for the message Message from Server: Incomplete request received in the BOINC Manager messages area. If you see that message, stopping and restarting your BOINC client should fix the problem.

więc panowie, jeżeli coś jeszcze nie działa, to restartować clienty  :twisted:

cracovian

Super proste rozwiazanie :-) pomoglo tylko, ze w miedzyczasie na SETI sie obrazilem i jednostkami Predictora zostalem zawalony...
img]http://www.boincstats.com/signature/user_124014.gif[/img]

Pigu

na biednego ET się obrazić.. wiesz jak on się teraz czuje?  :mrgreen:

PanStaszek

---------- 16:17 20.05.2007 ----------

Cytat: "MarekZ"
A może masz plik app_info.xml dla seti? To może wywal go chwilowo z katalogu projektu i zobacz czy to nie rozwiąże problemu.

No fakt po wywaleniu app_info.xml (KWSN) a zasadniczo po odpięciu sie od projektu i ponownym przypięciu sytuacja wygląda jakby na OK.
Mam jednak pytanie ... czy jeśli w BAM zrobię "odłącz natychmiast" i za chwile "podłącz natychmiast" to na wszystkich maszynach które włączą się dopiero jutro usunie się i zaciągnie na nowo S@H, czy nie da to pożądanego przeze mnie skutku ?

---------- 18:53 ----------

Cytat: "pa_well"Mam jednak pytanie ... czy jeśli w BAM zrobię "odłącz natychmiast" i za chwile "podłącz natychmiast" to na wszystkich maszynach które włączą się dopiero jutro usunie się i zaciągnie na nowo S@H, czy nie da to pożądanego przeze mnie skutku ?

Dobra ... to było nieprzemyślane do końca pytanie, już sam sobie odpowiedziałem, gdy zrozumiałem jaką głupotę napisałem ;)


"(...)Wrzućmy go do cysterny, nie mówi tego, co chcemy"