Sygnaturki

Zaczęty przez Mchl, 15 Marzec 2007, 13:21

Mchl

Jest sprawa:

Nasze sygnaturki w niektórych przypadkach trochę za bardzo się rozrosły. Co sądzicie o wprowadzeniu pewnej dyscypliny w tym temacie?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Bober

Poczułem się zaniepokojony :wink:

PBT_Michal

Zrobiłoby się trochę przejrzyściej ;) Tylko .... koledzy liczący we wszystkich projektach mogą mieć odmienne zdanie ;)

A moja w BoincStats chwilowo wykazuje bzdety

Pewnie dlatego, że czas jakiś temu pozbyłem się kont w 3 projektach ... no i tak mnie "zaksięgowało" :)
eni. Vidi. ... Vino et Video.

[PBT] Horpah

myślę że nie chodzi o twoje bo akurat te się szybko wczytują, choć jakbyś jedną zdjął to byłoby szybciej. Niestety są też takie które spowalniają wczytywanie strony, i z tym trzeba by coś zrobić.

Duster

Mówiąc szczerze miałem właśnie wystąpić z propozycją przeniesienia sygnatur (obrazków) na jakąś oddzielna stronkę, gdyż na 4um to więcej obrazków jest niż tekstu, co czyni je mało czytelnym...ale siedziałem cicho z obawy przed lawiną protestów.

PBT_marian_boss

Cytat: "Duster"Mówiąc szczerze miałem właśnie wystąpić z propozycją przeniesienia sygnatur (obrazków) na jakąś oddzielna stronkę, gdyż na 4um to więcej obrazków jest niż tekstu, co czyni je mało czytelnym...ale siedziałem cicho z obawy przed lawiną protestów.

Ale nie rozumiem, jak to na inną stronkę :?:

AL

Swego czasu na Waszym forum (PBT) widziałem dział - gdzie każdy się przedstawiał w jednym poście na którego nikt miał nie odpowiadać. Tam by sobie mógł nawstawiać każdy ile chce tych sygnaturek - a link umieścić zamiast obecnych.

Duster

Cytat: "PBT_marian_boss"Ale nie rozumiem, jak to na inną stronkę :?:

Nieprecyzyjnie sie wyraziłem, chodziło mi o założenie np w menu po lewej jakiejś podstronki w portalu, na której byłyby sygnatury tych co je chcą mieć.

@Al
Bardzo dobry pomysł  8)

Mchl

Mnie też się podoba.
Z drugiej strony nie zależy nam chyba na całkowitym wywaleniu sygnaturek.
Co wy na to, żeby na forum stosować wersje skrócone (jak moja ;P ) linkujące na przykład do forumowej "wizytówki" danego użytkownika?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Cytat: "Mchl"Mnie też się podoba.
Z drugiej strony nie zależy nam chyba na całkowitym wywaleniu sygnaturek.
Co wy na to, żeby na forum stosować wersje skrócone (jak moja ;P ) linkujące na przykład do forumowej "wizytówki" danego użytkownika?

To oznacza, że musiałbym zrezygnować z mojej, przeprosić się spowrotem z sygnaturkami spod znaku BOINCStats - ale...niechtam - MOŻE BYĆ.

bartsob5

a moze wprowadzic ograniczenie tylko ilosciowe?

bo tam jedna dowolna moze byc, ale jak ktos ma juz 5, to jest to rzeczywiscie lekka przesada...

kempler

Mi osobiście sygnaturki nie przeszkadzały do momentu kiedy pojawił się Rank % w BINCStats, bo od tej chwili mi się wszystko rozjeżdża.
Reszta jest dla mnie do zaakceptowania ale rozumiem ludzi ze słabym łączem więc się dostosuję do ogółu :)

PS. Bober ale nie załamiesz się prawda ?  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Oczywiście, że nie. Ja już od dłuższego czasu pracowałem nad zmniejszeniem swojej sygnatury. Mam ich teraz tyle, bo każda pełni określoną funkcję :P
Chętnie pozbyłbym się sygnatury z UotD naszej drużyny, ale nie ma jej nigdzie na stronie w widocznym miejscu, więc mój podpis służył za zastępstwo.

Bober

Dziękuję. Mam nadzieję, że obecny rozmiar mojej sygnatury nie będzie budził zastrzeżeń (a niech tylko spróbuje  :twisted: ).

kempler

Ja nie miałem zastrzeżeń. Po prostu miałem wrażenie że jesteś maniakiem sygnaturek  :wink:  :wink:
Aczkolwiek... :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Bober

Chciałem zauważyć kempler, że twoja jest w tej chwili wyższa :P
Tak jestem maniakiem :twisted:

Borsook

ale nie mozemy wywalic calkiem sygnatur bo to jest jednak jakas forma pochwalenia sie osiagnieciami. Rozumiem ze dawanie z BOINCstats, synergy, uotd, i pare innych na raz to moze powodoowac jakis zamet.Ale jedna czy tam gora dwie to chyba nie problem a uzytkownicy z gorszym laczem zawsze moga zablokowac wyswietlanie obrazkow lub wyswietlac forum w lo-fi ale nie wiem czy to ma taka mozliwosc :?

AL

Cytat: "Bober"Chciałem zauważyć kempler, że twoja jest w tej chwili wyższa :P
Tak jestem maniakiem :twisted:

A moja jest jeszcze wyższa - chciałem umieścić oba sigi obok siebie, ale chyba jest to nie wykonalne na naszym forum.

remix85

Ok. Ja już się dostosowałem i zminimalizowałem podpis.

AL

Mchl - myślę, że to Cię zainteresuje:
Cytat2007-03-15: BOINCstats - Custom BOINCstats signatures now possible.
It is now possible to customize your BOINCstats user or team signature from the BOINCstats menu in BAM!.

Teraz nasza drużynowa sygnaturka znowu może powrócić do starych (chudych) rozmiarów.

KrzychuP

To bardzo ważna wiadomość AL. Zaraz sprawdzę jak to działa.

remix85

W takim razie ja wracam do BOINCstats. Ta sygnaturka jest jak dla mnie mniejsza.

symbiont

wg. mnie wystarcz ta oto sygnaturka... bo chyba zwlaszcza dla tych kt licza w wszstkim najwaznejszy jest ogol punktow... bo po co mi wiedzec ze ktos w malarii ma 11 pkt. ?
Pozdrawiam

Mchl

@Al: A czy na tło Twojej sygnaturki mógłbyś spróbować dać ten sam obrazek w mniejszej rozdzielczości? Może to by przyspieszyło jego ładownie?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

AL

Cytat: "Mchl"@Al: A czy na tło Twojej sygnaturki mógłbyś spróbować dać ten sam obrazek w mniejszej rozdzielczości? Może to by przyspieszyło jego ładownie?

Popracuje nad tym w poniedziałek.

TERVEPERKELE

Moim skromnym zdaniem rozbudowane sygnaturki tylko przeszkadzaja w czytaniu, co kto napisał (jedno zdanie, a obrazki na dwie strony). W końcu jest to forum gdzie słowo pisane jest (chyba?) najważniejsze, a nie barokowe galerie, często z tak dobranym tłem, że nic nie widać.

Wystarczy krótka i mała sygnatura, bo jak ktoś napisał:  
Cytatpo co mi wiedzec ze ktos w malarii ma 11 pkt. ?
Do neobarokowych hiper mega wielkich sygnatur wystarczy link.

AL

Cytat: "AL"
Cytat: "Mchl"@Al: A czy na tło Twojej sygnaturki mógłbyś spróbować dać ten sam obrazek w mniejszej rozdzielczości? Może to by przyspieszyło jego ładownie?

Popracuje nad tym w poniedziałek.

Dziwna sprawa, sam obrazek do siga z mundeya ważył 10k. 7,2k mają same ramki z mundeya, ale jak się nałoży  jedno na drugie - to nijak nie chce wyjść mniej niż 150k 8O . W związku z czym przeprowadziłem całkowitą reorganizację moich syganturek i na tym mam zamiar poprzestać (przynajmniej na jakiś czas).

Mchl

No dobra. A chcecie w końcu ten dział na "wizytówki"?

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

MJ19

Jak już gdzieś wcześniej napisałem jestem jak najbardziej za :)

Duster

Ja również wspominałem o takim dziale i nadal uważam ze bardzo by się przydał  8)

Mchl

[link nie aktualny]No to zapraszam

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

michaou

a ja mam problem z sygnaturą ponieważ nie wyświetla wszystkich projektów
przypuszczam , żę problem tkwi w ustawieniach profilu na BOINCstats...   probowalem sie zalogowac, ale zapomnialem haslo, na szczescie email, ktorym sie rejestrowalem jest aktywny, wyslali mi przypomnienie hasla...
jednak to przypomnieine polega na zmianie hasla na nowe i tu pojawia sie problem, po wpisaniu hasla nowego i potweirzeniu go przycis "save" jest nieaktywny.
Takim oto sposobem utknalem w martwym punkcie.
Zalozylem nowe konto, ale z troche inna nazwa uzytkownika, ale to sie nie sprawdzilo, bo , po pierwsze pokazuje statystyki kogos innego, a poza tym nie moge dodac w ustawieniach profilu projektow w ktorych liczylem.
Cos sie zawiesilo.
Tak czy tak... lipa.

michaou

#32
może mi ktoś podpowiedzieć jak w sygnaturce skleić wszystkie nieaktywne projekty pod jeden "idle projects" ?

"baj de łej"  udało mi sie zalogowac do Boincstats, powyzszy post bedzie nieaktualny

przepraszam za posta podwojnego, nie zauwazylem ze nikt nie odpisal, po ortu kliknalem na koniec zeby wpisac wiadomosc na temat sygnaturek :(

AiDec

Ja uwazam ze dotychczasowy system z sygnaturkami sprawdzal sie bardzo dobrze. Dla mnie prywatnie byl 100% ok i 100% fukcjonalny. Mnie akurat interesuje ze ktos ma 11pkt. w Malarii :). Zmiany na cokolwiek innego uwazam za niepotrzebne.


Wyrazilem jedynie moje prywatne zdanie :). Jesli kogos urazilem, to moge jeszcze raz ;D.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

REPAIRMAN

Cytat: AiDec w 27 Wrzesień 2008, 16:14
Jesli kogos urazilem, to moge jeszcze raz ;D.

Hm   ::)

Przyjemne z pozytecznym :D


tito

Odnawiam wątek - przez wzgląd na ludzi z monitorami o mniejszej rozdzielczości. Taka mała prośba do niektórych - zmniejszcie swoje sygnaturki, bo kijowato się forum czyta (chodzi mi o długość, a nie objętość w KB).

apohawk

Stosuję dwu-kolumnową łącznie z ustawieniem "idle projects", żeby nie było tego za wiele. Może być?
UOTD chyba wywalę, bo i tak nie działa.
No good deed goes unpunished.

tito

No właśnie dwukolumnowa jest OK. To te długie zaciemniają obraz. A jak znajdzie się w jednym wątku kilku piszących z długimi sygnaturkami to tekstu trzeba się doszukiwać. Nie o to chyba chodzi?

Szopler

Zróbta sobie tak jak ja i będzie po problemie ;)

Troll81