Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

a moze by tak...

Zaczęty przez bartsob5, 05 Grudzień 2005, 18:40

jestes za czy przeciw?

za
7 (63.6%)
przeciw
0 (0%)
a z czym to sie je????
2 (18.2%)
ja tam na ten temat wszystko wiem, i zwisa mi to...
1 (9.1%)
zadne z powyzszych:P
1 (9.1%)

Głosów w sumie: 11

Głosowanie skończone: 12 Grudzień 2005, 18:18

bartsob5

---------- 18:18 05.12.2005 ----------

a moze by tak dodac jeszcze instruckje obslugi boinca 5.xx, z tym ze, ja sie na to bym nie pisal, bo ja nie jestem doswiadczony w tych sprawach;) tylko daje taka propozycje, w zwiazku szczegolnie, ze mamy tylu nowych uzytkownikow!

---------- 18:40 ----------

tak przejrzalem i na upartego moge sie podjac tlumaczenia instrukcji z http://boinc.berkeley.edu/manager.php nie jestem dokonca pewien, czy jest o menadzerze 5.xx, ale na to mi wyglada(choc moge sie mylic) wiec tylko powiedz slowko, a zabieram sie do pracy

matti_tm

Mówię "słówko"... Zabieraj się do roboty! :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl


Gave

Ja też dodam swoje - instrukcja pasuje do menadżera 5.xx tylko wypadałoby uzgodnić tłumaczenia przycisków, funkcji i komunikatów z tymi które faktycznie są w menadżerze.  :wink:

Mchl

Ja tez dożucę "słówko" ;-)
Jeszcze trochę i trzeba będzie Ci rangę zmienić ;-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

---------- 20:14 05.12.2005 ----------

tez juz o tym myslalem:P

---------- 21:19 10.12.2005 ----------

no no... widze uaktulaniona liste aktywnych projektow... ale widac ze ojciec zalozyciel sie spieszyl - kilka literowek, a jesli chodzi o bledy merytoryczne, to o ile sie orientuje w seti classic aktywnymi uzytkownikami byli wszyscy, ktorzy odesklali wynik w ciagu, najpierw 2 a pozniej 4 TYGODNI a nie miesiecy, chociaz to juz chyba bez znaczenia...

Mchl

Jak widzisz literówki, to mi je wskaż. Szybciej je poprawie. :)
A poza tym pozostałe dwie listy też uaktualniłem, a za chwile pojawią się artykuły u Rosetta@home.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

bartsob5

CytatCelem projektu jest za[rpjektowanie lepszych
w opisie uFluids reszte juz chyba zlikwidowales, bo juz nie widze...

m2marek

---------- 09:11 14.03.2006 ----------

Ukazują się na stronie Głównej wskaźniki, że pojawiły sie nowe artykuły, czy recenzje - jednak trudno jest je znaleźć, bo wchodząc głębiej, już tego kierunkowskazu nie mamy.
Może by zastosować linki od NOWE do celu, lub informacje w aktualnych wiadomościach. Ła twiej będzie odnależć nowe prace.

---------- 20:34 23.03.2006 ----------

Ponownie widzę na stronie głównej NEW, ale co jest NEW??? Jak trafić do NEW???

Mchl

Spokojnie...pracujemy też nad tym...



Ten i ostatni anons, to były dwa artykuły zrobione przez Gaciu



[link nie aktualny]LHC FAQ



[link nie aktualny]Opis strony w wynikami użytkownika

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

m2marek

Dzięki. :D Chodzi tylko o to, by w podobnym miejscu była informacja co nowego.