Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

7NBI_Zarecki Robert

Zaczęty przez 3Rni, 08 Listopad 2009, 23:53

3Rni

zawiodłem się na Tobie - Robercie, jakieś tam marne glosowanie bez wyraźnego wyniku i podwijasz kite..... myślałem ze zgodnie z avatarem będziesz  :attack: hehehehhe

no nic powodzenia na nowej drodze liczenia i oby nowy cyfrowy team dał ci dużo satysfakcji....


ps. co wydarzy się 18 grudnia?

Kryniek

No ładnie, nie było mnie troche a dowiaduje się takich rzeczy :/ Szkoda Robert że nas opuściłeś i nie liczysz już pod polską banderą.
No ale cóż taka Twoja decyzja, najważniejsze że nie zapomiałeś o nas. ;)


lolek

Decyzja trochę dziwna,ale to twój wybór. A co do współpracy to zawsze jesteśmy otwarci

Tomasz R. Gwiazda

mam nadzieje ze jeszcze wrocisz. Bo nikt Cie przeciez nie wywala, tylko sam to zrobiles. Ankiete chyba zrobiles zeby poprzec z gory zalozona teze :)
Osobiscie zyczylbym sobie abys dales byl w B@P, bo i jeszcze posiagal aktywnych liczydlowych

Waldek1989

Przez kilka dni obserwowałem wątek "ocena aktywności... " Nie spodziewałem się ,że podejmiesz decyzję o odejściu. Nie wiedziałem nawet na czym polega Twój spór z Trolem. Tak czy siak troche przykre ,że odchodzisz.  :(

Peciak

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 09 Listopad 2009, 10:10
Ankiete chyba zrobiles zeby poprzec z gory zalozona teze :)
Uważam że Robert chciał nas po prostu opuścić i potrzebował jakiegoś pretekst - najpewniej przed samym sobą :( . Szkoda, szkoda, szkoda, ale może kiedyś jeszcze do nas wróci bo będzie mi tu jego brakowało.

,,Z szanowania wzajemnego wypływa moc wielka w chwilach trudnych."

X X X

Koledzy - bo tak wciąż Was postrzegam - ankieta była swoistym votum zaufania. Poparcia nie uzyskałem, więc odszedłem - taka jest naturalna kolej rzeczy. Decyzję podjąłem w niedzielę, na bazie napływających wyników. Mam nadzieję, że moja decyzja pozwoli przestawić w niektórych głowach myślenie z NIE na TAK.

Prośba do moderatorów - proszę o wydzielenie naszych "pogaduszek" i pozostawienie w tym wątku tylko dyskusji na temat współpracy między teamem BOINC@Poland a DIGITAL RECON.

A przy okazji - na naszym forum uruchomiliśmy wczoraj działy w kilku językach, w tym dział polskojęzyczny, gdzie możemy sobie rozmawiać w naszym języku ojczystym:
http://dantmorris.com/phpBB3/viewforum.php?f=18&sid=0fee2e9a6e652deb009b9e80cc4f5cbd
A jak tylko znajdę wolną chwilę, to i cała strona będzie dostępna w języku polskim.