Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Avg. credit - o co chodzi

Zaczęty przez Skret, 15 Listopad 2009, 11:42

Skret

Witam. Nurtuje mnie jedno pytanie - na jakiej podstawie liczony jest Avg. credit ? A dręczy mnie dlatego, że założyłem konto kupe at temu - liczyłem przez jakiś rok... później jakoś mi przeszło - teraz uzyskałem dostęp do bardzo wydajnych maszyn serwerowych i staram się nadgonić zaległości i zastanawiam się czy lepiej nie robić tego na nowe konto w któym Avg. credit będzie liczony bez tych kilku lat zaległości ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Troll81

RAC są liczone z kilku dni a BS-RAC z kilku tygodni. nie twórz sztucznych bytów tylko spokojnie licz na swoje konto :D  btw Witamy w teamie i zapraszamy do działu wizytówki :D

Mchl

Tutaj masz dokładne wzory na RAC
http://www.boinc-wiki.info/RAC

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

TJM

Tak czy siak dobicie do tego samego poziomu RAC na starym koncie nie może być w żaden sposób wolniejsze niż na nowym. W najgorszym razie jest to start od zera, więc na jedno wyjdzie.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.