Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

7.0.3 x64 problem

Zaczęty przez migawron, 13 Styczeń 2012, 21:57

migawron

mam problem z wersją jak w temacie - ponieważ z mojego kompa często korzysta siostra grająca w simsy :) i narzeka że jej się tną kaj działa boinc, to go wyłącza, al potem zapomina włączyć spowrotem, w związku z tym bardzo ucieszyłam się że w wersji 7.0.3 jest możliwość zawieszenia przetwarzania przy działaniu niektórych aplikacji. Problem w tym że aplikacja o którą mi chodzi, mająca wywołać zawieszenie, jest wpisana na listę i nic się nie dzieje. Na 100% upewniłem się że chodzi o dobrą aplikację, sprawdziłem też na czymś zupełnie innym, wychodzi że ta funkcja u mnie nie działa, albo nie umiem jej poprawnie włączyć. Ktoś ma jakiś pomysł? Aha, próbowałem jako aplikacje wyłączające boinca dopisywać zarówno 32 jak i 64 bitowe - efekt niestety ten sam.



Szopler

Czy manadżer nie jest aby ustawiony aby pracował ciągle, niezależnie od preferencji?

migawron

Cytat: Szopler w 13 Styczeń 2012, 22:09
Czy manadżer nie jest aby ustawiony aby pracował ciągle, niezależnie od preferencji?

bingo, dzięki za pomoc, jak zwykle najprostsze jest najtrudniejsze do zauważenia  :boing:



Troll81

manager v7 ponoć straszne rzeczy robi z systemem. Uważaj...

migawron

Cytat: Troll81 w 13 Styczeń 2012, 22:52
manager v7 ponoć straszne rzeczy robi z systemem. Uważaj...


co masz na myśli?

Na razie nie zauważyłem żadnych zmian, większego obciążenia itp



Szopler


migawron

Cytat: Szopler w 13 Styczeń 2012, 23:29

Widzisz to?


nie wiem co mam widzieć :) jeśli tylko napis to widzę :)



Cyfron

ogólnie BM w wersji 7 robi różne problemy różnym ludziom. Czasem totalnie niezwiązane z Boinciem - nie widać tego co jest napisane w tych znacznikach "kod" robi cuda z klawiaturą, wieszanie/restarty i inne pierdoły. Oczywiście problemy z projektami też się zdażają - to że w danym momencie liczy, nie znaczy, że po przeliczeniu próbki będzie liczył dalej kolejne...

mimeq

Dlatego jest jak byk napisane :

Development version
(MAY BE UNSTABLE - USE ONLY FOR TESTING)


%)


kaimoon

Ja jakoś nie mam problemu - wersja 32bit i stabilnie wszystko liczy od momentu instalacji.

emik

ja mam wersję 7.0.2 64bit i nie zauważyłem żadnych problemów