Korwin RULEZ!

Zaczęty przez pawzdy, 11 Lipiec 2014, 17:57

pawzdy

Trzeba było czekać 25 lat na tą małą sprawiedliwość społeczną. Mam nadzieję że to dopiero początek.

CytatJanusz Korwin-Mikke
Polityk · 444 387 osób lubi to
· 3 godz. · Edytowany ·

Zgodnie z zapowiedzią spoliczkowałem właśnie p.Michała Boniego.
Zrobiłem to w miejscu dyskretnym, w saloniku MSZ, w obecności kilkunastu osób na poziomie - by oszczędzić p.Boniemu wstydu publicznego. Ku mojemu zdumieniu ta gnida, zamiast przysłać mi sekundantów żądając satysfakcji, natychmiast się tym pochwaliła!!!
Gdyby wiedział, to bym, zamiast policzkować, napluł mu w twarz...
Dla nieświadomych: jestem autorem Uchwały Lustracyjnej - która ujawniła nazwiska byłych agentów SB i UB (tych, co nadal pracowali dla bezpieki III RP, Antoni Macierewicz niestety nie ujawnił...). Po tej Uchwale p.Boni pojawił się w telewizji, publicznie mnie zbeształ, zwymyślał od ostatnich - i oświadczył, że muszę być niespełna rozumu. Po czym po kilku latach przyznał się, że agentem był - i nigdy mnie za te słowa nie przeprosił.
PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

Szopler


cp

A więc doszliśmy do fazy, gdy 'wybrańcy narodu' zachowują się jak dzieci w piaskownicy :facepalm2: Mikke za wygarnięcie z liścia Boniemu, a Boni za szopkę medialną zamiast pozwu (najlepiej poprzedzonego kontrliściem)

Edit, P.S.
Sorry, to silniejsze ode mnie: https://www.youtube.com/watch?v=Is69MXZPobo

krzyszp

Może kogoś to bawi, ale ja wyobrażam sobie premiera K. jak wygarnia z liścia Obamie... a trzy dni później z bratnią pomocą w szerzeniu demokracji przybywają amerykanie...  :bad:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

A ja uważam że jeszcze trochę trzeba dać JKMowi "pobyć" i sam pokaże jak wielkie dno osiągnął......

Martin Fox

A ja Trollu uważam że JKM zachował się tu tak jak powinien zachować się każdy normalny facet mający odrobinę honoru a nie pizda jak Boni.
Ale ja to truskawki cukrem...

Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

Zachował się jak dzieciak z podwórka. Problemów nie załatwia się przemocą. Choćby było to danie w twarz. Fakt że Boni jest jaki jest i ze od razu poleciał na skargę do twittera jest żenujące. Ale to nie usprawiedliwia zachowania JKM.

Martin Fox

Ja nie usprawiedliwiam JKM - ja tylko mówię że Boni to pizda, która najpierw obrażała JKM (i twierdził że JKM kłamie) a potem się sam przyznał że agentem był. A kapuś to kapuś, to się dziwić co nie ma że poleciał na skargę. Kiedyś jakby w pysk dostał to by poleciał naskarżyć swojemu agentowi prowadzącemu.

Bezprym

Cytat: Martin Fox w 12 Lipiec 2014, 17:02
Ja nie usprawiedliwiam JKM - ja tylko mówię że Boni to pizda, która najpierw obrażała JKM (i twierdził że JKM kłamie) a potem się sam przyznał że agentem był. A kapuś to kapuś, to się dziwić co nie ma że poleciał na skargę. Kiedyś jakby w pysk dostał to by poleciał naskarżyć swojemu agentowi prowadzącemu.
:parrrty:

cp

#10
Cytat: Martin Fox w 12 Lipiec 2014, 17:02
Ja nie usprawiedliwiam JKM - ja tylko mówię że Boni to pizda, która najpierw obrażała JKM (i twierdził że JKM kłamie) a potem się sam przyznał że agentem był. A kapuś to kapuś, to się dziwić co nie ma że poleciał na skargę. Kiedyś jakby w pysk dostał to by poleciał naskarżyć swojemu agentowi prowadzącemu.

Edit: piszesz, że nie usprawiedliwiasz JKM, ale tak na prawdę usprawiedliwiasz go i jego metody.
A najlepszą metodą na obrażanie, godną Męża Stanu, potencjalnego przywódcy dużego państwa jest dziecinada w stylu 'A masz! Za to, że nazwałeś mnie idiotą!'. I to jeszcze ponoć, w zamierzeniu samego JKM, dyskretnie i na boku, tak żeby nikt nie widział. W najlepszym wypadku to jest poziom sześciolatków w piaskownicy. Aha, żeby było jasne: tak, jak napisałem wcześniej, Boniego też to się tyczy. On też postąpił według etykiety placu zabaw, czyli zaraz po fakcie pobiegł naskarżyć 'dorosłym'.

P.S.
Adekwatną karą powinno być: zlanie tyłka paskiem (JKM-owi za bicie kolegów, a Boniemu za kłamanie), a potem godzina stania w kącie

P.P.S.
Wpis zawiera lokowanie ironii, sarkazmu i złośliwości.

Martin Fox

No ja nie zaprzeczam że sam jestem zacofanym troglodytą, który uważa że danie sobie po pysku jest często lepszą opcją niż ciąganie się po sądach. Ale cóż, świat mamy taki jaki mamy, czyli ciapciowaty, gdzie ludzie się boją prawdę powiedzieć bo może być "niepoprawna politycznie" więc czego się spodziewać...

pawzdy

Od 25 lat mamy SALON i efekty każdy widzi, afera goni aferę, służby zdrowia nie ma, ZUS jest bankrutem podobnie jak cały kraj. Za to salonowi politycy i ich rodziny a także pasożytnicza część społeczeństwa opływają w luksusy. Instytucja Trybunału Stanu jest martwa, żaden polityk nie ponosi odpowiedzialności za nieudolne decyzje działające na szkodę obywateli i kraju. Dla mnie dość salonu, wolę żeby politycy lali się po mordach, stawiali przed Trybunałem Stanu i wsadzali do więzień ale działali dla dobra kraju. Piłsudski aniołkiem nie był ale dzięki niemu dziś mówimy po polsku. Co do JKM to niestety mimo mojego szacunku do niego boję się że nawet jeżeli wprowadzi do sejmu dużo ludzi to część z nich szybko się przefarbuje (wsysną ich partie salonowe) by z koryta choć trochę zeżreć. Bez zmiany ordynacji, przewrotu bądź rewolucji w Polsce zmian nie będzie!
PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

Troll81

Rozumiem że ja jestem Pasożytem....

Dzięki pawzdy  %)

pawzdy

Cytat: Troll81 w 13 Lipiec 2014, 13:39
Rozumiem że ja jestem Pasożytem....

Dzięki pawzdy  %)

Mogę tylko pogratulować życia w luksusie, a na powyższe pytanie odpowiedzieć nie mogę bo nie wiem kim jesteś co robiłeś/robisz. Ale doskonale wiesz o co mi chodziło.
PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

Szopler

[smg id=10333 type=av align=center caption="Korwin Krul ;)"]

Troll81

Fakt... Korwin zdecydowanie czuje ból dupy :D

Tobas

Oprócz miłości do przenajświętszego dzieciątka w pełni zgadzam się z Waldemarem Łysiakiem nt. jego teorii "SALONU", mam szczerą nadzieję, że potrzeba nam oszołoma takiego jak JKM, aby rozp#$rdolić tą hołotę i jeśli trzeba posługiwać się retoryką liścia w ryj, to nie widzę przeszkód. Nasi wschodni sąsiedzi dawno już poszli kilka kroków dalej, więc nie róbmy świętego oburzenia z jego metod, IMO są wyjątkowo eleganckie. Salonowa poprawność polityczna doprowadziła świat do wielkiej czarnej, a raczej ciapatej dziury.

Krzysiak

Cytat: Tobas w 14 Lipiec 2014, 17:44
Oprócz miłości do przenajświętszego dzieciątka w pełni zgadzam się z Waldemarem Łysiakiem nt. jego teorii "SALONU", mam szczerą nadzieję, że potrzeba nam oszołoma takiego jak JKM, aby rozp#$rdolić tą hołotę i jeśli trzeba posługiwać się retoryką liścia w ryj, to nie widzę przeszkód. Nasi wschodni sąsiedzi dawno już poszli kilka kroków dalej, więc nie róbmy świętego oburzenia z jego metod, IMO są wyjątkowo eleganckie. Salonowa poprawność polityczna doprowadziła świat do wielkiej czarnej, a raczej ciapatej dziury.

:p_arr:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Martin Fox

No cóż, JKM może i przeszkadza albo szokuje politycznie poprawnych, ale jak dla mnie jego metody nie są oburzające tylko normalne. A że świat zachodu idzie w stronę ocipienia to szokuje...

krzyszp

Cytat: Martin Fox w 14 Lipiec 2014, 20:56
A że świat zachodu idzie w stronę ocipienia to szokuje...
No sorry, ale w parlamentach Włoskim i Greckim tłukli się już ładnych parę lat temu, wcale ich nie wyprzedziliśmy ani my, ani mieszkańcy wschodu...

Co nie zmienia faktu, że takich rzeczy po prostu nie powinno się robić w odróżnieniu od postawienia niektórych person pod Trybunał Stanu.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Martin Fox

Krzyszp - nie powinno się też wydawać za mąż małych dziewczynek, nie powinno się wysadzać siebie w metrze, nie powinno się ... wiele rzeczy się nie powinno i co?
Szczerze to mam w dupie co się powinno a co nie, mi się tam podoba że JKM co powiedział to zrobił - przynajmniej mam do gościa szacunek że potrafi słowa dotrzymać, nawet jeśli zajęło mu to tyle lat.
Ale jak mówiłem - ja to troglodyta jestem i jak ktoś mi drogę zajedzie to najchętniej tłumaczę przepisy PoRD za pomocą klucza do kół - jakoś najlepiej wtedy to zapamiętują "uczniowie"

Argento

Cytat: Martin Fox w 15 Lipiec 2014, 08:42
...., mi się tam podoba że JKM co powiedział to zrobił...
.

Jakie słowa takie czyny. Ani jedno ani drugie, w jego wykonaniu, nie ma nic wspólnego z honorem.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

sknd

zawsze ceniłem Korwina za (wręcz patologiczną) szczerość i konsekwencję, aż niedawno przeczytałem jego felieton w Angorze, gdzie wyjaśniał, dlaczego nie weźmie Wiplera do swej partii... a tydzień czy dwa później Wipler tam trafił  |-?

Krzysiak

http://www.sfora.pl/polska/Awantura-w-TVP-Bojkotuja-JKM-musial-wyjsc-ze-studia-a70130

Bali się że będzie chciał przybić piątkę ?
Albo coś obieca publicznie jak p. Boniemu ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

zachował się jak dzieciak to go potraktowali jak dzieciaka....

pawzdy

Cytat: Troll81 w 20 Lipiec 2014, 23:16
zachował się jak dzieciak to go potraktowali jak dzieciaka....
Jak dzieciaki to zachowali się lewacy z PO,PIS i kto tam miał być jeszcze. Zabrakło argumentów merytorycznych to zabrali zabawki i poszli do innej piaskownicy bawić się razem (kolejny dowód na istnienie salonu). Notabene jako płatnik abonamentu na rzekomą publiczną telewizję nie życzę sobie nadawania tylko i wyłącznie lewackiej propagandy!
PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

Troll81

Ja uważam że każdy dorosły i normalny człowiek nie będzie dyskutował z JKM gdyż w ten sposób niejako albo zniżyłby się do poziomu podwórkowej bójki jaki reprezentuje JKM albo niejako wyniósł by JKM do rangi polityka.

Ty jako podatnik sobie nie życzysz ale politycy jako ludzie posiadający wolną wolę mogą nie chcieć wejść do studia.

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 21 Lipiec 2014, 18:24
Ty jako podatnik sobie nie życzysz ale politycy jako ludzie posiadający wolną wolę mogą nie chcieć wejść do studia.
Polityk nie ma wolnej woli - polityk to taka kurwa która zamiast dupy sprzedaje swoje poglądy i ma robić to co obiecał wyborcom.

krzyszp

Cytat: Martin Fox w 21 Lipiec 2014, 19:41
...polityk to taka kurwa która zamiast dupy sprzedaje swoje poglądy i ma robić to co obiecał wyborcom.
No, to żeś pojechał...
Co do charakteru większości polityków, to podzielam Twoje zdanie, ale jednak nie tworzyłbym z tego definicji w takim ujęciu. Wg mnie polityk, w odróżnieniu od kurwy, powinien mieć poglądy stałe...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

pawzdy

Cytat: Troll81 w 21 Lipiec 2014, 18:24
Ja uważam że każdy dorosły i normalny człowiek nie będzie dyskutował z JKM gdyż w ten sposób niejako albo zniżyłby się do poziomu podwórkowej bójki jaki reprezentuje JKM albo niejako wyniósł by JKM do rangi polityka.
No i tu się mylisz. Bo ja jako dorosły i normalny człowiek chętnie bym podyskutował z JKM, natomiast zamiast jest wielu lewaków którym za kłamstwa wyborcze i przynależność do reżimu dałbym w mordę!
Cytat
Ty jako podatnik sobie nie życzysz ale politycy jako ludzie posiadający wolną wolę mogą nie chcieć wejść do studia.
Tu także się mylisz. Jeżeli lewactwo nie chciało dyskutować z JKM, TVP powinna wszystkich pogonić do domu i nadać dobranockę wtedy mogłaby nosić znamiona publicznej. Po tym co się stało jest publiczną ale kur.....!


PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

Troll81

CytatNo i tu się mylisz. Bo ja jako dorosły i normalny człowiek chętnie bym podyskutował z JKM, natomiast zamiast jest wielu lewaków którym za kłamstwa wyborcze i przynależność do reżimu dałbym w mordę!
no i właśnie to świadczy ze jesteś na poziomie JKM. Ja na ten przykład nie podyskutowałbym z JKM nawet gdyby mnie w rękę zechciał żałować i czapkować mi do ziemi. I nie dlatego ze mienie się inteligentniejszym czy bardziej oczytanym. Po prostu uważam że z człowiekiem który zachowuje się jak dziecko nie należy dyskutować, tak jak i nie wdaje się w dysputy polityczne z 10 latkiem....

CytatTu także się mylisz. Jeżeli lewactwo nie chciało dyskutować z JKM, TVP powinna wszystkich pogonić do domu i nadać dobranockę wtedy mogłaby nosić znamiona publicznej. Po tym co się stało jest publiczną ale kur.....!
Decyzja TVP to jedna rzecz, Ja mówiłem o decyzji polityków. Każdy z nich mógł wyrazić chęć dyskusji z JKM. Ale nie chciał. Czytaj proszę ze zrozumieniem.

pawzdy

Cytat: Troll81 w 21 Lipiec 2014, 19:55
CytatNo i tu się mylisz. Bo ja jako dorosły i normalny człowiek chętnie bym podyskutował z JKM, natomiast zamiast jest wielu lewaków którym za kłamstwa wyborcze i przynależność do reżimu dałbym w mordę!
no i właśnie to świadczy ze jesteś na poziomie JKM. Ja na ten przykład nie podyskutowałbym z JKM nawet gdyby mnie w rękę zechciał żałować i czapkować mi do ziemi. I nie dlatego ze mienie się inteligentniejszym czy bardziej oczytanym. Po prostu uważam że z człowiekiem który zachowuje się jak dziecko nie należy dyskutować, tak jak i nie wdaje się w dysputy polityczne z 10 latkiem....

CytatTu także się mylisz. Jeżeli lewactwo nie chciało dyskutować z JKM, TVP powinna wszystkich pogonić do domu i nadać dobranockę wtedy mogłaby nosić znamiona publicznej. Po tym co się stało jest publiczną ale kur.....!
Decyzja TVP to jedna rzecz, Ja mówiłem o decyzji polityków. Każdy z nich mógł wyrazić chęć dyskusji z JKM. Ale nie chciał. Czytaj proszę ze zrozumieniem.
W kwestii polityków odpowiedział Ci Martin, po co mam się powtarzać?
PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

Troll81

Wypowiedź Martina mogę tylko traktować jako rodzaj ironii inaczej musiałbym uznać że i JKM ma za kurwę....

krzyszp

IMHO telewizja podjęła decyzję nie polityczną, ale komercyjną. Po prostu większość telewidzów woli oglądać dyskusję (na jakim poziomie by ona nie była - czyli im gorzej, tym lepiej) niż wywiad. Ot, wszystko. A że przy okazji Korwin nie ukrywa swojego zdania w stosunku do dziennikarzy to i nie dziwota, że i oni z nim średnio chcą dyskutować...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

sknd

śmieszne trochę to korwinowskie: lewactwo = wszyscy oprócz nas. Ale jaki śliczny czarno-biały świat się wyłania  ;D

krzyszp

Cytat: sknd w 21 Lipiec 2014, 21:45
śmieszne trochę to korwinowskie: lewactwo = wszyscy oprócz nas. Ale jaki śliczny czarno-biały świat się wyłania  ;D
100% racji!!!
Dokładnie jak z lewicą i prawicą - tylko PRAWICA może o sobie mówić "prawdziwi Polacy"  XD

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Ufol

O Korwinie można gadać godzinami i tematu się nie wyczerpie, zatem tak krótko, jak potrafię. Dla odbudowy polskiej myśli konserwatywnej zrobił tyle dobrego, ile złego. Walczy o pojęcia, lecz często zachowuje się jak ostatni prostak, np. wypowiedzi dotyczące paraolimpiady. Czy policzkując Michała Boniego postąpił słusznie? Jeżeli minister tej, pożal się Boże, cyfryzacji był donosicielem, to rację należy przyznać pajacowi z muszką. Boni, mógł bronić swojej godności, w oparciu o liczne polskie kodeksy honorowe. Miał prawo zażądać pojedynku na pistolety, np. amunicja stosowana na pokładzie samolotów, aby żaden z panów kaleką nie został. Szczegółowe przepisy znajdują się u Boziewicza. Nieszczęsny informatyzator powinien przede wszystkim sprawę przemilczeć, w końcu kamer tam nie było. Jego postępowanie uznaję za godne pogardy. Dostał w twarz, za pomówienie i jeszcze się tym chwali. Co do bojkotowania JKM, potwierdziło ono tylko mój osąd kondycji naszego establishmentu. Uważam, że era autentycznych wybitnych polityków polskich skończyła się z chwilą wybuchu II wojny światowej. Dlaczego? Jak kiedyś ktoś taki wątek założy, to postaram się tam przekonać Kamratów do moich racji. Tu dyskutujemy o Korwinie, który kontrowersji wzbudza mnóstwo, lecz rozumnej refleksji znacznie mniej.

eclipse99

Odbiegając od tematu - luźne skojarzenie do poniższej wypowiedzi

Cytat: Martin Fox w 21 Lipiec 2014, 19:41
Polityk nie ma wolnej woli - polityk to taka kurwa która zamiast dupy sprzedaje swoje poglądy (...)

http://youtu.be/ZGN7b37dn4c
http://youtu.be/suK2M3Y2pfU

Martin Fox

Cytat: krzyszp w 21 Lipiec 2014, 21:54
Cytat: sknd w 21 Lipiec 2014, 21:45
śmieszne trochę to korwinowskie: lewactwo = wszyscy oprócz nas. Ale jaki śliczny czarno-biały świat się wyłania  ;D
100% racji!!!
Dokładnie jak z lewicą i prawicą - tylko PRAWICA może o sobie mówić "prawdziwi Polacy"  XD
Trochę OT się robi, ale w Polsce ciężko o prawicową partię - patrząc na poglądy gospodarcze to lewica, róźni ich to, że jedni to lewica, a inni to katolicka lewica.