Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Porażka | spadek z 1 miejsca (SETI@home Beta)

Zaczęty przez Bober, 21 Sierpień 2007, 13:31

Troll81


Pantarhei

Co się dzieje ze statami Polski?

Czemu mamy ujemne punkty?   :fright:
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

lolek

gdzieś już na forum to było, panowie z GF są teraz international (Robert i Artur)

Pantarhei

Acha. Nie jestem teraz na bieżąco.
Dzięki Lolek.  :)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

eclipse99

#84
Cytat"POLAND FIRST TO FIGHT"

W związku z powyższym sądzę, że to po prostu jakiś błąd.

Szopler

Za RAC nasz i wasz ;)

Troll81

koledzy chyba dług PG spłacaja......

Pantarhei

Cytat: Troll81 w 02 Marzec 2010, 09:50
koledzy chyba dług PG spłacaja......

Ale to mozna spłacać dług punktami, które już się zarobiło? Myślałem że można to robic tylko  na bieżąco.

http://pl.boincstats.com/search/result.php - Robert chyba nadal jest polskim userem, choć faktycznie ma ujemne punkty.
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

apohawk

Cytat: Troll81 w 02 Marzec 2010, 09:50
koledzy chyba dług PG spłacaja......
Spłacają albo pracują na 15. marca.
No good deed goes unpunished.

Pantarhei

Polska dalej sobie leci w dół a GF zniknęło z zestawienia polskich teamów. http://pl.boincstats.com/stats/boinc_country_stats.php?pr=bo&st=0#11
http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_stats.php?pr=bo&st=0&co=12#1

Rozumiem, że jakbym nawet liczył dla zespołu internacjonalnego a sam miałbym zadeklarowana polska narodowość to punkty i tak by kraj zasilały?

A ktoś wie gdzie te punkty Polski idą, przecież nie przepadają tak w ogóle? Szkoda mi tej Polski bo zapaść jest ogromna, a już Czesi byli blisko.  :(

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

apohawk

"International" to też "kraj".
No good deed goes unpunished.

Aegis Maelstrom

Tak to jest, kiedy koledzy z "GPU Force" zmienili narodowość. 3rni teraz liczy jako Szwed, Robert "Poland first to fight" Zarecki jako apatryda, podobnie Artur.

Ja tam robię swoje i kraju nie zmieniam.  :P

Pantarhei

No to zdaje się, że polskie punkty poszły do Holandii.
Czyżby częste przejęzyczenie Poland/Holand?  ;)
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Troll81

NIe ma Holand jest Netherlands....

Troll81

Za 71 dni wypadamy z Top10 zespołów :(

Szopler

NO WAI ;)
Podciągniemy Einsteinem ;)

tito

Einsteinem nie da się podciągnąć. Nie oszukujmy się, pozycję w total można poprawić tylko grafikami, a na tym polu jesteśmy dosyć ciency. I raczej już na to nie poradzimy  :(

Troll81

potrzeba nam mocnego "pierdolnięcia"

czyli dobrze przygotowanej i skierowanej akcji marketingowej. MOże jak kolega wysmaży filmik (a moze mnie się w końcu uda wyskrobac czas....) to trzeba będzie zrobić akcją reklamowo -propagandową.

Szopler

Einstein działa na CUDAch też ;).
Ja mogę swoją grafę znów odpalić, ale jak mi ktoś klimę zasponsoruje :P bo już mam w pokoju 26°C i nie mam co z nadmiarem ciepła robić...

lolek

Jak chcesz punktów to na grafie odpal PG. Dziś się schłodziło i moja grafa wróciła do liczenia milki  :whip:

tito

Schłodziło? Ja mam laptopa z GTS9800 i liczy 24/dobę bez względu na temperaturę. Ku chwale team-u.  :attack:

lolek

 :whistle:

Troll81

RACu nam trza.....

tito

Popatrzcie na PNT. Tak naprawdę to poza projektami GPU nie mają na koncie zbyt dużo pkt. Np w QMC ja jeden mam więcej niż Oni wspólnie, a mam ledwie 250k.
Ale jakby nie patrzeć to ludzie nie patrzą na poszczególne projekty tylko na total. Niestety.

Szopler

Ehh... w imię ratowania honoru odpalę od czerwca DNETC, a na lapku Einsteina via GPU...
Do tego w jednym projekcie cisnę aby być na 1 miejscu na świecie (ciężko) - obecnie koło 28 miejsca :)

simonic

Ja w poniedziałek dołożyłem drugą 450 GTS do PrimeGrid... male punkciki ale może też pomoga....
BTW Mam do sprzedania 8800GT fabeycznie mocno podrecona...


patyczak

Cytat: tito w 25 Maj 2011, 19:44
Ale jakby nie patrzeć to ludzie nie patrzą na poszczególne projekty tylko na total. Niestety.

He he, to ja jestem jakiś dziwny bo zawsze patrze na poszczególne projekty, a nie na łączną liczbę punktów  ;D
Zresztą dlatego jestem zwolennikiem dużych sygnaturek  ;D
Skeczu z papugą nie będzie



andy101fah

Staram się jechać ostro i też lubię duże sygnaturki. Panowie do dzieła. 1 szt gtx 460 w primegrid daje 300 000pkt dziennie. A nówkę można kupić za 400zł. Więc do dzieła.



Tomasz R. Gwiazda

jakby jakiegos arta walnac koszty a zyski to moze by ludzie przyjrzeli na oczy :)

gtx 460 - daje 300k pk w PG
inna tyle w Dnetc

itp

Troll81

niestety nie amm 400 :( w ogóle nie mam kasy bo teraz jakiś ciul zajumał mi lusterko od autka i kpsztować toto bedzie.....

lolek

Kasa na sprzęt to jeszcze nie jest tragedia - kasa na rachunki za prąd to jest problem  :wacko:

tito

Cytat: lolek w 26 Maj 2011, 11:26
Kasa na sprzęt to jeszcze nie jest tragedia - kasa na rachunki za prąd to jest problem  :wacko:

Z ust mi to wyjąłeś. Gdyby nie rachunki to hoho. A tak przędę na 2 laptopach.

Troll81

#112
http://home.arcor.de/necro_la/BoincFarm.jpg

niektórzy mogą się prądem nie przejmować.....

znamy kogoś z energetyki??

mimeq

Cytat: andy101fah w 26 Maj 2011, 07:49
Staram się jechać ostro i też lubię duże sygnaturki. Panowie do dzieła. 1 szt gtx 460 w primegrid daje 300 000pkt dziennie. A nówkę można kupić za 400zł. Więc do dzieła.




Gdzie bo sie przymierzam a w sklepie ktory mam pod nosem najtansza to:

http://www.alsen.pl/podzespoly-pc,k20/karty-graficzne,l115/palit-geforce-cuda-gtx460-sonic-1gb-ddr5-256bit-2xdvi-hdmi-d-sub-box,p26003.html


Troll81

niedługo łykamy rosję ale bez dźwignięcia RAC o jakieś 1,5 mln nie mamy co myśleć o utrzymaniu się w Top 10 w dłuższej perspektywie. Przy założeniu przęciętnego RAC usera na poziomie 2k potrzebowalibyśmy 750 nowych liczydłowych. Zakładjąć że część z nich ma grafy zapotrzebowanie wyniosłoby ok 500. Ma ktos pomysł jak zaprosic 500 osób??

Krzysiak

Czym się różni seti@home od seti@ghome beta ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

beta jak sama nazwa wskazuje służy do testów aplikacji i innych. Jest większe prawdopodobieństwo wysypywania się próbek, restartów a nawet zwisu komputera. W projektach alfa i beta bierzesz udział na własną odpowiedzialnosć i nie miej pretensji za szkody wyrządzone.

MarcinB

Cytat: Troll81 w 07 Listopad 2011, 13:31
Ma ktos pomysł jak zaprosic 500 osób??
Jedyne co można zrobić to zwiększyć nakłady na reklamę .Rozsyłać do obecnych członków zaproszenia do polubienia naszej strony na facebooku albo kanału na Youtube. Naszywki ,loga ,nalepy na samochody albo żeby wlepić w tramwaju czy autobusie ;p itp

Troll81

dlaczego polska dostała ujemne kredyty?

   Poland    22,078,074,078     33,983,364     -135,645,607     -174,992,938    

armar