Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Twój ulubiony Serial

Zaczęty przez Wespo, 07 Kwiecień 2008, 22:52

Tomasz R. Gwiazda

AiDec no normalnie trafiles w gusta :D
wszystko to co ja

AiDec

To moze trafie i z nastepnym ;) - jak skoncze Mentalisty (a mam troche do nadrobienia), to przymierzam sie do `Lie to me`.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

no ba :) oczywiscie ze trafiles

Dobry news to taki ze Lie to me dostalo kolejne sezony


Ja akurat z tym wszystkim co wyminiles jestem w miare na bierzaco

legis

Dzięki za pomoc wybrałem na początek Fringe

AiDec

Info o Spartacusie: http://www.swiatseriali.pl/seriale/spartakus-krew-i-piach-558/news-seks-krew-i-piach,nId,290461



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

co lepsze prequel kreca :) podtytul Gods of the arena :)

emik

ja w wakacje uwielbiam te letnie seriale:

Burn Notice
Leverage
Eureka


emik

wczoraj obejrzałem pierwszy odcinek nowego serialu The Event  i jestem miło zaskoczony i czekam na więcej

Cytat
The Event to konspiracyjny thriller skupiający się na postaci Seana Walkera (Jason Ritter), który bada tajemnicze zniknięcie swojej dziewczyny, Leily (Sarah Roemer). Niechcący zaczyna on odkrywać największy przekręt w historii Stanów Zjednoczonych. Jego poszukiwania będą oddziaływać na życie eklektycznego zespołu nieznanych ludzi, w skład których wchodzi: nowo wybrany prezydent Martinez (Blair Underwood), Sophia (Laura Innes), która jest liderem grupy oraz teść Seana (Scott Patterson). Ichh przyszłość jest na takim torze w globalnej konspiracji, który mógłby zupełnie zmienić przeznaczenie ludzkości

a tak ogólnie, to wreszcie zaczął się sezon z nowymi CSI, House, Dexter, a już wkrótce Caprica, SGU, V, Walking Dead



emik

trudno będzie przebić Trójkowego :attack:


gregre

Roswell, Chirurdzy, Z archiwum X, Dr. House i czasami Kryminalne zagadki

Arthusp

Ostatnio - The Big Bang Theory - mistrzostwo w kategorii serial komediowy :-).
W tzw. międzyczasie: Farscape.

Slavkoyama

W zasadzie staram się nie oglądać seriali, bo to zdradliwe cholerstwo - jak wciągnie, to zabiera strasznie dużo czasu. Ale jak już mam się dać wciągnąć, to zdecydowanie MASH, a potem dłuuuuuugo nic.

tomeh

alternatywy 4
Mision inpossibile z lat 80
To jest Temat - tematy z różnych dziecin życia

emik

z nowych seriali polecam:

The Event - konspiracyjny thriller skupiający się na postaci Seana Walkera (Jason Ritter), który bada tajemnicze zniknięcie swojej dziewczyny, Leily (Sarah Roemer). Niechcący zaczyna on odkrywać największy przekręt w historii Stanów Zjednoczonych. Jego poszukiwania będą oddziaływać na życie eklektycznego zespołu nieznanych ludzi, w skład których wchodzi: nowo wybrany prezydent Martinez (Blair Underwood), Sophia (Laura Innes), która jest liderem grupy oraz teść Seana (Scott Patterson). Ichh przyszłość jest na takim torze w globalnej konspiracji, który mógłby zupełnie zmienić przeznaczenie ludzkości

The Walking Dead - Ekranizacja kultowego komiksu pod tym samym tytułem. Serial opowiada o grupie ludzi starającej się przeżyć w świecie opanowanym przez zombie. Dowodzi nimi policjant Rick Grimes.

no i oczywiście kolejny sezon Dexter, House, CSI, Fringe, SW:Clone Wars


Tomasz R. Gwiazda

niedlugo obejrze sobie Event i Walking Dead

w kolejce jeszcze: Covert Affairs, Deep, Lost Girl, Persons Unknown, Rubicon

czekam na styczen i powrot V oraz Californication
oraz nowy sezon Spartacusa :D

emik

u mnie w kolejce również Persons Unknown, Rubicon, Undercovers i Nikita


Tomasz R. Gwiazda

Dexter 6x12 This Is The Way The World Ends

mega odcinek!!!

emik

u mnie w kolejce czeka jeszcze 5 sezon - aż wstyd

teraz nadrabiam zaległości i raczę się Spartacusem


Tomasz R. Gwiazda

mmm Spartacus :)
Juz sa trailery kolejnej czesci


swoja droga ostatni odcinek Person of interest tez swietny byl

Martin Fox

jak dla mnie mentalist
a co do spartacusa... szkoda mi trochę gościa że mu się zmarło, ciekawe jaki będzie nowy...

Tomasz R. Gwiazda

http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/18051/Spartacus_Vengeance_nowe_grafiki_i_zwiastun/

Cyfron

Big Bang Theory u mnie na tapecie ostatnio - świetny serial do śniadania/kolacji - trwa ~20 minut, lekki, przyjemny, fajne gagi. Pierwszy sezon powiedziałbym średni, ale potem coraz lepiej :)

Tomasz R. Gwiazda

no ba BBTH to moja stala pozycja :)