zasadź drzewo - polska akcja!

Zaczęty przez NalesnikLD`, 15 Październik 2008, 21:57

Pigu


TJM

#81
Na yaroldsie zarejestrowałem się parę dni temu, jak zobaczyłem posty na początku tego tematu. Utopii nie znam, jest tam otwarta rejestracja ?  :ph34r:
Mój drugi system wymiany to samoróbka jednego ze znajomych, stary jak świat - powstał w okolicach 2002 roku bo było wtedy kilka konkursów gdzie dało się nabić sobie punkty %-) Userów mało ale te 50-100 klików dziennie da się nabić zwłaszcza przy unikalnych URLach (w przeciwieństwie do yaroldsa, da się kliknąć na tylko jeden link z jakiegoś serwera dziennie). Rejestracji od lat nie ma i raczej nie będzie.

Yarolds bardzo mi się podoba, można tam dodawać linki z różnych serwerów czy tylko raczej z tych z których inni dodają ? Chętnie dodałbym sobie jedną stronkę żeby trochę rozpędzić licznik odwiedzin, który dość ciężko oszukać %-)

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Pigu

serwer jest raczej do gier, nie stronek, acz zawsze możesz obadać (acz zdaje się, że pajacyka nie przyjmuje)

utopia jest opisana w wątku o miasteczku - daje nam grubo ponad 1,5k klików dziennie, acz chyba działa tylko dla miasteczek

emik

udało mi się równo trafić w 10k:



TJM

#84
No niestety yarolds nie łyka mi innych linków niż te najbardziej znane gry, nawet gdy chciałem wspomóc kumpla i zapodać jego ref link do gry która jeszcze jest w fazie beta, został odrzucony przez moderatorów.
Ale ma to też dobre strony, bo jest bug w skrypcie który pozwala mi zbierać creditsy klikając na linki innych, mając w swoim profilu jeden nieaktywny (zablokowany przez moda) %-) Pogram tymi punktami na loterii, może coś wygram  XD
Btw na yaroldsie da się ostro cheatować %-) Między moim kompem a serwerami WWW zawsze stoi proxy na squidzie, skonfigurowałem je więc tak, żeby nie ładowało np. żadnych stron z *.myminicity.com jeśli user agent to FF. No i w ten sposób sam mogę odwiedzać stronki (moja główna przeglądarka to Opera, do klikania używam FF) a nie tracę czasu na załadowanie się i wyświetlenie miasteczek przy klikaniu. Punkty dostaję, niestety użytkownikom kliknięcia się nie naliczają (sorry winnetou, life is brutal %-)). Mógłbym podobne tricki zrobić też dla innych stronek ale to nie ma sensu, jedynie mmc mnie wkurzają bo zamulają kompa tym rysowaniem się miasteczek %-)

EDIT: Chociaż mniej drastyczną metodą jest blokada zawartości w Operze i bloknięcie samego apletu javy mmc lub plugin blokujący do FF - clicki się zaliczają a przeglądarka nie muli.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

KrzychuP

Ja doklikam sobie do 30 miejsca, a potem przerzucam się na pajacyka  ;D

Pigu

TJM - flashblock do ff załatwia sprawę

TJM

Domyślne blokowanie zawartości w Operze działa znacznie lepiej (zaznaczam konkretny aplet którego ma nie być) i już nie muszę nawet FF używać do klikania. Pigu skąd naskrobałeś tyle punktów na yaroldsie ?  |-?

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Pigu

skrypty klikają za mnie cały czas :attack:

TJM

Hm ja chciałem sobie w autoicie skrobnąć skrypt do obsługi wszystkich spotykanych na yaroldsie linków, dla tych na których nie trzeba nic robić to łatwizna (sprowadza się do otwarcia okna IE z linkiem, poczekania na załadowanie i zamknięcia), gorzej z tymi gdzie trzeba coś kliknąć, musiałbym implementować rozpoznawanie grafiki a to ciut czasochłonne.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

Pigu

punkt zalicza się chyba również bez podjęcia tych działań

KrzychuP

owszem zalicza po odpowiednim czasie spędzonym na stronie, ale po to zrobili "H.A.T.-a"
jak nie wpiszesz mu nic, to Ci poblokuje linki z klikaniem

Pigu


TJM

Kurcze przebimbałem paręnaście tysięcy kredytów na loterii  XD Początkowo kupowałem normalne tickety, żeby mieć wszystkie liczby i chociaż jedynkę trafić, ale nie chciało mi się wpisywać tyle, więc olałem to i 99% ticketów kupiłem z random numerami. No i z moim mega szczęściem wylosowane zostały 3 liczby z 4, których nie miałem na żadnym tickecie  XD

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

KrzychuP

tak wszystkie totolotki działają  XD

Pigu

http://pigu.posadzdrzewo.pl/  drzewko numer 4 :parrrty:

KrzychuP

gratulejszyn

ja pozostaję na 30. bo kliki wykorzystuję gdzie indziej.

emik

brrrawo Pigu - ja okupuję 11 miejsce


Pigu

moje drzewko urosło już do rozmiaru 3ciego :attack:
http://pigu.posadzdrzewo.pl/

Pigu

w sumie zabawa się skończyła (po 25 kwietnia) więc raportuję iż osiągnięto drugie miejsce z 152442 kilkami %) od dziś oficjalnie tego nie koxam

emik

ale już niedługo znów się zacznie ;D