[Pomysł] Ulotki, broszury

Zaczęty przez Kryniek, 20 Kwiecień 2009, 14:01

Vega

nie, dziś nie idę, bo jutro do pracy, Jadę jutro właśnie. Co prawda po maximum, ale i tak ciągle latają :) Poza tym jedziemy obserwować coś oprócz meteorów ;)

Cyfron

Jak się zachowuje piwko po otwarciu i wyjaśnić zaskakujące i tajemnicze znikanie tego trunku w niewyjaśnionych okolicznościach?  :parrrty:

Vega

to też, ale już po obserwacjach właściwych ;)

Troll81

A ja może dziś dołączę do braci spogladającej w gwiazdy.Tylko że chmury zapowiadają....

lolek

Zastanawiam się nad zostawieniem kilku ulotek w lokalnej przychodni. Mam zamiar je położyć wśród ulotek z lekarstwami. Tylko nie wiem czy nie skojarzymy się wtedy z koncernami farmaceutycznymi...

Troll81

bierz pod uwage grupę docelową :D jeśli to przochodnia studencka to może byc zainteresowanie :D

lolek

Przychodnia jest ogólna, ale zlokalizowana w pobliżu liceum i jak ostatio tam byłem to ciągle kręciły się osoby w wieku 17-20 lat. Będę tam w przyszłym tygodniu to zostawię kilka na próbę. Może ktoś się zkusi  :)

Troll81


Tomasz R. Gwiazda

przychodnia to swietny pomysl :D

przy tych kolejkach co sa i oczekiwaniu na wizyte to ludzie czytaja nawet instrukcje obslugi gasnicy i zasady bhp na scianach :)

Troll81

może to i dobry pomysł? u fryzjera też by można :D

lolek

Tak sobie pomyślałem, że każdy od czasu do czasu bywa w takich miejscach i mógłby zostawiś tam po kilka ulotek. Do fryzjera idę za miesięc to może wrzucę kilka sztuk do czasopism z fryzurami i ze dwie położę luzem, żeby personel nie zauważył i do śmietnika nie machnął wszystkich.

Troll81


Cyfron

ale chwali się takie postępowanie :)  :respect:

Limol

ciekawy sposób na promowanie DC ciekawy ciekawy :D
http://www.youtube.com/user/TOMVANLIMEN welcome :D


Cyfron

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to mogę wydrukować dla niego ulotkę naszego zespołu (http://www.boincatpoland.org/wiki/Grafika:Broszurka_BOINC_PDF_wersja_poprawiona.pdf) i mu ją wysłać za koszt datku na SKB@P.

Teraz np Trolowi produkuje 500 sztuk ulotek - sam będzie musiał sobie to poskładać  %)

Chętni pisać PW

Cyfron

W dniu dzisiejszym wysłałem Trollowi 500sztuk broszurek teamowych (Troll sobie sam je poskłada i zszyje)

Troll przeleje kasę na SKB@P za te ulotki.

Jacyś chętni, żeby pokazać, że potrafią też rozdawać ulotki ?;>
Bez "kremopacji"  :attack:

Troll81


Cyfron

Dobra - byłem w Makro i kupiłem trochę papieru w związku z czym, w przeciągu tygodnia jestem w stanie wydrukować około 1200 ulotek.

Chętni?

Tomasz R. Gwiazda

tez moge drukowac

tylko nie widzialem nikogo kto by sie zglosil do rozkladania...

Troll81

ja już przyjąłem swoją partię od Cyfrona. Powinna dojść jutro. Potem puszcze w obieg :D

lolek

ja na moje niewielki potrzeby ulotkowe sam sobie drukuję  :)

Cyfron

z tego, co Trol mówił, to ulotki do niego doszły, teraz współczuje facetowi składania tego  %)

Troll81

ano, chory pies..... ale będę składał....

Cyfron

Dziś wyprodukowałem kolejne 250 ulotek - chętni ?

Rysiu

Ja bym z chęcią przyjął jakąś być może niezbyt wielką ilość jak na Wasze możliwości.

Tylko skąd jesteście? Wrocek? Kraków? Daleko troszkę  ???

Troll81

MOżna wysłać pocztą. Ale teraz to pewnie dojdzie po sylwestrze

Cyfron

nie widzę problemu, że bym wysłał :)

Troll też trochę ulotek po zlocie ma (albo już nie ma?   ??? )

Troll81

Jeszcze są :D w sporym zapasie :D

Cyfron

No to ile Rysiu chcesz tych ulotek ?  8)

Rysiu

#69
Cytat: Cyfron w 15 Grudzień 2010, 20:43
No to ile Rysiu chcesz tych ulotek ?  8)
Myślę, że bez nadmiernej przesady ale jakieś 200 sztuk bym łyknął - będzie najwyżej na zapas.

Troll81

jak mi się skończy urwanie dupy w robocie to postaram się podesłać. Ale to dopiero po świętach...

Cyfron

to ja wydrukuje, zapakuje i wyślę (pewnie też dopiero po świętach to będzie)

Dostaniesz to do złożenia samodzielnego - mnie się nie chce tym zajmować  :shame:

Rysiu

Może być po świętach - napiszę do Ciebie Cyfron PMkę.

Obym tylko miał gdzieś do połowy stycznia na Warsztaty  XD (http://www.boincatpoland.org/smf/oprogramowanie/warsztaty-mpar/msg126435/#new)

Cyfron

myślę, że jak nie w tym tygodniu, to najpóźniej w następnym wydrukuje, tak że po nowym roku wysyłam paczkę INpostem (jeśli obsługuje Twoją mieścinę) i powinno w miarę prędko dojść  :parrrty:

Rysiu

Listonosz do mnie wpadł i chciał 200 zł pobrania za ulotki  XD

Cyfron

Poważnie mówisz?!

Miała być z zadeklarowaną wartością, a nie za pobraniem!! :wth:

Rysiu

Sam nie wiedział czy to pobranie, czy ubezpieczenie i po rozmowie stwierdził, że jeżeli Jego nabieram to po pieniądze wróci  XD :deadman:

Paczkę dostałem  :respect:

Cyfron

Masakra...

A jak masz - ładne ulotki?
Ile już złożyłeś?  :arrr:

Rysiu

Cytat: Cyfron w 27 Grudzień 2010, 21:46
Masakra...

A jak masz - ładne ulotki?
Ile już złożyłeś?  :arrr:

Nie wiem czy Wy je zszywacie?

Zszyłem 50 sztuk - skończyły się zszywki.

Wszystkie pozostałe na razie poskładałem.

Cyfron

wydaje mi się, że jak są ładnie złożone (dobrze i ciasno) to nie trzeba ich zszywać.
Chociaż zszyte lepiej się trzymają i w ogóle :)

Ogólnie jak uważasz  :arrr: