Ogólnopolski zlot BOINC@Poland 2010 w Krakowie

Zaczęty przez Cyfron, 17 Czerwiec 2010, 13:14

Mori

Wywołaj sobie, Trollu, nie chce mi się wrzucać jeszcze raz (koniec końców to samo, co wrzucałem tu, tylko, że byłoby w oryginalnych wymiarach, a nie zmniejszane trochę dla forum). IrfanView Ci pozwoli wywołać (choć bez żadnych opcji), Lightroom i Photoshop od Adobe też, pewnie są jeszcze jakieś softy do tego :P

Cyfron

Trolu - podeślę Tobie jeszcze jakieś zdjęcia samego lab i coś wybierzesz.

Możesz napisać jakiś zalążek artykułu, mniej więcej sformatować, a później ładnie to zrobimy :)

Troll81

Jak zanjdę czas to zajme się artem. Ale ostatnio jestem w głębokiej dupie z czasem :(

A tymczasem newsy lezą odłogiem :( nikt nie pisze ze mamy już 6000 zarejestrowanych userów ani innych newsów. Nie ma kto przejąć pisania newsów z Boincstsats na naszej głównej :(

Troll81

a photoshopa nie posiadam. nie bądź leniwy i wrzuć mi toto na maila :D będzie mi łatwiej zająć się artem :)

Cyfron

newsy z boincstats, które uznaję za ciekawe, to dodaję w miarę na bieżąco - "wolnego" pisania na jakieś luźne tematy nie potrafię robić. Jakby ktoś napisał tekst, to ja bym go sformatował i wrzucił jako post na Wiki - chętny ktoś?

Troll81

Ja zaniedługo znów zabiorę się za newsletter a do niego chciałbym dopiąć art o spotkaniu (na którym nie byłem :( )

Cyfron

spokojnie - wspólnie coś na pewno smacznego wysmażymy :)

Troll81

Marny szkielet ale już jest. Tych RAWów coś nie mogę wyekstrachować :( irfan mi coś pieprzy o braku pluginu.

Jak mi podacie w jakiej kolejności zdjęcia zamieścić to by sporo ułatwiło :D

Kiedy następny zlot??

Szopler

To - http://www.software.com/irfanview-plugins-9374-1 zainstalowałeś? :ph34r:

Cyfron

jak się ten zalążek gdzieś pojawi, to daj znać i podeślij linka :)

Troll81

#130
http://www.boincatpoland.org/wiki/7-8_sierpnia_2010_Og%C3%B3lnopolski_zlot_cz%C5%82onk%C3%B3w_BOINC%40Poland


Cyfron

Cytat: Troll81 w 10 Sierpień 2010, 22:33
http://www.boincatpoland.org/wiki/7-8_sierpnia_2010_Og%C3%B3lnopolski_zlot_cz%C5%82onk%C3%B3w_BOINC%40Poland

sprawdzać, oceniać, poprawiać i wysyłać newsa/artykuł  :arrr:

Mori

O, moja nazwa projektu Cyfrona przeszła? :)


Troll81

Świetnie rozwinięty Art :D jeszcze kilka szlifów i można ruszać :D


Cyfron

a co Trolu chciałbyś tam poprawić? bo by wypadało to jak najprędzej pchnąć i umieścić.

Bo czekam na tego newsa, żeby dopiero po nim dodawać nowe newsy z boincstats, a jest już kilka...

Troll81

To wal newsy. Spotkanie już się odbyło. Dorzuci się je do newslettera.

Wypadłoby wymienić uczestników spotkania i jakie korzyści wniknęły z dyskusji. może jakieś pomysły się pojawiły?

Cyfron

#138
Pomysł z tym zapraszaniem kół naukowych studentów informatyki - jest w jakimś wątku na forum - nie pamiętam już gdzie ;)

A kto był:
Vega,
Cyfron,
Kret_polny,
Mori,
Genn.

jeszcze jakieś pomysły ?

EDIT:
artykuł wyedytowany - teraz pasuje ? ???

Troll81


Genn

Cytat: Troll81 w 12 Sierpień 2010, 20:12
Wypadłoby wymienić uczestników spotkania i jakie korzyści wniknęły z dyskusji.
Z korzyści to trzeba wspomnieć o tym, że dowiedzieliśmy się, że nie można mówić wiatrak na wentylator.  ;)




WUPES

Cytat: Cyfron w 17 Czerwiec 2010, 13:14
Witajcie

Planujemy zlot tegoroczny zrobić w Krakowie.

Proponowane spanie (akademiki AGH):
http://www.taniehostele.pl/index.php?lang=pl
Można poczytać co gdzie i jak kosztuje, w jakich warunkach.

Tutaj dyskutujmy konkretną datę zlotu i niech zgłaszają się osoby chętne do uczestnictwa.  :parrrty:




Chętni:
1. Cyfron
2. Mori
3. Kret_polny
4. Vega
5. momi76
6. Genn

Data:
7-8 sierpień 2010



a niech to........ przegapiłem  :(  ten wątek i się nie dopisałem na spotkanie   :parrrty: a jestek krakusem i termin był dobry !

Vega

zawsze można zorganizować kolejne ;) Co Wy na to?

Tomasz R. Gwiazda

co za peszek... bede na szkoleniu w Kraku 13-17 :>

Troll81

Ja bardzo chętnie :D zapraszam tez do wrocka :D


Vega

Tomasz R. Gwiazda,  zostań do soboty w Krakowie, to możemy zorganizować spotkanie 18.09 :)

Troll81

a we wro dziś frekwencja dopisała :D 4 osoby były :D