Milkyway@home

Zaczęty przez Bober, 28 Sierpień 2007, 22:40

Troll81

poganiacz to skrypt wymuszający raportowanie próbek i zaciąganie nowych w projekcie :D

Ja myślę że backup odtworzyli bo 2 miechy temu było coś co chcą odzysakć :D a teraz przeywrócą backup który zrobili zanim cofnęli się w czasie o 2 miechy... Mam nadzieję że admin poyślał o zrobieniu backupu bazy zanim rozpoczął całą te operację.... bo inaczej to go ludziska za jaja powieszą......

X X X

Cytat: Troll81 w 29 Lipiec 2009, 16:41
poganiacz to skrypt wymuszający raportowanie próbek i zaciąganie nowych w projekcie
A czy taki skrypt jest dostępny pod Windows?

Oj, będziemy wieszać za jaja, i to na głównym placu miasta!

AiDec

Cytat: 7NBI_Zarecki Robert w 29 Lipiec 2009, 17:03
Cytat: Troll81 w 29 Lipiec 2009, 16:41
poganiacz to skrypt wymuszający raportowanie próbek i zaciąganie nowych w projekcie
A czy taki skrypt jest dostępny pod Windows?

http://www.boincatpoland.org/smf/milkywayhome-113/optymalki-gpu-cpu-pod-milke/

Post podajze 18-ty.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

X X X

Rewelka, teraz już wiem, dlaczego inni łapią WU przede mną. ;)

AiDec

Takoz dlaczego B@P lapie WU przed reszta swiata :P. Ech, gdybysmy jeszcze sprzet mieli taki jak reszta swiata...



A propos bledow serwera Milky:

CytatServer Crash
July 29, 2009
Our database crashed or got corrupted this morning and it's looking we lost a lot of user accounts and credits. For now if you lost your account just make a new one. We're looking into this right now and are trying to restore all that we can.
--Travis



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

3Rni

fajnie  :fright: inny nick, kupa pkt poszła do nieba a właśnie drugi dzień bujałem druga kartę i pięknie RAC rósł a tu takie jaja  :P
jescze tylko boincstats  pamietam moje pkt.... oddajcie moje 2 mln  :attack:

tito

Rrrwaaa - mi też połowa w kosmos poleciała.

Pigu

ee? o co chodzi? u mnie wszystko ok, OhmTeszka tyż |-?

3Rni

u mnie juz po bólu, odzyskałem pkt... zagubili tylko jakieś 10k

OxyOne

hehe ale fajnie 20kk w plecy hehe od nowa zabawa...

AiDec scigasz mnie... mamy teraz rowne szanse...

hehe teraz ty gonisz...

Trzeciak ty sie tak nie smiej bo tez gonisz...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

TRZECIAK

Cytat: 3Rni w 29 Lipiec 2009, 19:30
u mnie juz po bólu, odzyskałem pkt... zagubili tylko jakieś 10k

U mnie też niby wróciło do normy ale ok 50k pkt w plecy + wszystkie pkt od wczoraj, bo ich też coś niewidze więc kolejne 160k.
W sumie dobrze że punkty wróciły do normy, szkoda tylko tych ok 200k  :( i mam nadzieję że znów czegoś nie zmalują, bo będzie kicha.
Przez całe zamieszanie nasza drużynka spadła dziś na 17 miejsce.
A jakie zamieszanie w statach  :) podobne do tego jak milka ruszała na ATI.


Troll81

trza było porobić screenshoty sygnaturek :D

emik

a światowym liderem został user: CampaignForLiberty.com - prawie 116mln w plecy


Troll81

no to sie chyba chłop pochlastał.... alke ładnie będą wyglądały wykresy na boincstats :D

satanetv

Mi niestety nic nie wróciło. Ale ja jestem tylko 650k w plecy. Jak nie wrócą te punkty to chyba odpuszczam kupowanie 4870x2  >:(

Rysiu

Cytat: emik w 29 Lipiec 2009, 20:23
a światowym liderem został user: CampaignForLiberty.com - prawie 116mln w plecy
:deadman:

AiDec

Cytat: satanetv w 29 Lipiec 2009, 21:00
Mi niestety nic nie wróciło. Ale ja jestem tylko 650k w plecy. Jak nie wrócą te punkty to chyba odpuszczam kupowanie 4870x2  >:(

Kup, kup. Wtedy te 650k to w 3 dni odrobisz :). My z OxyOne jakos nie plakalismy - smialismy sie tylko z przetasowania. Bo majac 4870x2 ze wszystkiego smiac sie mozna  ;D.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

stn

A te wszystkie statystyki mają swoją db z punktami? Jak tak to możnaby o backup poprosić.

AiDec

Spoko, za dzien-dwa Boincstats sie zaktualizuje.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

stn

Ale chodzi o to, że napisali by skrypt który sprawdzałby ile puntów ubyło na BoincStats dla danego konta i dodawał tyle punktów. Obeszłoby się bez większego krzyku jeżeli nie mają backupu.

TJM

Wystarczy, że któryś z sajtów ze statsami ma backup XMLów - z takiego backupu wszystkie statystyki na pewno da sie przywrócić, trzeba tylko na kolanie napisać parser który zasiorbie dane i wciśnie do bazy - paręnaście minut roboty dla ogarniętego programisty PHP.

W razie jakiejś pilniejszej sprawy - jestem często dostępny na kanale IRC B@P, na forum czasami zapominam zajrzeć lub nie mam czasu.

TRZECIAK

Statystyki już w większości serwisów pokazują prawidłowo punkty choć na Boincstats jeszcze jest sporo bałaganu, ale pewnie jutro się unormuje.


satanetv

No punkciki wróciły do normy. Mam nadzieję, że więcej się to nie powtórzy.  XD

patyczak

U kogo wróciły, u tego wróciły  XD
Skeczu z papugą nie będzie



TRZECIAK

Jak już pewnie wszyscy zauważyli pojawiła się jakaś testowa aplikacja do liczenia Milki na kartach Nvidii.
W związku z czym mam pytanie czy ktoś to odpalał ew. co z tym czymś zrobić ? Czy to trzeba sobie jakoś skompilować czy jak ?


maxim

Jakis czas nie zagladalem na forum. Oplaca sie liczyc milke ? Mam Radeona 4870. Wykorzystuje to grafike w jakis sposob ?

pozdro

AiDec

Cytat: maxim w 16 Sierpień 2009, 00:09
Jakis czas nie zagladalem na forum. Oplaca sie liczyc milke ? Mam Radeona 4870. Wykorzystuje to grafike w jakis sposob ?

pozdro

No ba, oczywiscie ze sie oplaca :)  i witamy ponownie Maxim :). Skocz do dzialu http://www.boincatpoland.org/smf/milkywayhome-113/optymalki-gpu-cpu-pod-milke/ w sprawie liczenia na Twojej grafie, a zarobisz na niej do 100k dziennie :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

maxim

#547
Aidec masz gadulca coby pogadac na zywo ? Zapisalem sie do projektu ale z apierona nie pobiera probek pod GPU.

EDIT:

Jesli moge to poprosze o intrukcje krok po kroku bo z obiegu wypadlem. Zainstalowalem optymalke go GPU i bledy wyywala. Kurde nie mam czasu sie bawic z tym a kredyty by sie przydaly,

Pomozcie koledzy !!

Pozdro

AiDec

Cytat: maxim w 16 Sierpień 2009, 00:48
Aidec masz gadulca coby pogadac na zywo ? Zapisalem sie do projektu ale z apierona nie pobiera probek pod GPU.

EDIT:

Jesli moge to poprosze o intrukcje krok po kroku bo z obiegu wypadlem. Zainstalowalem optymalke go GPU i bledy wyywala. Kurde nie mam czasu sie bawic z tym a kredyty by sie przydaly,

Pomozcie koledzy !!

Pozdro

Widac ze wypadles z obiegu :P i to na maxa XP. Rzuc okiem do Poradnika - specjalnie dla podobnych Tobie powstal ten dzial i ten poradnik: http://www.boincatpoland.org/smf/liczenie-na-gpu/poradnik/

Jak bedzie malo, to czytaj jeszcze caly dzial: http://www.boincatpoland.org/smf/liczenie-na-gpu/




Moje GG poszlo na PM. Uprzedzam jednak ze czasami bywam zajety. Poradnik powstal, abym nie musial kazdemu z osobna pisac co i jak po kolei i zaoszczedzil troche czasu na sex i gry komputerowe ;).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Tomasz R. Gwiazda

aktualizacja serwa byla wczoraj

czy przypadkiem nie posrala ona czegos z tym co na kompach bylo? BO takie mam wrazenie.
Probki przerabia normalnie, odsyla je, ale potem nie sciaga nowych zadan.

X X X

Zmiana była, przerwa była, napisy się zmieniły... kiedyś był limit 6 WU/1 CPU, a teraz...
2009-08-22 16:09:11   Milkyway@home   Message from server: (reached limit of 24 tasks)

U mnie ściąga i liczy na bieżąco.

ksysju

Witam

wu zabrakło ?

Results ready to send   0

Od kilku godzin posucha.

ksysju

satanetv

Chyba tak. Milka wyschła

3Rni

plz mleczka --- ati karty wysychają i laminat sie wygina :)

X X X

Dla miłośników kręcenia Milki na CPU pojawiła się wersja 20. Z wypowiedzi na forum projektu wynika, że istotnie przyspieszona.

Raptor77

#555
no i powiem że daje speeda przynajmniej na ati ;)
było - 54.81s - 53.45pkt a jest 37.24s - 53.45pkt,
było - 40.05s - 39.98pkt a jest 27.80s - 39.98pkt

zaraz sprawdze cpu :)

edit
dobra nie tak zaraz - rano wrzuce wyniki :)
i7|GTX570|SSD|27" | ATV2|XMBC|3TB NAS|40"|5.1

3Rni

#556
tez potwierdzam daje kopa, wiec warto na gpu wrzucić 0.20 (liczyłem 68sek i 52 sek a teraz 50sek i 40sek)

X X X

A zostawiłeś stare app czy wgrałeś to nowe? Mnie na tym nowym dzieją się dziwadła, wali błędy itp.

Raptor77

tez walilo bledy ale opuscilem projekt i podpialem ponownie i sie uspokoiło

co do cpu

2,598.97s - 53.45pkt na 0.19
2,248.67s - 53.45pkt na 0.20

kolejny komp
3,410.50a - 53.46pkt - 0.19
3,116.31s - 53.45pkt - 0.20
i7|GTX570|SSD|27" | ATV2|XMBC|3TB NAS|40"|5.1

3Rni

u mnie staneło i szukało ati
wiec w app_info zamieniłem:

<type>ATI</type>    na  <type>CAL</type>


ps. dałem 0.20 na moja pomixowaną wersje Cruncha - manager 6.10.0 a klient 6.5.0  :P