Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

problem z BM

Zaczęty przez 3891mike, 09 Maj 2009, 12:55

3891mike

posiadam aktualnie wersję 6.4.7 i po zaktualizowaniu do zalecanej 6.6.20 lub jakiejkolwiek nowszej od mojej aktualnej mój BM strasznie sie muli ale nie pracuje, nie widać nawet projektów w których jestem zapisany. System operacyjny działa sprawnie i nie odczuwam jakiegoś spowolnienia. Nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny, nie wiem czy to wina samego BM czy może mojego komputera. W ramach walki z tym problemem zaktualizowałem sterowniki od karty graficznej oraz system a nawet zaktualizowałem bios płyty głównej do najnowszej wersji i dalej nie pomogło.


Waldek1989

trudno powiedzieć  :( ja niedawno też zmieniałem na 2 komputerach BM na wersję 6.6.20 i wszystko jest ok.

AiDec

Zalecam zmiane managera na 6.5.0.



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

lolek

a ja jadę na 6.4.5. i do puki nie będę miał z nim problemów to go nie zmjeniam

AiDec

Zmiane na 6.5.0 zalecam tym, ktorzy maja problemy. Jesli u Ciebie Lolek dziala, to nic tylko sie cieszyc i niczego nie dotykac :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

3891mike

dziś sprawdziłem dokładnie i spróbowałem instalować wszystkie wersje po kolei i jest troche lepiej niż ostatnio a mianowicie ostatnią działającą wersją jest 6.6.2 więc coś musieli zmienić już od wersji 6.6.3 bo nie ma ochoty działać


KrzychuP

U mnie żadna z wersji 6.6.x managera nie działała poprawnie.

Więc zgodnym chórem z AiDec'em wołam:
6!
.
5!
.
0!


6!
.
5!
.
0!

;D ;D ;D

3891mike

Duży kolejny krok do przodu uruchomiłem w końcu 6.6.28 ale jeszcze mnie to nie satysfakcjonuje. Sytuacja wygląda tak żeby mój BM działał normalnie muszę dodatkowo uruchomić boinc.exe z katalogu gdzie jest zainstalowany boinc, czyli musze mieć otwarte tak jakby dwie wersje w jednym czasie. Nie było by problemu gdyby nie to że lubie sobie czasem spojżeć na wyniki obliczeń i punktację to wersje graficzną mógłbym wogóle odpuścić. Wygląda to tak jakby zapomnieli wogóle zaimplementować algorytm pobierający i później liczący do BM.
W tym momencie działają obie wersje i żrą mi procesor następująco boincmgr.exe 4-14% i boinc.exe 0-10% a o ile pamiętam we wcześniejszych wersjach sam BM nie żarł chyba w sumie 4-24%.


PS: na wersji 6.6.2 ściągneło mi coś około 1500 próbek, tyle to chyba z 3 lata będe to liczył