Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

ciekawostka ;)

Zaczęty przez 33oliver, 10 Luty 2011, 15:43


Troll81

#1
no to już podpada pod paragraf

a do obejrzenia zdjeć wystarczy prosty myk
http://zdrada.naga-klasa.com/view.php?img=1 wkleić ten link w przeglądrake i zmieniać numerki na końcu aż do 14. Wydaje mi się że jest to raczej sprytna kampania mająca na celu znaleźć frajerów którzy z chęci obejrzenia pikantnych zdjeć będą podsyłać ten link do 40 innych osób.

33oliver

znalezione w sieci, ciekawy sposób na jakąś reklamę lub coś podobnego... pierwszy raz się z tym spotkałem choć wiedziałem o co w tym wszystkim chodzi.

zabawa dla frajerów Troll? - niech Ci będzie, jedni frajerzy chcą zobaczyć zdjęcia w "normalny" sposób a inni szukają tylnego wejścia w tym celu :)

Troll81

"tylnego wejścia"  %)

po prostu po przeczytaniu tekstu ze trzeba zaprosić ileś tam osób do obejrzenia zdjęć już widać o co biega. A zabezpieczenia sprawdziłem z zawodowej ciekawości. Zainteresował mnie mechanizm blokowania zdjęć i odblokowywania ich po spełnieniu warunków. Okazało się że żadnego mechanizmu niet :D wystarczy na chama podmienić link.

33oliver

Troll - nie tłumacz się, byłeś tak zniecierpliwiony, że chciałeś natychmiast zobaczyć wszystkie zdjęcia  ;D

Tomasz R. Gwiazda


Troll81

filmu mi się już ni chciało rozkminiać, miałem pracę. A zdjęcia to ja lepsze uzyskam wpisując "pussy" w wyszukiwarkę obrazków Googla i wyłączając filtrowanie  %)

33oliver

No to byś stracił pewnie nie mało czasu bo filmiku żadnego nie ma :D oprócz napisu "Film"  XD