Jak dołaczyć do Boinc@Poland

Zaczęty przez Orfanik, 27 Luty 2013, 13:51

Orfanik

1.Jestem na stronie projektu, moje konto.

2.Wyszukuję zespół.

3. Klikam na stronę Boinc@Poland, przechodzę i nic, nie ma żadnego "join...", "dołącz".

Co prawda mam już utworzone konto na Boinc ale w projektach (na komputerze też) pokazuje mi że nie należę do żadnego zespołu.
Jak to zmienić?


Szopler

Witaj!
Powinno być 'join', czasem nie ma z powodu błędów na stronie czy przez to, że przeglądarka nie wczytała 100% strony. Jeżeli nie pomaga 'odśwież', spróbuj z innej przeglądarki. Jeżeli to nie pomaga to spróbuj użyć BAM!
http://boincstats.com/pl/bam/teams/ (pod warunkiem, że masz już tam konto i serwer BAM zsynchronizował się z projektem - zwykle robi to raz na 24h, ale czasami trzeba poczekać dłużej).

stiven

W którymś z projektów pod operą mi nie wczytywało "join/dołącz". Musiałem to w innej przeglądarce zrobi. Daj znać, o które projekty chodzi i jakiej przeglądarki używasz.

lukaszja

Cytat: stiven w 27 Luty 2013, 15:41
W którymś z projektów pod operą mi nie wczytywało "join/dołącz". Musiałem to w innej przeglądarce zrobi. Daj znać, o które projekty chodzi i jakiej przeglądarki używasz.
Miałem to samo - pomagało użycie Firefoxa zamiast Chrome albo odwrotnie - sprawdź sam!