Adsens - ktoś się w to bawi ?

Zaczęty przez Krzysiak, 20 Marzec 2013, 07:58

Krzysiak

Witam
Mam problem lub nie mogę pojąć logiki Google  :wth:
Jako że coś tam zarabiam na YouTube postanowiłem rozszerzyć swoją działalność o reklamę na stronach
Czyli przejść z hosta na hosting ALE nie mam pojęcia jak to zrobić  :sick:

Studiuje pomoc techniczną
http://support.google.com/adsense/as/bin/answer.py?hl=pl&ctx=tltp&answer=2534771

I próbuje zrobić to punk po punkcie i dochodzę do:
Cytat
4. Pojawi się strona ,,Wyświetlaj reklamy w innych witrynach" – wpisz tutaj URL witryny, w której planujesz wyświetlać reklamy.
5. Kliknij Prześlij.

A u mnie cały czas od 3 miesięcy
[smg id=9901 type=preview align=center caption="adsens"]

A reklamy na stronach się nie wyświetlają nawet próbne
Konto firmowe - po weryfikacji itp.

Suport od Google nie przysługuje bo za małe zarobki i tak w kółko  :wth:
Pozdrawiam


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Szopler

Czy Ty chcesz dodać reklamę Google do serwisu należącego do Google? XD

Krzysiak

Nie chcę dodać reklamę Google do swojego serwisu !?
A skąd takie przypuszczenia ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Szopler

CytatZarządzanie witryną: www.youtube.com
Może czegoś nie rozumiem, ale...
Trzeba poczekać na krzyszp'a on się bawi w AdSensy ;)

krzyszp

1. Wkleiłeś kod reklamy do strony?
2. Jeśli tak, podaj adres strony, bo Tobie zwykle nie będzie się wyświetlać.
3. "Bawię się" to dobre sformułowanie - nie zarabiam na tym (tzn nawet na paczkę fajek nie zarobiłem ;)).
4. No i faktycznie - www.youtube.com to chyba niezbyt dobre miejsce na reklamę ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Krzysiak

1. Tak
2. Na próbę wisi w moim sklepie na
i na od 2miesięcy http://krzysiakowo.com.pl/
Stana do testowa obecnie blog na wordpress
3. Coś tam można zarobić
4.też  Klikają na youtube


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Blok reklamy się wyświetla, ale bez samej reklamy - masz na pewno dobrze wpisany identyfikator?
Nie wiedziałem, że na swojej stronie YT da się wkleić adsense - człowiek uczy się całe życie (i umiera głupi) ;)

W kodzie strony masz:
<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "ca-pub-0518049717082264";
/* BLOG */
google_ad_slot = "2979215712";
google_ad_width = 160;
google_ad_height = 600;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script></div>


Na mój gust, to powinno być ok, jeśli dane są prawidłowe...
Masz stworzoną odpowiednią reklamę w panelu AdSense?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Krzysiak

Cytat: krzyszp w 20 Marzec 2013, 09:34
Nie wiedziałem, że na swojej stronie YT da się wkleić adsense - człowiek uczy się całe życie (i umiera głupi) ;)
Oj tam Oj tam na kebaba i piwo da się coś zarobić  :parrrty:

Kod wklejony i wielkość reklamy prawidłowa - powinno cokolwiek się wyświetlić nawet reklama samego google na próbę

Nie wiem czy czasami wszystko nie rozbija się o to że moje konto jest hostwe a powinno być hostingowe ale za cholerę nie wiem jak to zmienić


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 20 Marzec 2013, 10:23
Nie wiem czy czasami wszystko nie rozbija się o to że moje konto jest hostwe a powinno być hostingowe ale za cholerę nie wiem jak to zmienić
"...hostwe a powinno być hostingowe" - za cholerę nie rozumiem, co masz na myśli...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Krzysiak

Dobra może coś pomieszałem ale:
[smg id=9902 type=full align=center caption="in"]

Odsyła mnie do
http://support.google.com/adsense/as/bin/answer.py?hl=pl&ctx=tltp&answer=2534771

tam mi każą podać adres strony gdzie ma się wyświetlać reklama
Cytat4. Pojawi się strona ,,Wyświetlaj reklamy w innych witrynach" – wpisz tutaj URL witryny, w której planujesz wyświetlać reklamy.
5. Kliknij Prześlij.

Tylko gdzie mam wstawić ten adres żeby go im przesłać ???
I czemu od ponad 3 miechów nic się nie dzieje ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

No tak...
To zapomnij o tym koncie AdSense i po prostu załóż swoje bezpośrednio... Po co ktoś ma zarabiać na Twoich reklamach?

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Krzysiak

Ale to jest moje bezpośrednio tylko do tej pory zarabiałem YouTube
A chciałem rozszeżyć działalność  :)

O zamieszczanie reklam na blogach za ich założenie po znajomych  :whistle:
Najgorzej denerwuje mnie to że google niema pomocy technicznej i tylko odsyłają do swojego poradnika który strasznie rozjeżdża się z rzeczywistością  :facepalm2:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

"Aplikacja jest w trakcie sprawdzania" - jeśli reklama jest zamieszczona, a ten napis jest od dawna, to... nie mam pojęcia, co się stało ;)

Jeśli jednak nie trwa to długo, to sugeruję spokojnie poczekać.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Krzysiak

Od grudnia dlatego moja cierpliwość się kończy  >:(


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 20 Marzec 2013, 17:12
Od grudnia dlatego moja cierpliwość się kończy  >:(
To w takim razie masz coś zepsute w samej reklamie.
Utwórz drugą i ją umieść. Miałem taki sam przypadek - niby wszystko dobrze, a reklama się nie wyświetla. Sprawdź także wielkości boksów jak również dodatek, którego używasz w WP, niektóre mogą nie działać.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Krzysiak

I wracam do tematu

Jeżeli mam adres www.xxx.pl i taki podałem do weryfikacji na adsens
a jest z tego adresu przerzuca na inny adres gdzie mam miejsce na serwerze to też przejdzie powinno przejść  weryfikacje ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 20 Lipiec 2013, 11:25
a jest z tego adresu przerzuca na inny adres gdzie mam miejsce na serwerze to też przejdzie powinno przejść  weryfikacje ?
Tak

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka