Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Problem domen boincatpoland

Zaczęty przez Tobas, 15 Maj 2013, 21:27

Tobas

Odnotowaliśmy kolejny sukces.
Otóż jakiś głupek (nie boję się tego powiedzieć) z drugiej drużyny, nawiasem mówiąc drużyny, która śmie się uważać za drużynę narodową, próbuje ukraść nam markę!
Wyobraźcie sobie drodzy kamraci, że podszywają się pod naszą drużynę dezorientując nieświadomych ludzi. O co chodzi? Otóż wykupili sobie domenę boincatpoland.pl i przekierowali ją na stronę PeNTaków. O czym to świadczy? Mi nasuwa się jedno. Jesteśmy drużyną, pod którą podszywają się oszuści, krętacze i błazny. Szkoda, że musimy się zmagać z szumowinami, ale widocznie to jest cena marki. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś z naszej drużyny zrobił podobny, haniebny czyn w drugą stronę. To wybitnie świadczy o poziomie i podłości włodarzy PNT. Niemniej jednak potwierdzili kto tak naprawdę przedstawia wartość. Są jak Chińczycy podrabiający Adidasa, tylko wyszedł im jeden pasek gratis. Oby się nim nie udławili.  :bad:

Doc


sknd


Troll81

ale co ten post robi w dziale Sukces?

krzyszp

Cytat: Tobas w 15 Maj 2013, 21:27
Odnotowaliśmy kolejny sukces.
Otóż jakiś głupek (nie boję się tego powiedzieć) z drugiej drużyny...
Widziałeś, aby ktokolwiek podszywał się pod gorszych? NIE - zawsze się ciągnie do najlepszego ;)
Ten numer został zrobiony już drugi raz o ile pamiętam, poprzednio się opamiętali, niestety nie sądzę, aby znowu ktoś poszedł po rozum do głowy...

Swoją drogą, jechanie na popularności i marce innych nigdy na dłuższą metę nie wychodzi na dobre...

Teraz PNT może sobie pisać, że są "Prawie jak BOINC@Poland..."  XD XD XD

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

krzyszp

Cytat: Troll81 w 15 Maj 2013, 22:53
ale co ten post robi w dziale Sukces?
Sukcesem jest, że nas zaczynają "podrabiać" ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Szopler

Cytat: krzyszp w 15 Maj 2013, 22:55
Teraz PNT może sobie pisać, że są "Prawie jak BOINC@Poland..."  XD XD XD

:p_arr:

[PNT] Obix007

#7
Cytat: Tobas w 15 Maj 2013, 21:27
Odnotowaliśmy kolejny sukces.
Otóż jakiś głupek (nie boję się tego powiedzieć) z drugiej drużyny, nawiasem mówiąc drużyny, która śmie się uważać za drużynę narodową, próbuje ukraść nam markę!
Wyobraźcie sobie drodzy kamraci, że podszywają się pod naszą drużynę dezorientując nieświadomych ludzi. O co chodzi? Otóż wykupili sobie domenę boincatpoland.pl i przekierowali ją na stronę PeNTaków. O czym to świadczy? Mi nasuwa się jedno. Jesteśmy drużyną, pod którą podszywają się oszuści, krętacze i błazny. Szkoda, że musimy się zmagać z szumowinami, ale widocznie to jest cena marki. Nie wyobrażam sobie, aby ktoś z naszej drużyny zrobił podobny, haniebny czyn w drugą stronę. To wybitnie świadczy o poziomie i podłości włodarzy PNT. Niemniej jednak potwierdzili kto tak naprawdę przedstawia wartość. Są jak Chińczycy podrabiający Adidasa, tylko wyszedł im jeden pasek gratis. Oby się nim nie udławili.  :bad:

domeny należą do mnie - czy nadal podtrzymujesz swoje stwierdzenie, że jestem "głupkiem, oszustem, krętaczem, szumowiną i błaznem" ? a może nie rozumiesz znaczenia tych słów które są zawarte w domenie? Polecam translator google - boinc w polsce - i tylko tyle to znaczy, i w ramach tych słów mieści się idea istnienia Polish National Team. Jedyną waszą "marką" którą znam jest boincatpoland.org - do której nigdy nie miałem roszczeń.

Ps. skoro wy nie wykupiliście tych domen, świadczy to o tym że wam na nich nie zależy

moje domeny zakupione w legalny sposób:
boinc.org.pl   
boincatpoland.com.pl
boincatpoland.pl
boincatpoland.org.pl

ponadto na strony www Polish National Team prowadzą domeny boinc.pl; boinc.org.pl i w ten sam sposób w jaki Wy to przedstawiacie - powinienem się odnieść do używania przez was domeny boinc.com.pl. Więc może przyjrzyjmy się datom rejestracji domen i będziemy wiedzieli - idąc waszym tokiem myślenia - kto pod kogo się podszywa.

proszę o usunięcie w ciągu 24 godzin od ukazania się tego tekstu - określeń zniesławiających publicznie moją osobę oraz drużynę Polish National Team zawartych w tym temacie.

[PNT] Obix007


krzyszp

Boinc.pl, boinc.org.pl itp sa tzw "generykami", boincatpoland.pl wprost wskazuje na pewna grupe - nasza druzyne. Jesli tego nie widzisz, to do grupy powyzszych epitetow dorzuxilbym buractwo, ale zakladam ze jednak wiesz o czym pisze ;)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

panowie spokojniej proszę. Nie róbmy z forum chlewu bo cały wątek pójdzie do kasacji.

@Obix

Marką naszej drużyny jest jej rozpoznawalna nazwa a nie tylko domena. Jako człowiek inteligentny na pewno to rozumiesz. A jeśli twierdzisz że:

CytatJedyną waszą "marką" którą znam jest boincatpoland.org - do której nigdy nie miałem roszczeń.

to informuję cię niniejszym że słowo Marka ma znacznie szersze znaczenie niż domena. I ze marka drużyny BOINC@Poland są:

BOINC@Poland
boincatpoland
fundacja BOINC Polska

i ich odmiana. Ogólnie marką jest zarówno słowo zdanie symbol znak graficzny który pozwala jednoznacznie zidentyfikować nadawcę komunikatu. A fakt że wpadliście na pomysł by zarejstrowac takie a nie inne domeny nie może być ubierany w ładne słówka. Postąpiliście jak postąpiliście. Ja mam na ten temat swoje zdanie. Nie zamierzam go narzucać innym.

Tobas, Krzysiek

Nie rzucajcie mięsem na naszym forum proszę.

EDU Enthusiast

@Obix
prawie sie przewrucilem z krzesla jak to przeczytalem.  :respect:

Ja chcialbym wiedziec czy wszyscy z pnt sie zgadzaja z toba. Poniewaz Boinc@Poland raczej sie nie zgadza.
I mam nadzieje ze jestes przygotowany stracic te domeny -> tutaj link http://www.website.com/beginnerguide/registeringdomain/4/8/domain-name-registration-and-copyright-infringement.ws

Powodzenia i milego dnia.  :arrr:

maticheck

Może czas pomyśleć o zarejestrowaniu nazwy i logotypu?
Po malutku do celu....

Dario666

Naszą markę potwierdza też to, że PNT czyta nasze forum wnikliwie  XD

Gargul

Przepraszam za małe necro, ale nie było mnie na forum rok czy dwa. Nie chcąc urazić wrażliwych osobowości z PNT, ograniczę się tylko do ścisłego meritum.


Patrząc na historię PNT oraz ich działalności, za rok spodziewam się zobaczyć logo o takowej treści:

BOINC@Poland
Polish National Team
(zastanawiam się, czy czcionka "czwórka" nie jest za duża przypadkiem)

Znaczy to w końcu "BOINC w Polsce".  :facepalm2:

krzyszp

Ja już kiedyś o tym pisałém - niektórzy to i po trupach pójdá, żeby sobie ego podbudować...

Dotád sié dziwié, że boincatpoland.pl nie została zgłoszona do NASK...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka