[Pomysł] BOINC@Poland w serwisie NaSpółkę.pl.

Zaczęty przez Niekumaty Burak, 15 Październik 2009, 23:30

Niekumaty Burak

W serwisie Naspłókę.pl założyłem grupę BOINC@Poland. Serwis jest w fazie beta i prawdopodobnie nie ma dużej liczby wejść.
Spis grup jest uporządkowany według liczby członków, dlatego by nasza grupa była widoczna na pierwszej stronie musi mieć ich dużo. I tutaj prośba, wchodźcie na stronę NaSpółkę.pl rejestrujcie się i zapisujcie do naszej grupy. Proszę o liczny desant.
Drugim sposobem na uwidocznienie jest pisanie Ogłoszeń, tym zajmę się sam.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Niekumaty Burak

Proszę o niewiele, tylko 3xZ, zarejestrować się, zapisać, zapomnieć. Resztą zajmę się sam.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

ksysju

ksysju

Troll81


Niekumaty Burak

Cytat: Troll81 w 16 Październik 2009, 11:34A co ten serwis właściwie robi???
Nieistotne (nic co jest karalne), ważne że istniejemy tam i możemy pozyskać nowych członków.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Bober

No ale nie wstydź się, napisz coś o nim. Może dzięki temu więcej osób się skusi.  :P

szuu

#6
No to właśnie dołączyłem do grupy. Serwis nie jest zbyt czytelny i nie jestem pewny czy dobrze to wszystko zrobiłem.

Uwagi:
- w opisie grupy mogło by być nieco więcej informacji jak dołączyć (można tam wklejać linki?).

- prędkość działania serwisu jest ..demotywująca

Gratki za kolejną promocję TEAMU B@P  :parrrty:

Poprawiłem ortografię
BoincatPoland :

eRepublik:        


Rejestracja z tego linka powoduje ze ePolska w eRepublica staje sie silniejsza !  http://www.erepublik.com/en/referrer/szuuPL Dzieki !!!

Troll81

Gratki gratklami.... ale nie libię się zapisywać nie wiadomo gdzie i po co. Do czego ten serwis ma służyć? Co mi daje?

Niekumaty Burak

Cytat: Troll81 w 16 Październik 2009, 14:23Gratki gratklami.... ale nie libię się zapisywać nie wiadomo gdzie i po co. Do czego ten serwis ma służyć? Co mi daje?
Cytuję twórców serwisu.
Wszystko zaczęło się od... pomysłu! Pomysłu, do urzeczywistnienia którego potrzebowaliśmy wspólników.
Nie znaleźliśmy miejsca skupiającego ludzi, którzy poszukują innych do wspólnej realizacji celów.
Potrzebowaliśmy uniwersalnego narzędzia internetowego, które umożliwiałoby nam działanie NaSpółkę z innymi.
Nie chcieliśmy tworzyć kolejnego serwisu ogłoszeniowego w którym przeważałyby oferty kupna i sprzedaży, ani kolejnego serwisu społecznościowego w którym podtrzymywalibyśmy stare znajomości.
NaSpolke.pl to nie tylko ogłoszenia, profile, fora, ale również platforma na której możemy razem planować, razem działać!

W tym konkretnym przypadku chodzi tylko i wyłącznie o zrobienie frekwencji, a jeśli ktoś znajdzie interesująca jego grupę, to tym lepiej.

Cytat: szuu w 16 Październik 2009, 13:52
Serwis nie jest zbyt czytelny i nie jestem pewny czy dobrze to wszystko zrobiłem.
Uwagi:
- w opisie grupy mogło by być nieco więcej informacji jak dołączyć (można tam wklejać linki?).
- prędkość działania serwisu jest ..demotywująca
NaSpółkę.pl jest mocno niedopracowany, dziwna nawigacja, słabiutki serwer, nie wszystkie funkcje działają.
Zgodnie z regulaminem Użytkownicy Serwisu zobowiązani są do powstrzymania się od następujących czynności: reklamowania i promocji innych niż Serwis serwisów, portali, blogów i stron internetowych więc nie mogę umieszczać linków i dlatego na forum umieściłem temat "Przyłączanie się do drużyny BOINC@Poland"
Reasumując - na chwilę obecną efekty naszej bytności w NaSpółkę.pl będą raczej mierne. Należy liczyć na zwiększenie się jego popularności w przyszłości.
Mimo to ponawiam prośbę o liczny desant, trzyosobowy zwiad to za mało.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Niekumaty Burak

Wykupiłem promocję ogłoszenia "Zapraszam do wspólnego udziału w BOINC.", będzie widoczne przez miesiąc ( sms 2,44).
W dalszym ciągu mało nas tam. Zachęcam do rejestracji i zapisywania się do grupy BOINC@Poland.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.

Niekumaty Burak

Serwis NaSpółkę.pl został skomunikowany z FACEBOOKiem co powinno zwiększyć skuteczność propagowania naszego zespołu.
Zauważyłem lepsze funkcjonowanie serwisu, co znaczy, że jest dopracowywany.
Navigare necesse est, vivere non est necesse.