Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

[Oddam] GPU GF6600GT

Zaczęty przez kaimoon, 03 Styczeń 2012, 23:05

kaimoon

Będę miał z końcem stycznia GF6600GT na PCIex z warczącym wiatrakiem (wersja Galaxy - taka jak na zdjęciu) - wiatrak do natychmiastowej wymiany, bo ja mimo, że półgłuchy to ledwo przy tym wyjcu wytrzymuje. Ktoś by chciał?


Cyfron

#1
Cytat: kaimoon w 03 Styczeń 2012, 23:05
Cytat: Szopler w 03 Styczeń 2012, 22:14
Jaki to Pentium III, może bym samego procka wziął ;)

Dobre pytanie, sam nie wiem jaki, dowiem się jak nadarzy się okazja podróży do Lbn, a na razie nie kroi się nic takiego.

Będę miał z końcem stycznia GF6600GT na PCIex z warczącym wiatrakiem (wersja Galaxy - taka jak na zdjęciu) - wiatrak do natychmiastowej wymiany, bo ja mimo, że półgłuchy to ledwo przy tym wyjcu wytrzymuje. Ktoś by chciał?



ten GF to coś może liczyć?

kaimoon

#2
Cytat: Cyfron w 04 Styczeń 2012, 08:11

ten GF to coś może liczyć?

Nie sądzę, ale nie próbowałem, zresztą wydajność 48 Gflops nie powala. Ale świetnie się nadaje jako awaryjna karta jakby komuś padła i przeczekania złego okresu (odpukać!). Dwa wyjścia DVI posiada.

Troll81

#3
tylko karty od serii 8xxx moga liczyć w NV

Cyfron

Wydzieliłem i przeniosłem wątek

TP

Wysłałem PM odnośnie karty.

:ahoy:

kaimoon

Dziękuję za wydzielenie tematu, można zamknąć, szczęśliwym posiadaczem karty wkrótce będzie TP.

taktu

To ja dodam że wymiana wiatraczka może rzeczywiście się przydać, zajechałem w swojej karierze takie cudeńko :D Też się wydzierał ale ostatecznie padły mi pamięci  :dunno: