Punkty za przeliczenie 100 %...

Zaczęty przez michal_saper, 01 Marzec 2008, 19:07

michal_saper

Szukałem na tym forum informacji odnośnie mojego pytania lecz nie znalazłem odpowiedzi. Wiadomo iż w projekcie climate co jakiś czas wysyłane są stróżki, i za sprawą nich przyznawane są nam pkt. Nie przeliczyłem jeszcze żadnej próbki climata do końca i stąd moje pytanie. Czy jeśli próbka się ukończy, przeliczy mi całe 100 % to dostane z tego tytułu jakieś pkt ?? Nie chodzi mi teraz o pkt za stróżki tylko za to, że próbka się przeliczyła do końca.



Gave

Nie ma specjalnego bonusu za 100%. Po prostu dostaniesz za wszystkie strużki danej jednostki. Czyli tyle co za 2 x 0,5 jednostki.

ksysju

Hi

W międzyczasie wyślesz jeszcze wyniki cząstkowe 20 letnie ( taki *.zip od kilku do kilkunastu MB), za które też nic "extra"  nie dostaniesz.

W sumie może to by był dobry pomysł, by za zakończenie próbki dać trochę punkcików. Była by to zachęta by je jednak kończyć.

--
ksysju



ksysju

michal_saper

Cytat: ksysju w 02 Marzec 2008, 08:48



W sumie może to by był dobry pomysł, by za zakończenie próbki dać trochę punkcików. Była by to zachęta by je jednak kończyć.
Zgodne. Wiekszość osób nie przelicza jednostki do końca. Gdzieś na tym forum wyczytałem że z pośród wszystkich pobranych modeli, kompletnych wraca tylko 20 %  :( Szkoda.





Pigu

mogła by być punktacja narastająca - mniej za pierwsze, więcej za dalsze  :P dalsze liczenie byłoby coraz bardziej opłacalne

IThorne

Ta, więcej by się doliczyło gdyby dawali dłuższe deadline'y. Na moim laptopie (całkiem dobrym, robi Einsteina i QMC z zasady w połowę przyznanego czasu, a używam go z 2 godziny dziennie) to jedna próbka musiałaby chodzić po 12 godzin na dobę, by doliczyć do końca. A tak to najwyżej z 50 lat mi zrobi.

Taki ludzki :) deadline to z 5 lat.

Zresztą nie liczę klimata od kilku miesięcy. Dają już dłuższe czasu niż rok i miesiąc?



michal_saper

Cytat: IThorne w 29 Marzec 2008, 21:13
Zresztą nie liczę klimata od kilku miesięcy. Dają już dłuższe czasu niż rok i miesiąc?

Na ukończenie modelu slab masz rok czasu  :)

cezar

A na pełny model masz aktualnie 5 latek





maxim

A jak to punktuje powiedzcie ? Dzis wystartowalem na jednym kompie i przeraza mnie czas liczenia. Ile punktow dostaje sie za stozke ? Ile MB pobiera/wysyla w miedzyczasie (tzn przed ukonczeniem probki).

Pozdro