Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Azgheros alias Zbyszek

Zaczęty przez Azgheros, 22 Grudzień 2009, 14:47

Azgheros

Witam wszystkich :). Dołączyłem do BOINC@POLAND już ładny kawałek czasu temu, ale dopiero wczoraj napisałem swojego pierwszego posta (z tytułu problemu z managerem). Teraz kolej na takie małe przywitanie wszystkich liczących w projektach BOINC no i powiedzenie kilku słów o sobie.

Na imię mam Zbyszek, mam 36 lat, mieszkam w Wawie. Interesuję się szeroko pojętą fantastyką oraz grami (planszówki, RPG, komputerowe) no i informatyką. Prowadzę własny vortal Kraina Fantasy, który aktualnie jest wyłączony (ponowny start od 1 stycznia 2010) oraz kilka blogów, w tym najbardziej interesujący jest ten o konkursach/gratisach i zarabianiu w necie - jeśli ktoś jest zainteresowany tematyką, zapraszam do zajrzenia na mój blog -> konkursy internetowe i nie tylko.

Obliczenia przeprowadzam na dwóch swoich prywatnych kompach, jeden to serwer z Windows2003 z jakimś tam starawym Celeronem (pracuje non-stop), drugi to nie co silniejsza maszyna z Core 2 Duo E8200+GPU GeForce 9600GT - ten wykonuje prace, tylko za dnia i to wtedy gdy nie obciążam go czymś innym (czyli jak siedzę i sobie piszę, albo gram w mało wymagające gierki).

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....


Janek


Akira

Cześć Zbyszek. Pamiętasz mnie ;>? Witamy w zespole

Voice1980


Skret

Witojcie :) Miłego obcowania z nami ;)

Waldek1989


Troll81


Azgheros

Akira - oczywiście, że pamiętam. Kto by pomyślał że i Ty tutaj jesteś :).
A co do Krainy Fantasy - to jest wyłączona, powoli tworze nową wersję i wciąż mam trochę do zrobienia :( - idzie mi jak po grudzie.  %)

Azgheros

Napisałem krótkiego posta na swoim blogu o BOINC - może dzięki temu ktoś jeszcze dołączy do obliczeń rozproszonych i do naszego zespołu :)

Wpis o BOINC