Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Zatrzymajmy rzeź w chinach

Zaczęty przez Troll81, 18 Czerwiec 2010, 22:30

Troll81

http://ptroa.co.il/petition/index.php
ostrzegam drastyczne...

Troll81

#1
http://www.wykop.pl/link/388281/pomozcie-powstrzymac-rzez-w-chinach/

wykopać mi to  :attack:

Troll81

wykopywać a nie się gapić.... 8 userów i 25 gości online  :attack: :attack: :attack: :attack: :attack:

apohawk

To mi się logować każe, żeby wykopać. A ja nie lubię się rejestrować i logować  XP
No good deed goes unpunished.

eclipse99

apohawk, ja też nie lubię, loguję się tam raz na pół roku, to był właśnie jeden z tych razów.


Pantarhei

Teraz nic nie bedę wykopywał bo pisze przez telefon. A czy mógłby ktos krotko napisać na czym polega idea tego portalu?
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

TP

Cudze chwalicie swego nie znacie i mocy szmalcu co posiadacie...  XP

Troll81

Portal pozwala się wymieniać fajnymi znaleziskami w internecie. Im więcej osób wykoppie znalezisko tym więcej osób się o nim dowie. Efekt kuli śniegowej...

Waldek1989

a to skurw....!
BTW
Kiedyś był filmik jak w knajpie podają żywą na w pół usmażoną rybę

Troll81

Nawet mi nie mów. Ludzie to potwory.....

goofyx

Cytat: Troll81 w 21 Czerwiec 2010, 12:45
Nawet mi nie mów. Ludzie to potwory.....
Ja doszedłem w tym filmiku do momentu obdzierania ze skóry na żywca .... <- bo skóra szybciej z chodzi, no ja pier......
Mam mocne nerwy, ale nie mogę na takie coś patrzeć.
To samo zrobiłbym tym skórw....

pszyklejony

Rzeź to jest u nas, jak wygra jeden albo drugi a któryś wygra napewno.

Troll81

Najbardziej mierzi mnie to ze robi się tak w celu oszczedzenia kasy. Bo w ten sposób nie marnuje się czasu na zabijanie i szybciej się zwierzynę przetwarza. Gotowanie żywcem tak samo. Bo futro samo odłazi i odpada golenie....

Nie twierdze że w Polsce się takie rzeczy nie zdarzają. Ale jak u nas ktos zgłosi donos na policję o takich praktykach to sprawa ląduje w prokuraturze. A w chinach mają to w dupie.......

goofyx

Cytat: Troll81 w 21 Czerwiec 2010, 13:41
Najbardziej mierzi mnie to ze robi się tak w celu oszczedzenia kasy. Bo w ten sposób nie marnuje się czasu na zabijanie i szybciej się zwierzynę przetwarza. Gotowanie żywcem tak samo. Bo futro samo odłazi i odpada golenie....

Nie twierdze że w Polsce się takie rzeczy nie zdarzają. Ale jak u nas ktos zgłosi donos na policję o takich praktykach to sprawa ląduje w prokuraturze. A w chinach mają to w dupie.......
Dlatego to co chińskie jest tańsze <- jak oszczędzają na wszystkim.

TP

A myślicie że organy do przeszczepu to skąd są najtańsze? Po prostu światem rządzi mamona i tyle... CHRLD - nie powinno się z stamtąd kupować i tyle, tylko jest mały problem, wszystkie korporacje przenoszą tam produkcję...

Troll81

Dlatego ja staram sie omijać chrl jak tylo moge i kupuje od producentów którzy z chinami nie maja wiele wspólnego. Oczywiście nie zawsze się da, ale staram się nie wspierać reżimu.